ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Tak to do toho půjdu, když už to mám 3x potvrzené - díky všem.
    Mi jde o to, že kupuju floreny a pomocníky pravidelně měsíc, co měsíc. SK nepravidelně, jak je akce, kde se tomu nedá vyhnout (kokardy).
    Proto by mi přišlo logické, kdyby mi další větší balíček s nějakým bonusem, nebo slevou. Ale přijde mi naprosto nesmyslné, abych koupila zlomek toho, co běžně.
    Třeba tu bbowlingovu nabídku bych uvítala, jestli dám naráz 895, nebo každý měsíc 360 a víc, je ve finále jedno, bo stejně ty pomocníky a ty floreny koupím, jestli naráz, nebo po částech je šumafuk. Třeba se k ní dohrabu.
     
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já nabídku modré kabelky ještě neměla :( Tak čekám a čekám....
    Ve městě mi nabízejí jen toto za 319 kaček
    [​IMG] Jelikož je před výplatou (a navíc po Vánocích), jsem naprostá socka a konto zeje prázdnotou xD
    Většinou tam mívám tu bbowlingovu nabídku na 3300 fl...
     
    evainfo, kiki2305 a Trepifajksl tohle ocenili.
  3. ju.no

    ju.no Aktivní autor

    flexka - v tom případě neváhej a nakupuj, k vyšší nabídce se dostaneš brzy :) Pokud ti nevadí zaplatit naráz 895Kč, je to samozřejmě velmi výhodné. Pro můj rozpočet už je tato částka likvidační, obvykle se každý měsíc jednou "rozšoupnu" a utratím kolem 200Kč za farmu, víc už nemůžu, neměla bych ani na jídlo...
     
    Xenie6161, krakoramaja a skalara.v tohle ocenili.
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak dneska zase, chtělo by to už nějaký jiný balíček ;)

    [​IMG]
     
    evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]

    Odolávám. Jsem tvrdej chlap !
     
    evainfo, Trepifajksl a Apachie1 tohle ocenili.
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já zlobím, takže nic. Stále mám na tabuli cosi, co tam teď visí Skalárce. Nabídku za 12 Kč bych bral, tu za 25 také, ale jaksi mne obchází. Nu což, nenabídnou, nekoupím...
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Chachááá - když se to dobře namixuje, tak to jde jak po másle [​IMG] :p

    Edit: [​IMG] Se s tím nebudu crcat :pxD
     
    Naposledy upraveno: 6/1/17
  8. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    hansicek ja myslím že my co utrácíme se toho nedožijem

    Mikeš o tom meleme [​IMG][​IMG]
     
  9. silviec

    silviec Mistr fóra

    nevim , ale vim , ze když kupuje, tak pak dostavas pouze jen horsi nabídky, jak psal modik, to není pro platici, ale chytnout nesolici rybku , aby platila, omlouvam se jestli jiz někdo napsal, nectu vse
     
  10. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak jsem to vyzkoušela také....já mám prémium ještě do konce března, kupuju měsíční pomocníky a docela dost tajemnek, párty lístky, velmi sporadicky SK.......tak na své farmě utírám sopel....dnes ráno jsem asi po roce vlezla ze zvědavosti na již nepoužívanou farmu a ejhle....modrá kabelečka...a v ní nabídka za dvacku, stejná jako měl Bezejmený za 12 korun. Rozumím tomu, že lákají neplatící, ale nerozumím tomu, proč je rozdílná cena u obsahově stejného balíčku?
     
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Před vánoci mě klekl zdroj k ntb.Měl na to právo,dožil se čtyř jar.Jelikož nový je za cca 1400Kč,začal jsem projíždět rovnou nabídky 17" compů.
    V průměru 13000Kč(na hraní Farmy stačí kancelářský). Vybral jsem si jeden typ,projel všechny prodejce a ty s nejnižší cenou (11 980)jsem uložil do oblíbených a čekal na povánoční slevy.Jakmile vypuklo 50-62-70%tní šílenství,otevřu prohlížeč oblíbené a čučím ! Všechny tyto compy o cca 500 Kč ve výprodeji dražší !.
    Tady teď něco podobného.Jen nepřídávají peníze ale procenta.
    Běžně kupuji 3300 F za 1200 Kč. 1F/0.36 hal. Měsíční Pomocníci stojí 120Kč tj. 4kč/den.
    Balíček v běžné ceně 300x0.36=108kč+3x4(12)=120Kč za 89 Kč je výhodná nabídka,o 30 %,ale kdyby ho zlevnili o těch 52%, stál by cca 58 Kč.
    [​IMG] [​IMG]

    A to nepočítám,že při opakovaném nákupu mám slevu 10% - 120 Kč, tj.vlastně 3300Fl a Pomocníky na měsíc zdarma.
     
