ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    maják i chýši už jsem potkal, ale ani se neohřály a zase se ztratily
     
    Trepifajksl, Apachie1 a terkacheerka tohle ocenili.
  2. ryblabla

    ryblabla Perspektivní autor

    Otazka? Ako moze mat niekto pri predaji - Mumiova Tava- platnost 1193045:01 ak je to v hodinach tak je to 136 rokov. To musi byt Superpremiovy ucet :)
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    ryblabla, jako asi u mě ,kdy strombola ukazovala na časomíře více než rok a to nemám prémium, jinak by to byla asi pětiletka.Ale podívala jsem se na trh, v pondělí mají své nebohé mumie prodejci zpátky xD
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  4. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    *JÁ* pak nemohl v žádném případě nikdo nabízet mrkev za cenu 168 kr jak jsi psal. Nebo máš nějaké vysvětlení?
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    bropyk, trošku nadsázky, někdo z nás ji používá a právě Jájin příspěvek na mrkev se mně tak líbil, že jsem jej použila i v svém. I když cena mrkve na mém trhu klesla tak dramaticky, že jí za více než 4O neprodám.:) A když farmáře zachvátí panika, tak prodávající prodávají po pár kusech a šponují ceny. A tentokrát to bylo zmatení z časomíry na trhu, nevím přesně za kolik se mrkev prodávala, ale k obvyklé hodnotě to bylo hodně daleko. Spíš bych čekala, že se tady ozvou ti, kteří mrkev za 168 nemohli prodatxD
     
    Deleted member 21200 tohle ocenil(a).
  6. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    mám takový skromný dotaz :music:zkouší ještě někdo poctivě, zda se v kině promítá??
    ..jsem se přistihla, že jsem tuto vymoženost, (podobně jako už před čtyřmi lety setkání s pirátem), úplně vypustila...
    ...kukla jsem tam teď snad po více než půl roceo_OxD ..a to jsem za dob chatu do kina chodila poměrně pravidleně,...ale když se kino nedá houževnatě komentovat na chatu, tak mě nějak přestalo zajímat :p
     
    Madvo tohle ocenil(a).
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Týdení vyhodnocení....Ta časomíra na trhu rozhodně nestačí,nestačilo by ani Bezejmeným navrhovaný důvod prodeje.Je absolutně nutno,aby bylo u zboží vyobrazeno nejen země původu,ale i jeho nutriční hodnoty ! (sacharidy,tuky,proteiny a pod.)
    Ovšem za nejdůležitější údaj považuji označení zda se jedná o BIO !!! Jasně,stále se budu cukat koupit ty předražené výpěstky,ale aspoň si mohu namlouvat,že nejsou plné pesticidů.

    PS. Bezejmený,dodatek pod čarou považuji za zbytečný.Kdyby jsi byl podčarou,už by jsi sem nepsal nikdy.V 2D bys to nedokázal. xD
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Baroland,

    zapomněl jsi na uvedení skupiny alergenů.
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ahoj pajdo,
    zdají se ti Rajčata za 350 !!!(slovy Třistapadesát) málo alergické ? :wuerg:
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Pánové, ještě jsme zapomněli na označení Fair Trade - to je tady na farmě naprosto zásadní xD. A chtělo by to nějakou větší ikonku, abychom tuto informaci nepřehlédli.....a úplně nejlepší by byl kompletní certifikát, což vyjde na minimálně 1 stranu formátu A4.
    Pajdo, dokážeš odhadnout, za kolik florenů si bude muset každý trhovec zakoupit farmaelektronický podpis? xDxD
     
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Taky by mě zajímalo,jestli RT nehodlá zavést elektronické poklady.Zatím platíme jen poplatky z prodeje,ale nikam neodvádíme daně ze zisku,Nerad bych je doplácel zpětně.Už jen to penále !!!

    Ježkovi oči,Čaro já úplně zapoměl že jedeme pod značkou FT. Jasně,inflace by zasáhla i do poplatků,tak proto ty ceny.
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Baroland ty jsi propustil otrokyně z Baha? o_O Protože jestli ne, tak FT se tě netýká xD a elektronické pokladny tě taky trápit nemusí....
    A když už nemáš levné pracovní síly, kdo na tebe bude makat, až ti dojdou prachy .... ono překupování na trhu je teď dosti riskantní způsob vydělávání krejcarů :D
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, zkouší, zkouší. Nevím, jestli poctivě, ale klikám každý den a někdy se musím prázdným plátnem doslova proklikat, ale film (video) naskočí. Už mám slušnou sbírků florenů, to se bude nakupovat ,-)
     
  14. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    jéjda, dnes som mala na kolese nešťastia šťastie [​IMG]:p


    kino mi v posledných dňoch dobre fachčí, dnes som tam bola zavčasu [​IMG], vrátim sa na krvinky neskôr, to už bude za 4x15b;).
     
