ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bondzorno-SK

    Bondzorno-SK Zelenáč fóra

    Ahoj.
    Mne chybí do kolekce Športové Leto 2016 - Poďme, poďme! (Že vraj som ho dostal pri ukončený akce ale nevím ho nikde najít. vypisuje my že nený v skladu. :-/ 4ekám jestli to nebyla chyba, ale stále nic.)

    Na Řade Párty lístok - Rad zázračných výhonkov 1 my chybí Veselí vičí bôb (mal som určitemin. 3 ale po stažený z okrasný záhradi se my stratili nevím kde. :-()
     
  2. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    pavca67: jen ze zvedavosti - proc jich mas tolik? strasaku i ptacich domecku...
     
    Xenie6161 a Mikeš tohle ocenili.
  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    pavca67 ale já když je mám na kš tak netočím já mám asi jenom 2 navíc a to jsem točila omylem
     
  4. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    napodobne, party kolo tocim jen ve chvili, kdy mi to stoji za to - a kdyz tam treba jsou strasaci, tak netocim... jinak tam vetsinou nejsou ceny, ktere by staly za to. Proto se divim, ze jich mas tolik, to musis utracet silene listku...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. flexka

    flexka Hrabě fóra

    To je podle štěstí, třeba já točím, jen když tam je něco, co chci. A nepadne to a nepadne, třeba 40 lístků protočím, když je "zvýšená" pravděpodobnost a nic. No a jestli někomu padne to co chce na třetí zatočení a mi na třicáté, tak toho bude mít prostě 10x tolik. To je samo extrémní číslo, ale už na začátku jsem jednou koupila balík lístků na květiny (chyběla mi načítací a už končila) a všichni psali, že zhruba na 10 pokus vychází statisticky hlavní cena. No a mi to vycházelo na 40. Takže většina má 4x víc strašáků, budek a květin, než já. A šťastnější i víc.
    To samé jezevec, kolik lidí udělalo 100 pokusů M a jezevec ani jednou?

    Můj soukromý názor je, že náhodné věci jsou naprogramovány pevně v řadě ve smyčce, kde je třeba každý 10. pokus hlavní výhra, 30 . pokus hlavní odměna a pod. a pak má každá farma svůj generátor náhodných výběrů, kterým se to prožene. Protože pokud by to bylo pro všechny farmy stejné, tak není statisticky možné, abych měla u všeho vždycky smůlu už skoro 4 roky...
     
    evainfo, babioli a petapec tohle ocenili.
  6. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Kategorie u zvířat


    Stejně jako u nově zavedené nádrže na Bahavodu, musím smeknou před rozhodnutím RT, vložit do hry konečně něco co nám všem napoví co jsme to vlastně vyhrály na kole štěstí.
    Zajímaly by mně další kategorie a jestli do budoucna neplánují i konkrétní druhy a poddruhy dané živočíšné říše.

    Kolikrát jsem nemohl usnout, kvůli tomu že jsem nevěděl co mi padlo na kole štěstí.

    Bravo o_O
    Takových novinek klidně víc.
    Ještě by mohly takové věci uvádět u všech stromů a rostlin (samozřejmě včetně jejich názvů v latině)
     
    dasa1143, evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  7. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    pavca67 - promiň, to je ale hloupá odpověď. Máš blbé štěstí? Já bych řekl, že je to v něčem jiném.
    Zajímalo by mě, co jsi chtěla vytočit dnes, když už máš 21
    strašidelných strašáků a vytočila jsi dalšího (podle vloženého obrázku).
    Ale to blbé štěstí bych chtěl ochutnat.
    Nepochopím, proč někdo do úmoru a vyplácání lístků točí KŠ, když na něm to, co potřebuje, zrovna nemá
    v nabídce. Jinak by to bylo, kdyby to, co potřebuji, bylo v nabídce naposledy a já to neměl. To bych pak asi
    byl nucený kolo přetáčet. Zatím se mi to ale nestalo.
    Já to mám podobně jako losiksobik. Podívám se na párty nabídku 2x denně (pokud nezapomenu, co 8 hod se mění).
    Zatočím jen když mám proč a lístky si nechávám na horší časy. Strašáky už netočím vůbec a ptačí budku
    jen, když je tam ta, která mi chybí. Jiné nabídky typu řemeslných produktů, obyčejných a žlutých stájí apod.
    mě nelákají. A kdybych tam nějakým omylem měl růžovou stáj nebo bonus + do stodoly, pak tam není
    ani strašák a ani budka.
    :):D

    Nová nádrž se hodí aspoň do stonku.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 8/9/16
  8. ester7791.

    ester7791. Rádoby autor

    Ahojte . :)
    Nenašla som nič vhodnejšie kde sa mám pochváliť , tak som tu . :))
    Dneska som dokončila kúpele ( remeslo ) na 5 stupeň , poriadne som sa s nimi natrápila .
    Bolo to posledné remeslo ktoré som musela dokončiť , teraz už mám všetkých 5 remesiel na 5 stupni som šťastná a poriadne mi aj odľahlo . :DDD
    Prajem vám krásny večer a príjemnú hru . :)
    Do sfarmárčenia . :)
     
  9. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pavčo, moc díky za obrázek - díky tobě vím, jak ten strašák Pogo vypadá a když ho vidím, vím už i jistě, že opravdu tento strašák na mém kole ještě nebyl vidět. Jinak mám všechny ty dekorky zatím jen v jednom provedení, i když se tam točí stále kolem dokola, protože většinou s nimi jsou tak škaredé další odměny, že kvůli žlutým slepicím nebo kozám nebo kvůli vrtulím se prostě nesnažím vytáčet, i když by se mi do prázdného parku ty dekorky zatím šikly i ve více kusech. Jenomže škoda pártylístku, když jediná slušná vytočitelná odměna je tato dekorka, kterou už mám, radši lístky šetřím v naději, že až začne chodit Pogo, tak ho budu opakovaně pokoušet... Zato mi denně teď chodí kouzelný, taky tu někdo psal, že ho na kolo nedostává, nechápu to, proč hra dělá tento typ obstrukcí. Jako by nestačilo, že ještě máme co dělat na xtý pokus to vytočit...
     
