ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    [​IMG]
    Šmarjájózef, pokaždý ve mně hrkne, když ve stodole vidim tuhle kytku, že jsem prošvihla začátek nějaké akce o_O
    Nemělo to být už fuč ? :eek:
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já telefon nemám vůbec, partnerka má telefon za 800 Kč takže umí jen to co by měl telefon podle mne umět - hovory a SMS - a prckovi teď bude 5 let, takže se ještě o nic nezajímá.
    Patřím k těm lidem kteří reálně neexistují, protože nemám facebook, nemám telefon, nevyskytuju se na twitrech a podobných sociálních komunikacích a taktéž nesbírám pokémony a co je úplně nejhorší, nepiju. U mnoha lidí totyto informace vyvolávají nevěřícné údivy.

    Dodatek :
    - jeden telefon mám, ale ten je firemní a vypadá přesně tak jak si představujte firemní telefon. Vypadá jak velká vysílačka a váží 10 kilo.
    - to že nemám FB nemůže pochopit tak 80% lidí a to jsou kolikrát i lidi starší než Já.
    - nepiju a nechodím do hospody ze soukromých a osobních důvodů (to by byl dlouhý a komplikovaný příběh) a z toho důvodu mně má velká spousta lidí za podpantofláka. Já se hrdě hlásím k tomu že raději budu sedět doma z partnerkou (a nesnáším oslovování "moje stará" + nesnáším machrování imbecilů že se ani "staré" neptají a chodí si do hospody jak chtějí oni a že kdyby jim to snad nějak zakazovala tak s ní zatočí) a prckem, než abych seděl z vychlastanýma idiotama hádájícíma se o každou blbost v zaplivané "čtyřce".
    - žiju normální život a pořád mi nic z toho "potřebného" nechybí

    Dodatek II :
    - nevlastním auto ani řidičský průkaz (málokdo je ochoten tomu věřit)
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    uz je to vymenene ;)
     
    evainfo, babioli a skalara.v tohle ocenili.
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Bezejmenný - Tak telefónek mám, ale jenom proto, že mi ho dal tata k Jéžíškovi. Využívám ho jen na kvákání s rodinou a případně nějaká ta sms. Jo, v práci ho používám na focení - taky nutnost.
    FB mám, ale nechodím tam - pro mě je to ztráta času. Ten se dá ztratit i užitečněji, že jo (třeba na farmě):D
    Pokémoni mi jsou putna (aspoň mě na lovu nepřejede auto :eek:)
    Piju - z osobních důvodů xD (ale jen pivo a to nepravidelně, v malém množství a jen doma s tatou ;))
    A auto vlastním, bo u nás na vsi je to prostě nutnost.
    Apropó - víte, že naše obec vyhrála krajské kolo soutěže o vesnici roku 2016 :D

    alexandrakerulova00 - na mě nějak zapomněli -mám je tam pořád o_O
    Edit: Tak jen jsem to dopsala, vyskočilo infookno o výměně (někdo mě prásknul :eek:) Po restartu zmizly aj ze stodoly
     
    Naposledy upraveno: 10/9/16
  5. Bezejmenný
    pokud by tě někdo označil za "divného" tak pak já mám ještě trochu "divnější" kamarádku.
    Nemá a nedělá nic z toho co jsi o sobě prozradil...navíc ale nemá televizi a dokonce ani lednici. Né že by na tyhle věci neměla, ale TV je pro ní nezajímavá a o lednici tvrdí, že je to akorát "hřbitov potravin". Nakupuje jen tolik a to, co v ten den sní, či potřebuje k vaření, nebo to, co jí vydrží do druhého dne při pokojové teplotě.
    Takže meze "divnosti" jsou opravu hodně volné ;)
     
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Bezejmenný: Mně to připadá docela normální :), prakticky to samé platí pro mě taky. Jen s výjimkou těch pokémonů, protože moc nevím, oč jde. Já si vybavuji, že pokémon byl jakási potvora/y z kresleného seriálu, je to ono?
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    kiki2305 - jo a teď je z toho davové šílensví v podobě hry na mobilu. Bloumáš po ulicích, sleduješ jak trubka neustále displej a hledáš a lovíš pokémony :D A máš kliku, když v zápalu lovu nevlezeš někomu pod rozjetej auťák xD Na západě už kvůli tomu montujou semafory na přechodech na zem :eek:
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Vida, čeho je člověk uchráněný, když má mobil jen zcela obyčejný, ze kterého lze telefonovat a posílat SMS, jinak nic :D

