ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak mě napadá - když důvodem pro narovnávání cen je "jasná a férová struktura pro všechny hráče", proč se ceny dražších lokací nesníží k těm levnějším? :p Cíle by tím bylo dosaženo taky a s větším aplausem ;)

    (Pardon, jestli už se to tu probíralo, nějakou dobu jsem na foru nebyla a nechce se mi pročítat všechno)
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Super, tak to se těším, až si farmu uložím do šablony a najdu ji tak jako před akcí. Kdy? Prý již brzy ,-)
    Krásné narozeniny Farmeramo...
     
    vilm4, tydýtková a DANKA722 tohle ocenili.
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jo, všimli. :(
     
    vilm4, tydýtková a DANKA722 tohle ocenili.
  4. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    matlafous: Třeba se Danka nespletla a zdražení se bude týkat jen Pražáků ,-) Pokud ano, tak pár rozdílů.... Pepík pije sodovku a já slopu sifon, on jezdí tramvají a já šalinou (popř. šmirglem), on rychle odejde a já vyfičím atd..... přece nemůžeme mít stejné ceny ,-) A už mlčím, nebo mě pechfogl uklove a kuželka vyhodí ze sousedů ,-)
     
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Pitrýsek47 - Se těšíš na šablonku? Hmm, tu si ale budeš muset premiem zaplatit, čímž ukončíš 6 let hraní bez placení ;)
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 Netvrdils nahodou, ze jsi neplatic?... To si pak ulozis leda drobny, co ti zbydou z hospody, na knizku! :pxD Hehe krakora si stihla rejpnout driv ;)

    Casey27 xD Smarja, nerikej to nahlas nebo se zacnou hromadne stehovat na Moravu! :wuerg::D

    Hele krakoro, prestan blbnout a psat na forum ve stejnou dobu nebo nas Raziel rucne zkontroluje a dostaneme dozivotni BAN xD
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Z toho oznámení jsem zmatený.
    Píšou tam že u PREMIA zůstanou některé funkce, ale dodají novou.
    Kolik funkcí mělo premium ? Neomezenou vodu, zvětšení hnojáku a sklizeň stromů. Nebo ještě něco ?
    Pokud ponechají jen některé funkce, tak mě napadá že vodu vynechají, hnoják si můžeme zvětšit sami (pomocí run na strmku) takže zůstane jen ta sklizeň stromů ??
    Nová funkce v podobě "pamatováčka" je pro mě asi zbytečná, protože bych ji asi i používal, ale stejně dost měním stromy, chlívky sekám jak mi vlezou pod ruku - není šance dát tam všechny, takže je dost střídám - takže tady bych to asi taky moc nevyužil a na dekorky mám park a ostrov.

    Funkce zapamatování je asi dobrá, ale počítám že cena bude přímo úměrná geniálnímu nápadu, takže bych zaplatil dejme tomu 4 500 (po Únorovém "vyrovnání" cen) za rok abych si na plochu vrátil všechno co jsem tam měl před akcí, a abych to stejně za 2 dny předělával protože místo Ovcí, budou chtít do akcí Soby.

    Tak nevím no .........

    -------------------------------------------------
    Pepíkům ať to klidně zdraží. Pražácííí si nic jinýho nezaslouží, jak do nás chudáků na vesnicích pořád rejpou.:mad:
     
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Bezejmmenný můžu tě uklidnit někde jsem četla že voda a aut. sklízeň stromů zůstane o hnoji tam nic nebylo
     
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    .macca. : mě je to jedno. Já premium nekupuju, jen mě zarazilo to oznámení.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    K cenam - tak SK jsem si prepocital na "realny" kurz, tedy ten mimo CNB a celkem by to vyslo na 10% zdrazeni... s CNB je to masakr, bohuzel blby nacasovani, meli s tim jeste chvili pockat... obavam se ze nevezmou pomer nasich vyplat a duchodu ke svym, ale ty trapny 27 :-(

