ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Toz si to shrneme: mozna vypadame jako pitomci, ale kdyz se budeme tvarit dostatecne chytre (jak navrhuje skalara), tak to bude cajk a nikdo nic nepozna! xD

    EDIT: Esnyr Jestli to stihl vubec nekdo postrehnout, tak vi kdo je kdo;)
     
    Naposledy upraveno: 28/1/17
  2. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    No jo, jenže i když se budeme tvářit chytře, tak pořád budeme vědět že se stala "jistá" situace ze které jsem v podstatě vyšel jako pitomec :music:
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ensyr - to je sice politováníhodné, ale s tím nic nenaděláš.... však víš jak to je.... a my taky víme....a koule taky ví ... 8)
     
    vilm4, GordonSargent a matlafous123 tohle ocenili.
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Esnyr, ale kdeže, Ty sis všiml , že ty obrázky jsou si moc podobné a něco si za tím hledal, vždyť je to věštírna a já také obrázky zkoumala:)
    asi jsou už některé příspěvky promazány, a tak nemusím být úplně v obrazu.
     
    vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    GordonSargent - nesnaž se být v obrazu a tvař se dostatečně chytře s námi 8)
     
    vilm4, GordonSargent a matlafous123 tohle ocenili.
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    skalara.v xD xD Hele, vis ze mas desnou ranu, kdyz se snazis tvarit chytre? xD To jestli takhle vypadam taky, tak snad budu radsi za blbce! xD

    EDIT: Esnyr Abych pravdu rekla, tak jsem puvodne myslela, ze jsi ten uprostred :D
     
    Naposledy upraveno: 28/1/17
    vilm4, GordonSargent a skalara.v tohle ocenili.
  7. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Gordon : ty obrázky byly původně úplně stejné. Pak je věštírna změnila na jiné, které už nejsou naprosto stejné, čímž se stalo že se vyskytla podivná situace které se dalo i vyhnout pokud by nenastala situace která to ještě zkomplikovala čímž se zase doatáváme k tomu že to prostě není dobré řešit nějak detailně, protože bychom se tím dostaly do jákési časové smyčky, kdy bychom musely vysvětlovat co vysvětlujeme svým vysvětlením o jiných vysvětleních.
    Jednoduše řečeno., postíky byly promazány a situace se stabilizovala.


    EDIT : Já třeba jsem v obraze.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/1/17
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    tak já ji zase rozvířím, co máte s tím zdražovaním, čekají nás lepší zítřky, tedy pokud na nás dojdexD esnyr já jsem ty apoštoly přepočítala, jak ses tam vloudil:)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/1/17
  9. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Vypadá to že farmerama se pomalu mění na byznysramu ceny jdou nahoru a radost ze hry a motivace jdou dolů.
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já chci taky 300 Fl za 25 CZK !!! Mně je stejný obnos nabízen za 120 CZK >:(
    Edit: Asi je zas na čase pozměnit avatara [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/1/17
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    skalaro, já taky a proto půjdu spát a nechám si o tom zdát:sleepy:
     
    pigi1313, vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  12. silviec

    silviec Mistr fóra

    jj, je cas jit(((:)cry:myslim tu hru bohuzel
     
    vilm4, pompo68 a Prepperka tohle ocenili.
  13. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    skalaro, GordonSargent - holky buďte rády že takovou nabídku nemáte protože KFC. Na co byste pak potřebovaly holiny a vidle? Žádné kupování, jen pěkně pracujte, naše bytí tady na Zemi je jen pot a dřina. Leháro si užijeme jednou tam nahoře vrchovatě.

    PS: skalaro ten avatar by byl supr, jen by ti k němu už neladil nick, takže bych navrhovala ho změnit na "Farmářův děs".
     
  14. silviec

    silviec Mistr fóra

    nevidim ac procetla dnes i trosku forum, téměř zadny znamy nick,kdepak jste? uz tu mrtvo, zavzpomínala, jak to tu vrelo,sice se hádalo, ale i něco resilo, tak tez odchazim do hlubin, novacci vpred at se dari a hra bavi
     
    Prepperka a vilm4 tohle ocenili.
  15. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Poslední dvě stránky jak u blbých na dvoře....To už by bylo lepší, kdyby nikdo nic nemazal...xD

    A propó,kde se píše,že budou zdraženy i slevy ? Proč by Pomocníci nemohli stát např. 220Kč a ve slevě polovinu.
    Já jen,abych nenakoupil za 120Kč a vono to pak bylo levnější....nemám na rozhazování,víte ?

    PS - Prepperko,u nás se říká : Pracuj tak,aby ti smrt byla vykoupením.
    Ovšem,Stachanovců už jsou plné hřbitovy a místa je málo.
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    silviec: To víš, opory hry se kácejí jak štangle vetšina z nás je zavirovaná, rozčarovaná a bůh ví, co ještě. Zlatý časy, kdy jsme vstávali ke sklizni v noci, teď si rádi přispíme - a mnozí ani nevstaneme.
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Když už tak rozebíráte výši IQ zde přítomných, tak po ránu něco pro zlepšení nálady: dneska jsem si odtajnila zapomenutý a včera objevený výběh "Jadeit" a zaradovala se, neboť se vylíhli jeleni :D. Protože jsem ale už dříve z hamižnosti a nedůvěry ve světlé zítřky prodala všechno jelení krmivo, odebrala jsem se na trh, abych alespoń 2 dávky zakoupila. Nejlevnější nabídka na trhu byla za 5.555 KR -.-- přišlo mi to, pravda, trochu dost, ale co bych z radosti pro ty miláčky neudělala, že? - tak jsem zakoupila 2 dávky a šla krmit.
    A ejhle, krmiva pro jeleny stále 0. Jak je to možné?:eek: No, jednoduše - místo krmiva jsem koupila 2 jeleny :p.
    Nevadí, sice jsem si na svou adresu pomyslela něco nelichotivého, ale vrátila jsem se a koupila další 2 dávky. Když jsem klikla na zelenou ikonku Koupit, přistihla jsem se, jak nevěřícně civím na monitor a sleduji, jak se mi připisují DALŠÍ DVA JELENI.xDxDxD
     
  18. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Ale kdeže. Jsem obyčejný pasáček oveček (tedy abych byl moderní když se do všeho pořád motá angličtina "The Guard Sheep")

    To bylo náhodně. Byl jsem najat abych na této akci dělal pikolíka, a mistr mě zakomponoval do plátna myslíc si že patřím k oněm vyvoleným.

    Kdyby nikdo nic nemazal, byly bychom za pitomce. Teď se tváříme že se nic nestalo (tedy chytře) což jsme samozřejmě pohnojily tím že jsme začaly vysvětlovat proč se tváříme chytře, na čemž nic chytrého není.
     
  19. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Už jste se ze slev vyspali? Taky jsem měl včera florenového bankéře (už několikrát), dnes pomocná ruka minus 87 %. Modrá kabela se nafukuje, ale marně, dobře ví, že neplatím tak láká,-)
     
    vilm4 a skalara.v tohle ocenili.
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Souhlasim, mozna by pak nikdo nemazal v oraculu obrazky veci budoucich, kterymi nas zasoboval Alex.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.