    P.S A naštěstí nemám ani to auto, kterým bych zapálené lovce mohla srážet :)
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak teď jsi mě vážně dostal xD a já se fakt zarazila, proč je vlastně pěstuji. Jsem je původně chtěla pro úkol "Umělecká díla z písku" ...
    po těch nešťastně vysokých dodávek baha šlechtěnců jsem se na to časem vyprcla :D a po nedávné ukázce na FarmOrakulum jsem je vytáhla z lišty znovu :p i když si i po nasazení cvikru nejsem sama jistá, čí hlava to tam vlastně trčí xD [​IMG] xD
    ... i hladová želva umí tak natáhnout krk xD ... každopádně na nich dřív, nebo později vydělám na trhu :p.

     
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jájino,to nebude čaro ráda žes to na ňu práskla xDxDxD
     
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Baroland, plantážníku, to je o mně jen částečně - život bez lednice a mrazáku by pro mně ztratil kouzlo :D. TV debilizátor taky nemusím, ale jídlo je jídlo xDxD
     
    mirakoud a Tygřice1970 tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nepamatujete, jaká byla nejnižší vložená hodnota loni na dožínky, nepamatuji a nemůžu najít ani v archivu ;)

    Casey Děkujíííí, to fakt moje hlava nepobrala
     
    Naposledy upraveno: 10/9/16
    evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  13. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    evoku57: Ahoj, ty si nepanatuješ ani né celej rok devět čísel? :-D 219.898.528
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  14. Baroland velký, převeliký omyl ;) moc dobře vím, že čaro mrazák i lednici má... kam by chuděra dávala nachytané lososy a jiné dobroty...? :p
    čarodějka007 odpusťme velkostatkáři jeho štiplavé poznámky.. je frustrovaný z těch baha vodních nádrží :D
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Prazvláštní věci dějí se na mé farmě, aneb najdi několik rozdílů.


    Datum : 12.9.2016
    Čas : 6:30
    Zvířata + krmivo

    [​IMG]
    [​IMG]

    Datum : 12.9.2016
    Čas : 11:25
    Zvířata + krmivo

    [​IMG]
    [​IMG]

    Své zmatení ani nedážu vyjádřit slovy.
    Nejen že mi mizí některé věci, ale ony se i přemisťují a vůbec nedbají na nějaký řád, nebo pravidla.

    :cry:o_O
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tak to zas něco chystají. Asi to rozdělení na druhy a poddruhy a do družin družící se druhy :)
    Mně se zase špatně zobrazuje zboží - nemám ho ve Vlastním zboží na trhu, ale na Trhu je.
    To zase přejde !
     
    evainfo a krakoramaja tohle ocenili.
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Bezejmený -to je jasné roztřiďování do kategorií. Všimni si posledního vrchního řádku - samí ptáci,teda když se naučí lítat i jezevec !xD
     
    mirakoud a evainfo tohle ocenili.
  18. flexka

    flexka Hrabě fóra

    To je ufčitě tím, že není krmivo pro holuby, ale holubí krmivo - se holub nakrkl a poslal místo sebe jezevce, nebo poslala, když z holubího chlívku vyletí holubice? Jsou z toho zmatení jak Goro před Tokiem a tak poslali jezevca, aby to vyřešil!
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. elen22*

    elen22* Perspektivní autor

    [​IMG] tak ja som dnes skoro dostala šok, dostala som z terajšej akcie párty lísky tak reku zatočím a ono som si vytočila rúžovku, prvý krát čo som rúžovku vôbec videla na kolese po niekoľkých rokoch hrania, a to hrám od začiatku jáj čím som si to zaslúžila takúto odmenu [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/9/16
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já tam měla růžové chamíky a co myslíte - těsně vedle :( Dostala jsem fusekle :cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.