    Naposledy upraveno: 7/1/17
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Baroland,

    nevím, ale počítat slevu ze slevy? Mám takový dojem (počítat se mi to nechce), že uvedená sleva vychází ze základu, tedy z 0,5 KČ/FL a ze 190 KČ za pomocníky/měsíc.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Při tom vašem přehledu výhodných nabídek jen čumím.
    pavca67 - dík za ukázku, jaktěživ jsem nic podobného na své farmě nezmerčil.

    Už několik let mi tam visí jediná nabídka - ta, co sem dala skalara.

    Má závist nezná mezí.
    :DxD

    Edit
    mirakoud - to co popisuješ, funguje stále i dnes.
     
    Naposledy upraveno: 7/1/17
  14. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Baro, finty obchodníků jsou neuvěřitelné. Kdo nesleduje pravidleně ceny, naletí. Kdysi před drahně lety jsem dělala v jednom obchodním řetězci a když jsem na regál s nejmenovaným bylinným likérem dávala ceny v akci, co myslíš? Byla o dvacku dražší než bez akcexDxDxD
     
  15. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    ahoj pajdo, víš ono ani tak důležité z čeho to kdo počítá.Důležitější je za kolik to lze běžně (tj.aspoň jednou mesíčně) koupit. Ano,nabízený balíček je pro mě sleva,dokonce cca 30% z toho,co normálně platím.
    Jen jsem chtěl říci,že těch 52% je obyčejná reklama,takové rádoby lákadlo. Klidně ať si ji počítají z evropské ceny a vychází jim 75% !
    Pro mě zůstává "jen" 30%.

    mirakoud,já se v obchodě pohybuji od narození,dá se říci,že mě "vychovával" jeden inspektor,několik prodavaček a spoustu učnic. xDTakže vím,že 300% marže je dnes úplně běžná a totální výprodej znamená zbavit se starého a přitom si namastit kapsu.
    Dříve to měli horší,ceny byly pevně dané a když všichni kupovali jen znojmie a nikdo nechtěl ty nechutné rumunské okurky,začalo se nahlas šeptat,že okurky už letos (v březnu)nedovezou a vyprodaly se i dva roky staré sklady rumunek.
     
    Naposledy upraveno: 7/1/17
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Baroland: no nevím, ale těch 52% je prostě sleva ze základní ceny, stejně jako těch 38% u tvého oblíbeného balíčku Florenů. Ještě jsem nezažil, že by se sleva počítala z již uvedené slevy. Jedině, tak při placení nákupu, to pak bylo z celkové ceny nákupu, ne z jedné položky.
     
    danda-vnovis, vilm4 a bbowling tohle ocenili.
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ach jo,tak ještě jednou.I kdyby tam bylo sleva 99%,já ušetřím jen 1/3 z toho co běžně kupuji.
    Já netvrdím,že nemáš pravdu.
    Jako spotřebile mě nezajímá z čeho cenu počítají,ale jaké je cena konečná. Vše ostatní je pouhá reklama na přilákání zákazníka.
     
    Trepifajksl a vilm4 tohle ocenili.
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Víš co kombinuj si slevy ze slevou jak chceš, ale nenaznačuj, že číslo uvedené u slevy je chybné, to prostě není. To že to je menší procento při využití jiných slev je fakt to se s tebou nepřu, ale není to chybně uvedená informace.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Asi se nikdy nedočkám nabídky pomocníci na měsíc za 20 korun, skutečně jsem jí na zapomenuté farmě viděla. A chápu, že tyto nabídky chodí na nalákání a né pro pravidelné hráče. Asi jako když můj internetový dodavatel lákal nové klienty a nabízel jim výhodné balíčky. Když jsem ale začala platit dvojnásobně víc než nováčci, tak mně došla trpělivost a zavolala, že bych také výhodný balíček chtěla. A odpověď - vám ho přece nabízet nebudeme, vy jste náš stálý zákazník.Tak jsem je upozornila, že nemám zájem o automatické prodloužení smlouvy, která za nedlouho vyprší a do týdne byl ve schránce nový návrh. K aktuální nabídce, kterou dostávám na farmu, připomíná mně pracovní pohovor, kdy jsem dostala otázku co je to aktuální nabídka. Moje odpověď byla nesprávná, ale pravdivá. Aktuální nabídka je, co nikdo nechce, mám toho plný sklad a potřebuji se toho zbavit.:)
     
  20. satelit

    satelit Hvězda fóra

    A ke všemu nám ještě změnili grafiku truhliček - to jsme fakt potřebovali jako sůl xD

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.