    kiki2305 a babioli tohle ocenili.
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Huráá, mám ptáka ! A kdybych měl bobra,taky bych se to dozvěděl,heč. xD
    Jsou to perfektní informace navíc a určitě nám doteď chyběly.Ani si nedokážete představit, kolikrát jsem si vytočil na KŠ hybrida a nevěděl kam ho zařadit.
    Letos teda ještě ani jednou,ale vloni mě přišli šlechtěnci hned dva. Jelikož jsem neměl kategorii,zařadil jsem je do zázraků,hned za růžovky,ty mě nepřišly ani jednou.
    :oops:

    Mikešku,nejsi ňákej rozhazovačnej ? dekorku do stonku za pět stováků ? ,ty nemáš sousedy,aby ti poslali třeba kohouta (zimní spánek) ?
    :music:
     
    Naposledy upraveno: 8/9/16
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Hele, Krkovičko, co znamená dnes 500 krejcarů? Kdysi dávno na začátku stonku, jsem do něho kupoval
    i dražší dekorace jako např. islandský vulkán, hlídacího psa (2x2) nebo německého ovčáka (1x1).
    Ale to jsem ještě tenkrát netušil, jak se mi stonek zprotiví. A byl jsem i mnohem chudobnější.
    :D
    Zimních spánků mám na skladě kolem stovky. A kdybych neměl, určitě bych u sousedů neškemral
    a šupajdil bych si do města něco levně pořídit. Dnes si to totiž mohu dovolit.
    xD
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    To já si zas ty trakaře,maliníky,bylinka a fanoušky v haluzích nechám.Krejcárky budou potřeba na želví chlívky a jak to tak vypadá,časem i na ostatní TCH.Tak na co vyhazovat byť jen jednu miliontinu účtu,sem chudej bezzemek z výměnku.:p
     
    evainfo a Mikeš tohle ocenili.
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, no párty lístky už neškudlím, protože dříve jsem to dělala a padalo stále to nezajímavé, tak si je hned vytočím a mám docela štěstí na BZ%, strašáci se mi začali vyhýbat, protože se do lišty už nevlezou, budky mám náhodně všechny ... takže spokojená, akce "Párty lístky" se už delší dobu nezúčastňuji a ušetřím na jiné akce :p. Kéž bych to tak dělala i při tajemných :D ... a baha-vodní nádrž je asi ve hře důležitá, nebo jen výplň ve hře při dovolených RT? xD :p .. první stonky jsem nimi taky plnila.
     
    ester7791. a Mikeš tohle ocenili.
  14. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Víš, Barolande, nad čím jsem se pozastavil déle než nad bahanádrží na vodu?
    Nad anakondí mánií, která zrovna trvá na mém trhu. Už několik dní je jedno krmivo
    pro anakondu dražší o 500 - 1200 krejcarů, než jedna hotová anakonda. A představ si,
    to krmivo z trhu za tu cenu opravdu mizí. Kteří farmáři z nás jsou ochotní takto
    investovat? Kam se hrabe ubohá nepotřebná vodní nádrž, která nedává ani BZ,
    ani krejcary.
    xD:DxD
     
    Naposledy upraveno: 9/9/16
  15. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Mikeš: to me taky porad prekvapuje :¤) tedy prekvapovalo me to i u jine zvere, nez jsem si vyradila ty s barevnymi upgrady, tam to lze jeste pochopit.... ale u kivi, anakondy apod. nechapu :¤) ale jsem za to vdecna a plnim trh :¤))))
    (a taky nechapu ty stale vysoke ceny dracince a stedrence, ale taky si nestezuju... to byla jedna z nejlepsich investic :¤)) )
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Mikešku, tak to jsem schválně koukla na trh, kde anakonda je za 8 354 kr .. krmivo za 8 400 kr :D se to srovnává a teď blahořečím za neonové chlívečky, které lehce stíhají uživit ty metrové anakondí nenažrance xD :p protože krmení slepic a králíků jsem koupila do zásoby za pár stříbrných ;). Ten trh nějak vážně zdivočel xD ...
     
    pigi1313 a babioli tohle ocenili.
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ješiši evainfo,na co potřebuješ anakondy ? Já už ani nevím že je mám. I když,nejzbytečnější je jasně páv.Co se týká cen na trhu je očividné,že noví hráči nepřibývají a staří pěstují,chovají maximálně do úkolů,minimálně na prodej a nešlechtí snad vůbec. Jak může stát kočka 19000 ovšem ani tak pochopit nemohu.
     
    evainfo a babioli tohle ocenili.
  18. doben

    doben Ikona fóra

    Barolande to je kvůli tomu, že někteří věří všemu co vidí nebo čtou. Až zjistí, že jsou jim ta zvířata momentálně k ničemu, tak cena na trhu zase pěkně klesne. :p
     
    evainfo a robin2151 tohle ocenili.
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Nebo taky ne - mezitím přijdou další noví, kteří zase budou zpočátku věřit všemu, co čtou. A cena se udrží :p
     
    evainfo a babioli tohle ocenili.
  20. doben

    doben Ikona fóra

    kiki to je možné, ale ti co toho budou mít plnou stodolu zbytečně, se toho budou chtít na trhu zbavit.
     
    evainfo, kiki2305 a babioli tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.