ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    čarodějka-
    Dík díval jsem se 3x a pokaždé je přehlíd už je vidím
     
  2. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    To poslední sem si myslel taky...jenže pak normálně měnit nešel,ale ve vzducholodi ano,ovšem to sem zjistil těsně před koncem...
    (možná se jednalo o zvíře,teď nevím);)v každém případě sem zachtivec co nesnese šedé pole,o nedodělaných úkolech se u nás nemluví...stačí když občas mě chytí utrácivá a pak je bouchám co konto unese.:D

    Hurááá mám pět nolin po 735,tím mám vše.
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    mija.kecka asi jsme měli napsat, že jsou to knoflíkovky....pokud hledáš klasické baterie, tak se to opravu přehlédne

    Baroland, mne utrácivá nechytá, něco takového je pro lakomou Barku v rozporu s osobní filosofií :D, ale dohnat vás farmáře-zakladatele nebo skorozakladatele, je holt fuška....
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    1470 baterek, sakra ja asi minule prosvihnul akci nebo co :)
    a nebo je to z ty mrkve co sem tam hodim abych trochu dotahnul pocet na 6 cislic, jak jsem zvyklej...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    AgathaCh: Ahoj, vzhledem k tomu, že si vlákno ohledně zlepšováku na vytvoření poptávky na trhu uzamkla (chápu z jakého důvodu a že to není z tvé hlavy), tak reaguji zde a mám dotaz. Návrh vypracovaný hráčkou haník a zřejmě vymyšlený evalumar na který si dala link byl tedy RT předán (splnil vše pro předání)? Byla nějaká zpětná vazba proč nebyl zaveden do hry? Chápu, že za ty cca 3 roky se pracovalo na důležitějších věcech na trhu... větší font písma... pak menší, černá barva písma.... bílá... černá, ohraničení písma, aby zelená na "tlačítku" byla zelenější než původní zelená, větší zaoblení tlačítka a omezení aby náhodou někdo nekoupil více hnoje a nezbohatl ,-) Podle mě je návrh důkladně zpracovaný a je myšleno i na "zneužití" multiúčty a pod. Myslím, že od té doby se udály i nějaké změny jak ve hře, tak i v RT.... je tedy nějaká možnost tento návrh předložit znovu, popřípadě získat vyjádření proč nebude zaveden? Tedy krom věty: Je to práce navíc pro zpříjemnění hry hráčům bez zisku pro BP? ,-) Díky za info.
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, nejsem AgathaCh, ale odpovím ti tak, že trh v brzké budoucnosti čeká větší a propracovanější změna trhu, co bude nebo nebude nevíme. Zatím to nevíme a není to myslím jasné celému BP. Musí zvážit taky všechny důsledky určitých změn a dopad na další části hry. Už jsou opatrnější než byli předtím.

    danda
     
    evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    a jejda, už teď se těch novinek na trhu bojím :sleepy:
     
    tydýtková a tomokoco tohle ocenili.
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dando, na to se dá reagovat jediným způsobem: prokristapána....

    Zkuste těm skautům navrhnout, ať se napřed důkladně seznámí s celou hrou a udělají si pořádek v programových scriptech a teprve potom, ať se dopustí nějaké iniciativy a změn. Poslední dny ukazují, že zas tak opatrní a prozíraví teda nejsou....
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    danda: Ahoj, díky za info. Trochu mě děsíš... myslím tím oznámením o větší a propracovanější změně trhu...... chybí mně tam slovo funkční ,-D No necháme se překvapit.... snad to bude fungovat aspoň na principu náhodných výbuchů. Tedy pokud tou větší změnou není změna zelené na modrou a bílé písmo na černé ,-) Doporučuješ tedy raději vykoupit celý trh teď hned, protože po změně si hodně dlouho nic nekoupím? ,-D
     
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ježišikriste!! Jak sou vopatrní se ukazuje už dávno - nic typu MJS,Modrák,Floreňák,Obrstrom,Obrchlév,ale zato tuny nových stromů,rozšiřování stávajících na XL (proboha na co ? ),jedno zvíře za druhým,dokonce ve dvou variacích TCH/Stájbola a využití ??(občas 100 ks do úkolu a pak na úúúplné ..nic.)
    Pravidelné i velmi časté nabídky FL,SH,SK,ZH, jen Akční hry mají odměny čím dál ubožejší,myslím,že většina z nás je plní ze zvyku.
    Odmítají rozšířit vodojem,"kompostér" i když máme 5x více poliček a jako vrchol je kupování max po 100 ks.
    Na trhu už vládne inflace,v akci superinflace (v poměru k protihodnote i době pěstování) a vyšší hybridi se nevyskytují.(za 5 M je nikdo nenabídne,tudíš "vypracovat" se na 20 M,aby mohli býti prodány se některým nepodařilo ani za celý rok.
    Sem zvědav jak chtějí trh přepracovat a přitom být ještě opatrnější ? Jen jestli "většina komunity" nepožaduje zas něco,co pro nás ostatní je úplně zbytečnéééé. - Ideální by bylo např.,co jedno políčko (strom,zvíře,plodina) to jedna stránka (okno),sice by se více listovalo,ale TY detaily v barevném provedéní a ta velikost písma !!! Ježišikriste.
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nebojte, třeba je v podtextu "již brzy" a to, jak víme zname ná za dlouho či nikdy....xD
     
