ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jelikoš semtam téš léta nebyl,nakouk sem pod vázišku a votevřel první bednu.
    Čučte se mnou :
    [​IMG]
    Níjako sem stěch řemesnickejch přísad stratil řeč.
    :cry:
    [​IMG]
    Vovšempotěchto pžíšadách ...faktnevímanikde je poušít.
    :wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 1/1/17
  2. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Tak jsem koukla do archivu na recyklomat,našla jsem ho dvakrát.V prvním je:5000+10.,25000+25.,50000+35.Ve druhém už je:10000+10.,35000+25.,75000+35.Tak jsem zvědavá kolik bude potřeba tentokrát.H.
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nový rok nezačal úplně nejlépe. Mám nějaké bolení a celkově se necítím zrovna nejlépe. Zatím nemám žádný vážný moribundus nebo rýmečku či kašlíček ale fakt je mi jak kdybych dostal deskou přes hlavu a jak kdybych měl v břiše tunu kamení.

    Na farmě jsem všecinko hodil do "archívu" a udělal si konečně pořádek na všech plochách. Vyhodil jsem na plochu všechny tajemné co jsem měl (a že jich bylo fakt hodně) a jediný úspěch co se dá brát vážně je červený včelín a ledová jedle.

    Na baha zatím pořádek nedělám, protože si myslím že tam to mám rozvrhnuté docela dobře. Uvidím jak bude lepší nálada jestli to předělám taky nebo to nechám jak to je.

    Všem přeju hodně zdraví a radosti v tom novém roce.
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Děcka, můj první úspěch v novém roce [​IMG]:D:D
     
  5. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    děcká :Da můj první úspěch v novém roce se dostavil v reálném životě:p...tady na farmě ještě ne :sleepy:
    ...na ten tady si ještě musím chvilek počkat 8)
     
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Mali,já,já to víím,dostala si pod stromeček slona ,že ?
    Tak gratuluji,my si tady ještě na něj chvilku počkáme...xD a taky bude růžovej !
     
    Naposledy upraveno: 3/1/17
    malinkami, vilm4 a k.vitek tohle ocenili.
  7. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    taky vám blbne trh tak jako mě?nejsou tam vidět všechny nabídky zkoušela jsem i jiný prohlížeč a je to stejné
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    .macca. nejenom trh nefunguje jak by měl, taky škola zlobí a trvá neskutečně dlouho, než se podaří všem žáčkům poslat dárky a zprávy.... asi ty oslavy mají neblahý vliv na práci RT. Pravděpodobně jsme je překrmili a měla by následovat dieta ;)
     
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Sleduju tuto problematickou složku už od včerejšího dne a nějak se mi nedaří narazit na žádný problém. Pravda, trvá malinko déle než se mi trh načte ale jinak takovéto komplikace nemám. Zřejmě patřím k "lepšímu" servru jež tyto komplikace nepostihl.

    A že se mi trh načítá malinko pomaleji, mi nikterak nekazí hru a trh ať si klidně trhne.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Také přidám perličku z trhu.
    Neprodaný slaný koláč se mi nevrátil a zůstal na trhu viset na 1.193.006 hod.,
    což odhaduji, že je to na nějakých 136 let.
    A kuřátka ve škole mi hynou, jak se k nim nemohu dostat.
    Dobře jim tak, lenochům a nevděčníkům.
    :DxD
     
  11. malinkami a vilm4 tohle ocenili.
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Klídek Jájino,chyby ve hře opravdu nelze přehlédnout. xD
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ono i na farmu se dostat je umění, sekne se to na 55% a dál to trvá i 5 minut, než se farma načte
     
  14. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    *JÁ*Moji sousedé mají všelijaké výhodné nabídky na nákup florenů, pomocníků, superkrmiva apod., ale na mou farmu žádná nabídka nepřijde. Proč? Také bych ji ráda využila.
     
    Naposledy upraveno: 4/1/17
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  15. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    pavca67 - tomuto tématu je věnováno několik příspěvků 2 stránky nazpátek. Koukni se na to od příspěvku číslo 378.
     
    pavca67 a vilm4 tohle ocenili.
  16. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    Báro xD ...ty ses čoveče trefil xD...jak ty to chlape děláš???:p

    ..ale pravda...už by se konečně mohli začít šlechtit sloni :p...se na ně čeká už min. 2 rokyo_O ...tak třeba..."již brzy" xDxD
     
  17. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    Prepperka nic jsem se tam nedozvěděla to co tam píše *JA* není pravda kamarádka moc na farmu nechodí a nic nekupuje a přesto má ty nabídky ja jsem denně na farmě každý měsíc utratím peníze do hry a ještě jsem neměla ani jednu vyhodnou nabídku
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Pavca67: můžeš mi dát odkaz na příspěvek ve kterém moderátor píše nepravdu? Nebo přesněji uvést v čem nemá tento moderátor pravdu. Ono je někde napsáno, že aktivní hráč dostane víc slevových nabídek než neaktivní? Já se totiž bojím, že není. To že je napsáno:
    Může totiž znamenat i to, že hráč s nižší aktivitou a menší četností nákupů nebo dokonce hrající zdarma dostane těchto nabídek víc než ten aktivnější. Říká se tomu marketing a přesně tak ve většině her funguje. Snahou není zlevnit hru platícímu hráči, ale z neplatícího hráče udělat platícího.
     
  19. hansicek

    hansicek Expert fóra

    pajda361,
    musim sa pavci67 zastat,
    ja mam v ponuke uz 4 mesiace tu istu ponuku na byvale premium (teraz su tam miesto premia pomocnici), ziadnu z tych novych ponuk som este nedostal, utratil som za hru par eur, manzelka utratila niekolkonasobne viac a ma uz asi 5-6 ponuku, syn neutratil ani 1 cent a tiez sa unho ponuky striedaju jedna za druhou, aktivita ja a manzelka rovnakasyn slabsia ale aspon raz denne.
    pisal som uz aj na podporu, vysledok: klasicka odpovedova mantra o tom ze vsetko funguje ako ma, plus to ze o pravidlach ako sa jednotlivym hracom objavuju akciove ponuky neboli informovaní, a predpokladam ze informovani neboli ani moderatori, takze odpoved *JÁ* a aj tvoj dovetok su iba vase domienky a su minimalne zavadzajuce, aj ked neumyselne v snahe pomoct

    Pavca67: je zbytocne sa rozculovat, ostava iba cakat, kym na nas pride rad
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Hansicek: nejsou to jen domněnky. Jistou část informací máme.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.