  15. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    A je po tržní ekonomice.

    Před týdnem, bych za tuhle cenu koupil 2 kusy.
    [​IMG]

    Totálně to ničí trh a radost z prodeje a nákupu.
     
    evainfo, tydýtková a Trepifajksl tohle ocenili.
  16. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    AHOJ, AHOJ, AHOJ, jen letím okolo a milý RT strč si tu hru někam. A jestli nemáš zájem o mé peníze, tvoje chyba. Minulý týden jsem si chtěl koupit premium, ale ouha. Ztratil jsem platební kartu, požádal svoji banku o novou, otevřu shop, dám smazat údaje, dám nové, chci koupit premiu a prd. Napsal jsem na podporu a odpověď, na blití, prý můj účet byl propojen s jiným, kde je prý nějaký dluh. Bože co to má znamenat? Nikde nic nedlužím, tak holt ušetřím, po 7 letech hraní přestanu sponzorovat RT. Jeho problém, má v tom chlív, mě je to jedno, svoje prachy utratím jinde.
    PS. když tady musím psát češtinou dle lokace, rád bych taky odpověď v češtině. A ne tohle:
    Thank you very much for your inquiry. We\'re afraid you can\'t buy currency with this account anymore. We were able to link this account to another account for which a payment is still outstanding, and we\'ve put this account on the blacklist.
    Please make the outstanding payment so that we can unban your account. Your account will automatically be removed from the blacklist once we\'ve received the outstanding payment. Please check in which of your accounts you have an outstanding payment and then make the payment.
    Your ticket has been closed.
     
  17. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Koukám,že zde padlo i téma kino .... To moje ne a ne začít promítat :( Každý den mu domlouvám, vyhrožuji a déle jak měsíc nic :mad:
    Tady ani EET pokladna nepomůže !!! Čoiku na ně - označují se za kino, popcorn si tam nekoupíte, sáčko není kam dát (asi šatnářky školí na vypsání účtenek:p ) natož spatřit něco jiného než ceduli : Momentálně nic není,zkuste to příště.. A příště ...................... opět to samé>:(
    No jo no, to je ten kraj, kde co je skryto musí tak zůstat. ... Ale je pozitivum- nemusím kupovat košík na účtenky !!! xDxDxD

    PS: Amálko, buď rád, že to máš alespoň v AJ mě by to mohlo, dle lokace v lepším případě přijít ve vietnamštině v tom TOP by to bylo v Arabštině ;) A tu fááákt nedávám xDxDxD
     
    Trepifajksl, lacrima a malinkami tohle ocenili.
  18. Ahoj Amálka1070
    pro vyřešení tvého problému prosím NEpoužij formulář platební podpory, ale obrať se, prosím na herní podporu, ta se tvým problémem může začít zabývat v pracovních dnech.
    Přeji brzké vyřešení.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Esnyr omyl,omyl, právě teď začíná ta radost z prodeje xD

    [​IMG]


    Proto taky mám ty obavy z dvojího zdanění....

    Čaro, slovní obrat - dojdou prachy - používám v úplně jiné formulaci.A děti z Baha si rodiče odvezli na zimu domů...přeci nebudu živit tolik hladových krku v době květů,to dá rozum.
    8)

    PS:
    Ččáááukýý Amálku.Nechci tě strašit,ale jestli jsi ztratil pl.kartu klidně můžeš mít dluh.Raděj se pro jistotu zháněj po kupci na tvůj kamion.
    xD
     
    Naposledy upraveno: 30/10/16
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Chceš jako říct že čarodějka je taková jakože, prostorněji výrazná ??
    Tak to je pro mě rána. Já si ji představoval jako drobnou zrzečku z pihama, sportovní postavy, která nosí bikiny tak odvážné že kolabují muži v okruhu 50 metrů.

    No ale jinak se jakýmkoliv výzvám nevyhýbám, a pozorovat svět z placaté perspektivy by bylo něco nového.

    PS : 2D si představuju asi tak jak vypadal poslední žijící člověk v seriálu Pán času.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.