ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    kaoline, nejenom na trhu jak mám chápat toto:

    [​IMG]

    strombola začne za 372 dní, nebo bude tak dlouho trvat?xD
     
  2. GordonSargent
    ani tak, ani tak ;) byla to chyba ve hře, je již opravena. Nahlédni ZDE
     
    Lyzarka a vilm4 tohle ocenili.
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jaji, díky z vysvětlení, při mé slabosti pro stromky by to byl více než roční mejdan;)
    Z časomíry na trhu jsem zatím pobrala, kolik předražených šlechtěnců se vrátí zpátky do stodoly.Na trhu jsem měla týpka, který vytrvale nabízel vysokého šlechtěnce za tak přemrštěnou cenu, že se mu pravidelně vracel zpátky. Mám dojem, že v součtu zaplatil víc na poplatcích než kolik by vydělal:)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. GordonSargent
    u mě na trhu zase nějací "popletové" nabízeli mrkev za 168,00 :D (asi je zmátlo to 168:00) :D
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    *JÁ* mně se podařilo koupit 400 bobků za 167 krejcarů :D, ta nová funkce je opravdu velkou pomocí, hlavně pro ty méně pozorné farmáře ....xD
     
  6. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Raději bych uvítala, kdyby nám na trhu dali samostatnou záložku na stromy. to by bylo účelné vylepšení:eek:
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]
    [​IMG]

    Ptačí chaloupku jsem na kole viděl snad jen jednou.
    O ptačí plážové chýši jsem zatím nenašel žádné informace.
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ta plážová chýše ještě nebyla zavedena do hry, takže zatím si můžeš pouze představovat, jak krásná bude :D (a taky jak drahá bude, bo mně to vždycky sežere lístků, než něco, co chci, získám :oops:)
     
  9. čarodějka007
    hele ;) to nemůžeš svádět na nepozornost, musíš to svést na slabá brýlová skla ;)
     
    Trepifajksl, fujtajblinka a vilm4 tohle ocenili.
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    *JÁ* nedotazovala jsem se prodejce, proč tak blbě prodává....ještě by to chtěl třeba doplatit xD
     
  11. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    *JÁ* u vás je na trhu normálně mrkev za 84 kr? Jinak nechápu jak by mohl dát někdo nabídku za 168?
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  12. bropyk
    ne, normálně ne, ale předevčírem šla cena mrkve nahoru, ještě dnes je na trhu (nejdražší nabídky) za 68Kr/ks
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    u nás je nejdražší nabídka za mrkev 111 krejcarů/kus.....standard kolem 50 :p
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  14. Landreth

    Landreth Pisálek fóra

    Caute sebranko..

    Jak se vubec mate? Vidim spoustu znamych jmen, tak jsem vas prisla jen pozdravit...

    Clovek lezi s rymenkou doma, tak jsem na chvilku nahledla a same novinky..
     
    ester7791. tohle ocenil(a).
  15. cassandravega

    cassandravega Perspektivní autor

    Landreth
    alealeale, :) to jsou k nám hosti, ty ještě farmaříš? A kde je tvé "kuk" ?
     
    Trepifajksl a terkacheerka tohle ocenili.
  16. Landreth

    Landreth Pisálek fóra

    Ale nefarmarim Cass, jsem nemocinkana, tak se trosku nudim.. Jen jsem prisla kouknout na koralovy utes a ono stale nic :-D

    "Kuk" patrilo k chatu, takze je uz v propadlisti dejin... A jak se vubec mate? Prave jsem poklidila zver, ale musim rici, ze mi to asi ani nechybi...
     
  17. cassandravega

    cassandravega Perspektivní autor

    Landreth
    tys nechávala ubohá zvyyřátka hladem celou dobu? :eek: Kubišovou se Srstkou na tebe :D
    No a jak se mám? Před měsícem jsem byla povýšená na babičku :D Malá Miška (to není hrubka) je úžasná, užívám si to a to moc, moc moc.
     
  18. Landreth

    Landreth Pisálek fóra

    Jako parkrat jsem nakoukla, ale nic svetoborneho to nebylo :-D Otevrela a zavrela.. Vis, ze ja bez pomocniku nepracuji.. Ted jsem si nahodila kupon a predpokladam, ze je mi to k nicemu, zase to dlouho nezapnu...
    Myslim, ze uz je to tak rok, co nehraji, ne?

    Gratuluji babuš, budes rozmazlovat?
     
  19. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    to nám ty ceny hnojiva pěkně stoupají cena na trhu AV je cca:900,- za jednotku:mad: to jsem ještě nezažil takovou cenu za hnůj
     
    Apachie1, terkacheerka a malinkami tohle ocenili.
  20. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    bezejmenný, tak to já ptačí chaloupku na KŠ viděla už X krát:inlove:, ale zatím mě štěstí minulo :cry:
    ovšem ten parádní ptačí maják už mám taky:p
     
    Apachie1 a terkacheerka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.