ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vavovi

    vavovi Stará škola

    Ahoj. Myslím si, že jsem docela slušně platící hráčka a zvýhodněnou nabídku dostávám dost často. Troufla bych si říci i jeden krát za týden. Nejsou tyto nabídky alespoň částečně vázané na dobíhající prémium? V tom by mohl být zakopaný pes, proč někdo nabídky má a někdo ne. Jinak toto je domněnka a doufám, že v tomto vlákně se to smí.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Vavovi: o nabídky kterého typu jde?
    [​IMG] [​IMG]
     
  3. hansicek

    hansicek Expert fóra

    pajda 361: a neprezradite? :p
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Hasicek: už jsem to psal, viz. to na co reaguješ. Neříkám, že někde nemůže docházet k tomu, že na jedné IP dostává jedna farma více nabídek než druhá, ale to už se dostávám do stádia spekulací. Může se to stávat, stejně tak se to může stávat u multiúčtů. Samotný algoritmus neznáme a do spekulací se pouštět nebudu.
     
  5. hansicek

    hansicek Expert fóra

    vdaka za info, takze to nema vyznam dalej riesit, svet sa kvoli tomu nezbori, ale obcas to cloveka naskrie,hlavne ked mi tam 4 mesiace visi to co nechcem a to co by som si aj kupil tak sa nie a nie zobrazit, tak len dufam ze sa nejakej tej novej vyhodnej ponuky dozijem
     
    pavca67, k.vitek a evainfo tohle ocenili.
  6. vavovi

    vavovi Stará škola

    pajda361 - o ty nabídky s modrou "kabelkou"
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Je pravda, že jako hráčka s premiem jsem tu nabídku ještě nedostala, ale dneska mi skončilo a já od teď sice doufám, ale nevěřím v nějakou nabídku :p. Jinak je právě info na BB od 16-ti hodin a diskuze je pod zámkem ... si zase neulevím xD
     
    Naposledy upraveno: 5/1/17
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Hlava mi to nebere. Proč tak dobře utajený BB?
    Protože se nechystám před šlechtící akcí vypatlat SK,
    nechává mě to v klidu.
    :D
    Nabídky a výhodné? Ani netuším o čem to melete.
    :DxD
     
    Naposledy upraveno: 5/1/17
  9. evainfo
    diskuse k BB odemčena ;)
     
  10. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Já bych potvrdil teorii o neplatících hráčích a jejich "zlanaření" nabídek mám dost, ignoruji je, nikdy jsem nic nekoupil. Ale souhlasím, jsou výhodné ,-)
     
  11. ju.no

    ju.no Aktivní autor

    Edmond Dantes: souhlasím, podle své zkušenosti musím potvrdit Pajdova slova. Vidím to totiž na příkladu mé a synovy farmy.

    Kdysi jsem si koupila nějaké věrnostní balíčky, nebyly moc drahé a zdály se mi výhodné. Nyní už mi v nabídce visí snad 2 roky beze změny jen balíček věrnost, ve kterém mi nabízejí kromě florenů i psí boudu. Balíček stojí na mě poměry moc peněz (625Kč), takže už pro mě není zajímavý.

    Syn nic nekupuje, protože mu to zlá matka (to jako já) nechce sponzorovat (asi už u farmy douho nevydrží, chybí mu to správné nadšení). A na jeho farmě se objevují výhodné nabídky pravidelně - ty s tou modrou kabelkou. A jsou opravdu skvělé, hned bych po nich na své farmě hrábla. Ale mám smůlu.

    Marketingově to asi úplně nejlepší není, protože já bych si šikovně sestavený balíček ráda koupila, ale nemám možnost. Balíček s SK si občas dopřeju, ale ten nestojí 600Kč. Tak proč bych nemohla mít v nabídce i věrnostní balíček za třetinové peníze?
     
  12. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím všechny, myslím si, že na modré taštičky nemá vliv placení nebo neplacení, že fungují stejně jako vše ostatní podle nějakého náhodného čísla. Když byly za koupi florenů želváci, taky u mně nepřistál žádný JC a těch ostatních mám kupu a na některých farmách jich přistály desítky. Dobíhá mi ještě premium, do hry nějaký peníz také vkládám, hodně dlouho se mi nabízel balíček s pomocníky a teprve včera se objevila nová, pro mne docela dobrá nabídka.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Jsem premium a platící hráč, výhodný balíček se mi zatím nenabídl ani jeden. I kino mi promítá tak jenou za půl roku:(
     
  14. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Taky vám hodím do placu zkušenost, třeba pak půjde poznat, podle čeho to rozdělují.
    Premium jsem nikdy neměla, ale jsem pravidelně platící - kombajn, floreny, SK.
    Čas od času se mi ukáže zcela nesmyslně pomocná ruka na 24 hodin kombajnů a 50 florenů. Proč bych to asi kupovala, když kombajn a floreny kupuju už minimálně 2 roky?
    Jako kdyby mi chtěli udělat radost a dát tam nějaký SK lepší balíček, nebo ten kombajn na měsíc za asi 25 Kč, jo to by byla jiná.
    Zatím furt otravujou jen s tímto, co mi přijde nevýhodný.
     