    Premium je ted celkem pouzitelny s parfemy (od ty doby nepotrebuju zadny extra), vice sousedu (tak to se netesim az vyprsi), hnuj na celou farmu bez preteceni a voda i na salat se hned pestuje rychleji, jeden listek do tomboly, vice vyskakovani pri sklizni, 20 nabidek na trhu bylo driv hodne pouzitelny, automaticka sklizen stromu ale hlavne zapocteni casu co uz stromum uplynulo prescas, to je hlavni...
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    .... by me zajimalo, komu to BP splati, protoze tento navrh urcite vzesel z nektere z hracskych komunit (jen u nas jsem toto prani cetla nespocetkrat) jsi chtel urcite rict, ze? xD

    EDIT: Predpoklad je takovy, ze to vymyslel nekdo z hracu a BP to ted hracum bude prodavat. A tak vlastne BP plni prani svych hracu! Hezke, ze?
     
    Naposledy upraveno: 26/1/17
    tydýtková, vilm4 a DANKA722 tohle ocenili.
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Chtěl jsem tím hlavně říct, že cena bude EVROPSKÁ.
    Kdo to vymylil, tak to už je věc malinko jiná. Předpoklad je takový že to v takové firmě chodí jako všude jinde, tady že nějaký dělník plkne zajímavý názor a jeho nadřízený za to dostane "prémii" protože to tak prostě chodí.
    (vlastní zkušenost mě poučila a naučila mě držet hubu a takové vylepšovací procesy si nechávat pro sebe)
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hmm, tak už se zase netěším, no. Jsem myslel, že to bude pro všechny asi jsem četl mezi řádky...
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Cassey27: klov! Klov! KLOV! Tak co, páprdo, už máš dost?:mad:
     
  15. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    -pechfógl-: Už doooost, ten poslední velkejma byl zákeřnej ,-) Dobře vzdávám se.... když budeš chtít levnější floreny, tak ti tady na úřadě domluvím přechodný bydliště ,-)
     
  16. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    matlafousku - a neříká se tomu jen tak čistě náhodou zpětná vazba?
    xDxDxD
    Premium šlo mimo mě před tím, půjde i po tom (myslím úpravě).
     
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Až mi slzičky vstoupily do očí, jak je RT nadšený z nového Prémia, které tedy ještě nikdo neviděl, protože ještě není stopro vyladěné.. To bude jistě nějaká extra vyšpekulovaná vychytávka. :p
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mikeš xD Ty tomu davas! xD
    Ale je to uplne ciste a nahodne a ciste nahodne teoreticky mozny a v tom pripade uz vim, ze dostanu od BP k pristim narozeninam kadibudku, za to, jak je budu za tento pristup posilat do ..........! xD

    EDIT: I kdyz me nejaky Nemec? (Gearman) upozornil, ze mohu byt v ohrozeni... jsem uplne v klidu, ze by moje platebni prostredky mohly byt ohrozeny, pac je nehodlam pouzivat...
     
    Naposledy upraveno: 26/1/17
  19. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    taká kadibudka je na farme luxusná vec:)
    [​IMG] [​IMG]

    tak len Pražáci sú Pepíci??, hmm, dobre, od teraz budem vedieť8), pomýlil ma môj muž, odkedy bol na vojne, v Žamberku, dávno, dávno, ešte za totality, asi bol len s PražákmixD
    A Praha sa mi veľmi páči, aj som si ju vybrala ako môj prvý z väčších darčekov, za maturitu, tiež dávno, i keď vtedy sa inde bez problémov nedalo, išla by som do Prahy aj tak:inlove:

    a možno sa už konečne naučím ržíkať r s mäkčeňom:p:music:
     
    Naposledy upraveno: 26/1/17
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    DANKA722 Vykasli se na: "možno sa už konečne naučím ržíkať r s mäkčeňom", protoze Slovenstina je uzasna rec a nezaslouzi si, abys ji takhle degradovala! ;) Proste koukej mluvit, jak ti jazyk narostl a vsichni budou spokojeni! :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.