ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Dando, vím o čem píšeš, já tu svou kartu nechal v terminálu v obchodě ve Francii, zjistil jsem to cca po hodině, sám jsem kontaktoval svou banku a nechal kartu zablokovat. Mám i výpis z banky, že nebyla zneužita, dokonce ji ten obchodník již neplatnou poslal do mé banky. Po 7 dnech jsem dostal novou. Šel jsem na farmu, kde jsem jako první smazal staré platební údaje a pak po objednání premiového balíčku vyplnil nové. A místo platby se mi ukázalo, že nelze zaplatit. Normálně jsem použil klasický určený formulář, který je k tomu určen. To se vše stalo potom, co novou kartu už min měsíc používám při platbách po celé Evropě, nikde žádný problém, jen tady. Prostě to nechápu a nebudu se doprošovat abych mohl utratit svoje peníze. Nebyl mi sdělen ani důvod proč si BP dala moji kartu na černou listinu, zůstatek hotovosti tam je dost veliký oproti 375 kačkám za balíček. :p Platím násobky požadované částky zde po celé Evropě, jsem neustále mimo republiku. A nedoplatek je prostě nesmysl, zaplatil jsem si před půl rokem premium a to skončilo, teď jsem ho chtěl koupit zase a prd prostě. a karta je na PIN, tam to nejde zneužít.
     
  2. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Zítra je Svátek všech svatých ,-)
     
    milostivas a vilm4 tohle ocenili.
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pořád říkám že tajemný baráky nemá smysl kupovat.
    Z akčních tajemných vypadly obě zvířata co jsem ještě neměl. No není to fajn ?
    [​IMG]
    Jezevec + Jelen

    :music:
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    2.11. je Památka zesnulých :D
    Ahá -a svátek Všech svatých je 1.11. - jsem netušila o_O No jo, jsem neznaboh. Musím si doplnit vědomosti :oops: (ale až zítra, teď se jde na kutě :sleepy:)
     
    Naposledy upraveno: 31/10/16
  5. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Pitrýsek
    dnes končíme, začínáme pozítří, výsledky zítra - zatra,
    kam se hrabe Standa Lem
     
  6. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Panenko podsrpenská tady je ale živoxDxD,a co se jeden všechno nedoví.No ted už aspon vím kam se poděl růžovej krocan:oops:
     
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Amálku, jak svůj problém vyřešíš je nakonec jen tvá věc, ale mě by se nelíbilo, aby na mě trčela špína, že něco někde dlužím, když nic nedlužím. Ale každej jsme jinej, já bych takový problém řešila a to vždy. Dokud bych tu špínu ze sebe neutřela.
    To, že někdo tak rozumný jako ty problém neřeší mě překvapuje,. myslím si, že by ti herní podpora pomohla, pokud si v právu.

    danda
     
  8. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    skalarko, to je přece jednoduché...třeba potřebují prodloužit jen nákup řádků a aby to nebylo tak okaté, když byl nákup řádků spuštěn ve stejnou dobu jako akce, no tož tak prodloužili i akci ne?:p...a třeba se ještě nějaký ten řádek do zétra prodá xD
     
    milostivas a skalara.v tohle ocenili.
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Toš teď sem fakt zmaten ! Jak to teda je ?
    Včera dnes a zítra ,nebo v pátek večer a v sobotu ráno ????? o_O
     
  10. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tak to jsi popleta Baroušku ! Přece v sobotu večer a v neděli ráno !!! :-D
     
    Naposledy upraveno: 1/11/16
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nový hráč to tady z orientací nemá zrovna jednoduché.
    I Já jsem na chvilku ztratil přehled.
    [​IMG]
     
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Dovolte trochu osvěty:
    Halloween slaví 31. října anglicky mluvící země, hlavně Velká Británie, Kanada a USA.
    Jeho typickým znakem jsou vydlabané dýně a koledníci převlečení do strašidelných kostýmů.

    U nás se slaví 1. listopadu svátek Všech svatých a 2. listopadu Památka zesnulých.
    Zdobí se hroby květinami a zapalují se na hrobech svíčky.
    Tolik ve stručnosti.
    :)
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    A je to tu.
    [​IMG]
     
  14. mituli

    mituli Polobůh fóra

    No a co to znamená ???? Nic,je to to samé co tu je :(
     
  15. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    A co ničí trh? Myslíš tu časomíru? Na mém trhu je cena 90-120 tisíc už od začátku léta naprostou normou, číhání na nějakého exota, který v záchvěvu nestudování současných cen nebo v absolutní nouzi o krejcar vyhodí MJS za 80 tis. nebo dokonce méně, už není realizovatelné, protože by se člověk nedočíhal... Jestli jsi měl na trhu MJS za 50 tis.,tak úplně nepokrytě závidím, tu já neviděla od doby, co hraju = duben.
     
    Trepifajksl a Apachie1 tohle ocenili.
  16. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    na trhu AV je MJS od 110 do 200 samozřejmě tisíc
     
    milostivas a Trepifajksl tohle ocenili.
  17. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Fakt? Tak to jdu zavařit marmeládovnu xD
     
  18. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    No, já MJS nějakou dobu prodávala, ale pak jsem si to spočítala... a už neprodávám, ale škudlím !
     
    Naposledy upraveno: 1/11/16
  19. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Mně hodně moc pomohla farmářka JáJůJá v době, kdy jsem na vaření neměla stupeň. Tak se snažím to teď oplatit jiným začátečníkům.
     
  20. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Poslední dobou nemám nos na začátečníky - koho si vyberu že podpořím, ten brzo skončí. Je to spíš jako doporučení aby zmizel :-(
    Mně jich pomohlo hodně - holky vědí (děkuju-děkuju-děkuju!), a taky Jonsdorf, pamatuju, že mi poslal první produktové stromy - to byla radost maximální !
     
    Naposledy upraveno: 2/11/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.