    jana563 a Medvánek tohle ocenili.
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Retrospektivně zhodnoceno: RT zbývá rozšířit jednoroční luftování stodol na pravidelné měsíční. Takovej Dekor miss Jones, dávající 1 ZB (každých 356 dní), by jistě zajistil kontinuální vyprázdnění zásob,tudíž po 3,po 6 měs. jsme všichni znovuzačínající a možná -říkám možná - zase budem jak diví nakupovat a zhánět vše možné,jen aby miss Leden(únor,březen) tentokrát patřil mě (či tobě).Dokonce tyto Dekory bude možno měnit v O/D (navrhuji 100 růžovek,či jedno srdce pro maminky?),aby o ně zájem neutichl hned po prvním vybílení stodoly.
    NI ni ni,do ZN to nedám,RT za realizaci nápadů nevyplácí zisk z úspor a poplácávání po zádech hrbí postavu.
    xDxD
     
    dannger11 a Mahira72 tohle ocenili.
  13. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    pamatujete si, jak jsme se jeden cas mohli podilet na testovani? jak nam vsem pustili testovaci server a mohli jsme se k tomu vyjadrit? skoda, ze tuhle praxi opustili :¤(
     
    evainfo a flexka tohle ocenili.
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, změna má být natolik zásadní, že nepočítejte s tím, že to bude ještě letos. Je to něco ve smyslu "máme v plánu" a kdy neví nikdo. Jakým způsobem se to bude testovat a další detaily zdaleka není rozhodnuto. Co bude špatně při testování se zjistí ještě před reálným spuštěním a proto se domnívám, že na to nepustí hráče v beta testu.
    Důsledek, proč už se netestuje v beta testu je právě ono stěžování si hráčů, že nevěděli, že je to test (nechápu proč tam teda na beta test lezli), ale v důsledku pak žádali kompenzace. Takže tuto cestu BP zjevně opustilo už před léty.
    Samozřejmě si k úpravám vezmou podněty od hráčů z různých lokací a tam, kde bude shoda, to půjde především do hry.
    Nic, nechte se překvapit, zatím jsou vše jenom nepodložené dohady.

    danda
     
  15. doben

    doben Ikona fóra

    dando pokud je to takhle tak asi ani nebylo nutné se o tom zmiňovat už teď :p
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p uvidíme, jak říkal ten slepý hluchému ... tak mi často komunikace mezi RT a hráči připadá ... pomalu rezignuji na chyby a nesmysly (kdo asi tak zařadil seno mezi obilí? koho napadlo, že budeme třídit ve stodole podle částky? atd., atd. ...) ...
     
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Doben, to asi nebylo, nicméně jak jinak sdělit, že návrhy se zabývá oddělení hry, které je bere v potaz, když to nikde jinde není. Aspoň víte jednou něco dřív než ostatní. ne?

    danda

    PS: snad ti nevadí, že jsem tebe a kouli předběhla ve věštění? :D
     
    Naposledy upraveno: 29/8/16
  18. doben

    doben Ikona fóra

    dando já jsem naopak rád, že jsi předběhla kouli :D
     
    malinkami, danda-vnovis a tydýtková tohle ocenili.
  19. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]čaute, tak som tu a neviem sa vynadívať:inlove:na moje konvalinkyxDhodené na dorovnanie času8), bola som teda zas pozrieť v banke, [​IMG], neviem, neviem, či ma nezlomia, že vraj ušetrím 12 €:music: [​IMG], a keď na to hustejšie kukám, vidím, že môžem ušetriť 36 €, ale asi pustím šupinu, síce, ešte je málo hodín, toľko som dnes nezarobila:oops:, hlavne, že som neprešvihla Recyklomat, ten ma baví, nejaké baterky už napadali:p.
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No za nejzbytecnejsi zmenu povazuju videt KRMIVO kdyz davam chlivky na plochu... pochopitelne kdyz je krmim, tak to je nekde v bubline nebo co, misto viditelnosti jen prejetim nad chlivkem, koho zajima viv BZ?
    Hadejte co je podstatny pri postaveni chlivku, teda zda ho dat nebo ne? Prece pocet zvirat ve stodole, je to tak nepochopitelny?

    Trh neskonale stve tim, jak se musi neustale naklikavat... zrychleni nakupovani, zkraceni programovani, zlepseni logiky - na to staci ted malickost - kdyz se divam na nabidky, chci videt kolim mam ja, at se muzu rozhodnout nakoupit... druhe cislo co se tam v pohode vejde je pocet kusu (ne radku) v nabidce co jsem dal ja, to zase pri prodeji, zda uz se prodalo...
    a klikem na tu nabidku pak nakoupim a hned se cislo kolik mam zmeni... ted pul hodiny prebihani mezi nabidkou pro nakup a koukanim kolik toho mam, bleeee...
    pri prodeji klikam na svoje nabidky, pak za kolik se nabizi ostatni, pak do vlastniho prodat... litani jak ***** a listovani (pote co udelali velky plachty) tak 10-50* pomaleji nez by bylo kdyby se trochu myslelo...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.