ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tassi: Přesně ! Moje slova, to mi na farmě chybí úplně nejvíc. S něčím nám pomohli, to ne že ne, ale tohle je zatím opravdu kámen úrazu.
    EDIT: Baro nestraš, mně by stačilo, kdyby se mi ukazovalo kolik toho mám při projíždění nabídek. Když jde ukázat kolik mám krmiva (to třeba já zas tak nepotřebuju), tak musí jít i tohle. A to bych byla fakt spokojená :p
     
    Naposledy upraveno: 1/9/16
  2. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Helemese já si na konci přisp. 387 dělal prču a vono se to snad uchytne xD
    Pěkně co položka (strom,zvíře),to jedno velký okno a v něm kolik prodávám, kolik toho mám,kolik krmiva k tomu + upozornění,při poklesu kusů pod limit+že je mlým volný,ikonka nákupu + hlídací pes za kolik koupit automaticky,ikonka prodeje + čekající příkaz za kolik prodat jak cena stoupne. ...jéé to by bylo...
    :inlove:
     
    tydýtková a duna.duna1 tohle ocenili.
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mám velmi vážné podezření že se chystá nějaká kulišárna.
    Kubajda mi nějak moc naděluje. Dneska komplet kombajn, včera komplet kombaj, předevčírem takovou haldu nářadí že mi oko zašvidralo až za ucho.

    RT pustilo chlup nějak moc okatě. Při šlechtění (tuším v Pondělí) mi taky vyskočila ovečka naháček + svetříková.
    To není jen tak.
    U momentálně probíhající akce mi taky recyklomat vydal stonek a dekorky v podstatě hned.
    Podezřelé. Moc podezřelé.

    [​IMG]
     
  4. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    já zas pro změnu marně čekám, kdy nám oddělí stromy od rostlin. Už je to šíleně nepřehledné - je toho dohromady moc.
    Třeba se taky dočkáme ;)
     
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Na trhu AV dorota56 zřejmě vyprodává zásoby zvířat. Kdo si chcete nahrabat, máte možnost. Sice dává ceny nižší, ale za 300 a více zvířat v jediné nabídce jsou to milionové částky. Pand a velbloudů nabízí přes tisíc (1141 a 1095). No, toto jsem na trhu viděla poprvé a nejsou to žádná kulatá čísla. To fakt vypadá na čistku ve skladu.
    A teď jsem koukla na rostliny a vyprodává i tam. Nabízí zajímavá množství (např. 9277 jinanu).
    I bych koupila, měla bych vystaráno, ale konto by mi na ty nákupy ani nestačilo :)
     
    Naposledy upraveno: 2/9/16
    skalara.v a jana563 tohle ocenili.
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Nedávno bylo oznámení o kompenzaci v podobě kódu,prošvihla jsem něco nebo to ještě neproběhlo nevím ale zajímalo by mě to:)
     
  7. Ahoj libakos
    bonusové kódy jsou uvedeny ve vlákně - (klikni)-> bonusové kódy
    Momentálně žádný bonusový kód není aktivní.
    Přeji hezkou hru
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Děkuji moc,hezký večer..
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    konečně jsem dosáhl čtvrtého stupně marmeládník :pa uvařil svoji :inlove:MJM :inlove:sám a nemusel ji draze kupovat:)
     
  10. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Přeju všem poklidný začátek týdne ;).
    Prosím vás, chci se zeptat, vídáte ještě na Pártykole strašáka Poga? Já na něj už strašně dlouho čekám, hlídám si, abych se došla podívat po změně nabídky na kole a zatím jsem ho vůbec neviděla. Pořád krom budek rotují strašidelný, kouzelný a skákající strašák. Ve hře by ještě být měl, ale vídáte ho někdo?
     
  11. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pavca67, díky, růžové stáje na kole taky nevídám, to máš pravdu, ani oranžových není mnoho, to je parkrát do měsíce. Ale ten Pogo teda snad cirkuluje mezi servery, čekám na něj, je jasné, že bůhví na kolikátý pokus je šance ho vytočit, ale šance fakt nepřicházejí. Na to, že je to řada měsíců, musí mít moje farma nějakou strašákofobní úpravu. 8)
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]
    Já mám Poga 2x.
    Mě se zase na kole vůbec neukazuje kouzelný.

    [​IMG]
    Zato strašidelný mi tam straší pořád.

    Růžovou stáj jsem na kole snad ještě ani nezahlídl.
     
  13. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    dneska mám samé ptáky po strašákovy ani památka. Taky na jednoho čekám:p"skákající"
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Mi chybí jen kapitán strašák, ale ten se již nedá získat, takže mám smůlu. Z ptačích budek mám všechny vícekrát kromě pagody, kterou nemám vůbec. :cry:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    A kolik je ptačích budek? Mám 3, včetně pagody, ty mám na kole pořád dokolečka, pak je tam nejčastěji strašidelný a skákající strašák a bonus 50%krejcarů, ten je nepoužitelný a je tam furt. Kouzelný je občas... asi to tedy mezi servery různě kolísá, ale hlavně aby toho Poga nestáhli dřív, než se mi tam aspoň jednou ukáže... Kapitána taky nemám, stáhli ho dřív, než jsem začala hrát, ale to doufám, že ho ještě někdy nabídnou koupit. Ale kupovat k tomu i Poga by se mi nechtělo. :(

    Ještě dopisuju - ono se přímo podbízí, jestli systém nějak neví, že čekáme na posledního (kapitán už nelze, tudíž i my, kdo máme 3z5, čekáme posledního) a nesníží nějak pravděpodobnost jeho výskytu. Neumím si to teda u globální hry představit, jak by toto nastavovali, každopádně efekt je tomu velmi podobný a je to pozoruhodné.

    EDIT: Doben, ano, já vím, že hlavní výhra je obsazovaná i jinými, ale vycházím z toho, jak dlouho trvá, než člověk vytočí konkrétní věc, i když na kole skočí. Když se tam nevyskytuje, tak je to pravda nejsložitější případ. :)
     
    Naposledy upraveno: 5/9/16
  16. doben

    doben Ikona fóra

    Sovinko budky jsou zatím 3. No a k té pravděpodobnosti, určitě je to nějak nastavené, ale i kdyby nebylo, tak je šance získat poslední potřebnou dekoraci o dost menší. Navíc jsou na párty kole kromě dekorací jako jackpoty i jiné věci.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dnes mám konečně ptačí chaloupku ;)
     
  18. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Nádrž na Bahavodu ?? o_O tak tu opravdu potřebujem !. ÓÓÓ děkuji ti "většino komunity",sice mám zabere jedno (těm movitějším i dvě) políčka,ale 5 PĚT kapek vody (pardon 10 denně) mě konečně vytrhne z dluhů,co mám splácet místnímu nosiči vody.
    Je pravda,musím vydat 500 krejcárku a hlídat 12ti hod.periodu,aby se mě investice vrátila už za 25 dní,též to políčko nebude vydělávat,ovšem to nic,to nic,hlavní že kape...i když.. v tomto případě asi někomu na karbid. (Nerad bych ho ovšem urazil,možná mu jen šplouchá na maják.)
    -.-
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nádrž si určitě koupím těch 5 kapek vody mi opravdu chybělo-mám pocit, že nějaká nádrž na vodu mi ještě čumí v liště-xDxDxD
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  20. doben

    doben Ikona fóra

    [​IMG]
    Po dlouhé době jsem ve výprodeji koupil mazlíky a jsem fakt zvědavý, jak často je budu využívat.
    Koupil jsem 2 Soví vejce, jedno mám v parku a druhé na ostrově.​
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.