  15. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    flexka

    Ty balíčky jsou odstupňovaný. Takže pokud tam teď máš pro tebe "nevýhodný" balíček za 25,- Kč a nekoupíš ho, tak se ti ty další nezobrazí. Já je postupně koupil a teď tam mám 3300 FL a všechny pomocníky na jeden měsíc za 895,- Kč, což je poměrně
    slušná nabídka, když vezmu cenu 3300 FL za 1.200,- Kč a pomocníky za 120,- Kč tak celková úspora dělá 425,- Kč. To není zrovna
    málo. A hlavně přátelé nezapomínejte, že ČR jako jediná lokace má 50% slevu, kterou nikdo jiný nemá!!!

    Nic proti nikomu, ale určité komentáře některých hráčů mně přijdou jako už dost hamižný ....
     
  16. hansicek

    hansicek Expert fóra

    bbowling: ak nekupis, tak po case sa ti obmeni, syn si este nikdy nic nekupil a uz ma z tych nových asi 4. ponuku, manzelka si uz zo 3 kupila, potom jednu odignorovala a teraz mala zasa dalsiu, .... a tu "50 % cesku zlavu" vam uprimne zavidim
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ty nabídky s modrou kabelkou jsou jen pro kluky. Ty si pěkně počkej na nabídky s růžovou kabelkou. Ty budou pro holky
    **příspěvek upraven** :music:

    hansicek - na jiný farmě mám furt dokola tu nejnižší a nemění se. Taky je dost možný, že to závisí na serveru.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/1/17
    njklmn a mirakoud tohle ocenili.
  18. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Tak jak, bbowling?
    Mám koupit, nebo nemám? Kruciš, po tom prvním příspěvku jsem se zaradovala, že teda koupím a dostanu pak lepší. Ale zase je to sice jen 25Kč, ale nechce se mi to kupovat zbytečně... a třeba 5x, než se to uráčí změnit.
    Asi jsem hamižná, jenže proč kupovat balíček, kde mám pomocníky na 24 hodin a 50 florenů? Koupím 330 florenů za 120 Kč - 50 je teda za 18Kč a pomocníky na měsíc za 120 Kč, což je 4Kč na den.
    To dělám měsíc co měsíc (a těch florenů většinou víc) a proto mi marketingový mág nabídne to samé, akorát míň, než potřebuju a cena v podstatě stejná. Nějak v tom nevidím logiku, ani přínos.
    Kdyby tak bylo dané, že se to neopakuje, že to jde koupit jen jednou, to by bylo fajn!

    Edit: díky, vavovi, tak já to zkusím, když to nevyjde, tak ti uhranu kozu! ;)
     
    Naposledy upraveno: 6/1/17
    evainfo, Trepifajksl a mirakoud tohle ocenili.
  19. vavovi

    vavovi Stará škola

    flexka - pokud koupíš, další nabídka by měla být jiná. U mě to tak fungovalo. Teď mám zase nabídku s modrou kabelkou. Již 2x jsem ji ignorovala a mám ji po třetí. Je fakt výhodná, ale musím počkat až dojdou tak (ačkoliv je to pro některé k nepochopení) doufám, že tam bude i příště.
     
    evainfo, Trepifajksl a flexka tohle ocenili.
  20. larelay

    larelay Analytik fóra

    flexka - ahoj. Sice nejsem bbowling, ale dovolím si zareagovat :) Já to měla tak, že se to stupňovalo (a pořád stupňuje), akorát si to už moc nepamatuji :) Každopádně jsou to de facto ty balíčky, co jsou normálně v obchodě, akorát je k tomu nějaký bonus a sleva. A ke každému tomu balíčku jsou tak 2-3 varianty bonusů, cena je stejná. Takže nejdřív bylo to za těch 25 Kč, to už nevím, co bylo, asi balíček 150 FL?, pak balíček 300 FL za výhodnou cenu a k tomu bylo např. nějaké superkrmivo, nebo komplet pomocníci na x hodin, parfémy...pak zase balíček za 750 Kč (už nevím kolik stál, kolem 250 Kč asi), a k tomu zase nějaké bonusy...ten jsem ještě koupila, protože k tomu myslím bylo SK a ještě něco navíc....a teď tuším jsem tam už nedávno měla balíček na 1500 FL. Pokud floreny občas koupíš, tak bych osobně být tebou tu nabídku, co máš, brala, vždy za čas se objeví další, samozřejmě s vyšší cenou (ale po určitou dobu se tam myslím objevují různé varianty s jednou cenou, i když jednu tu nabídku z té úrovni vezmeš), ale pořád je to o dost výhodnější, než to koupit mimo ten balíček, co se nabízí (ta "modrá kabela" :). No, píšu to zmateně, snad je to aspoň trochu pochopitelné.
     
    evainfo, ju.no a flexka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.