ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    *JÁ* on je schopnej si na to vyžádat ještě i dotace z EU - že poskytuje pracovní příležitost seniorům :D


    EDIT: kdyby jen to - vždyť on jim takto umožní cestovat do cizích zemí a vzdělávat se....takže ještě k tomu musíme připočíst Univerzitu třetího věku...to je teď "in" ;), na to ty prachy určitě dostane, stačí ulovit aspoň jednu zájemkyni :D:D
     
    Naposledy upraveno: 26/6/16
  2. čarodějka007
    Baroland vytváří místa pro "prase" ? (to není urážka) PRAcující SEniory. On je Baro skoro matka Tereza :D
     
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Holky zlatý !!! DOTACE !!! No jasně. Já na ně zapoměl jak na smrt.
    To máme z ministerstva zemědělství,kultůry,průmyslu a obchodu,školství,místní rozvoj a sociálních věcí,
    Nesmím zapomenout kontaktovat regionální podporu podnikání a nějakou církev (jistě uvítají rozšíření svých oveček na plantáže,i když.. tady asi z toho nic nekápne,ale mohou zajistit dopravu a humanitární ošacení.)
    Asi vymýtím ještě kousek pralesa a nasadím olejové palmy,takhle se dá podnikat i ve velkém.Nakonec,prduši maj rádi teplo.
    xD
     
    matlafous123 a DANKA722 tohle ocenili.
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Baroland: udělej si výlet do oblasti mezi Milevskem a Lety ať víš co čeká až se prduši vzbouří :D.
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Baroland, no toto o_O podnikatel a zapomene na dotace? Tak se tu neflinkej a makej vyplňovat formuláře xD
     
    matlafous123 a DANKA722 tohle ocenili.
  6. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Ahojte

    Neviem v akej časti fóra sa môžem pýtať. Túto noc bude akcia strašidelná noc. Niekde som to videla na fóre ale neviem či to bol myslený rok 2016. Či to nebolo predchádzajúci rok alebo ešte neskor. Ďakujem za odpoveď
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Matinnka a DANKA722 tohle ocenili.
  8. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Čaute, ftipálci, zme še pobavyly xDxD


    [​IMG]
    toto sa mi zadarilo,
    a idem ja konečne pozbierať farmu, nebolo kedy 8), včera (vlastne už aj dnes) sme béejkali až po MoravuxD, z Malej Fatry:music:,
    ešte pozriem jak nás Nemci natrepú, a možno ani nie;).

    To je nespravodlivéxD, zdá sa mi, že tých našich tam máme menej proti Nemcom, ešte tak 2-3 Hamšíkovia + Škrtel - malli by sme to v kešenixD


    Pekný večer Všetkým;)
     
    Naposledy upraveno: 26/6/16
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nas 10ti lety synek se dnes vratil z trampske akce, vybaluje si batoh, do ulozneho prostoru gauce v kuchyni uklada spacak, ja delam bramboraky, muz se mota kolem. Otocim se pro mouku a zpatky a na lince lezi svetle modra ponozka cca 2-3 leteho ditete. Koukam na ni, ptam se: "Co to je?" Muz odpovida neprekvapive: "Ponozka lezici na lince?" Dalsich 10 min. vsichni tri resime ponozku. Neni to Tomaska? (syna nevlastni bratr)..... syn hlasi, ze Tomasek s nimi nebyl.... Nic nevyresime, skoncime u toho, ze bychom meli zakryt tu diru ve strese, kterou nam na linku NASA hazi cizi ponozky, zvlastne vonici pracim praskem, ktery jsme nikdy nepouzivali. Ditko si jde dal vybalovat, ja nakousnu broskev v plechovce, kterou si muj muz chvili pred tim otevrel a otocim se k bramborakum. V okamziku kdy se otocim zpatky od panve... koukam na to, jak muj muz drzi v jedne ruce nakousnutou broskev na vidlicce a druhou rukou k ni z ruznych stran priklada inkriminovanou ponozku. Chvili na nej koukam a kdyz uz to nevydrzim, ptam se: "Co to, probuh, delas?". Odpoved byla tentokrat prekvapiva: "Zkoumam otisky zubu!". xDxDxD
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    :D matlafous123 chlapi občas prodělávají myšlenkové procesy, které není radno analyzovat. V lepším případě je to ztráta času a energie, v horším se dovíš něco, co jsi rozhodně vědět nepotřebovala.....oni jsou jiní a nedá se s tím nic dělat ;)
     
  11. matlafous - cááákryš o_O kde se u vás vzal můj manžel??? xD
     
  12. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    A chcem sa opýtať čo potrebujem na desivú noc. Ešte som ju tu nezažila :(.
     
  13. Matinnka tohle ocenil(a).
  14. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    ďakujem za info :). Veľmi mi to pomohlo :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/6/16
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    DANKA722 - dobře ty :D
    Já se držím při zemi, ptž se bojím, že zas přijdu o všechno, ale taky potěšilo toto:
    [​IMG] :) Zas to hodím do mixu a buď a nebo ;)
     
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Báro Báro, ... a že nepoprosíš rovnou o zbožné nenáročné pracovníky u nějaké církve? Ti se umí i modlit, aby ti zapršelo. (nebo jim a nemuseli makat)
    Nebo u školství nabídni pracovní brigády pro studenty zemědělské školy, že by to měli jako započítanou praxi :D
     
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Dančííí,doba pokročila. Ti zbožní teď mají plno práce v restituovaných lesích a studenti ?....než jim u mě vyprší smlouva,tak je nikdo před důchodem nezaměstná.
    xD
    Sehnat otro.. pracovníky je dnes fuška,i těm reálným platím třistapadesát na hod.,nastoupí před devátou a o půl druhé sou fuč.Už 14 dní mě předělávaj prádelku na koupelku.
    :oops:

    Já snad na ty banány budu muset koupit další slonkombajn.Jenže je konec měsíce a sleva nikde.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  18. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Baroland tak teda já chci dělat u tebe za ty prachy:p:p:p.
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    skalara.v, no pozri, ide mi to :p, rambo dostal 2 SKáčka, cukrová tiež a učiteľka je na svete, ale valí hneď do družstva

    [​IMG]

    aj toto je hezký, potrebujem však Robinov Hoodov, chvíľu počkám, potom ju mixnem, toľko šťastia naraz by som nemala :music:
    [​IMG]
     
    Lyzarka, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajdo, tak odchod Haníka30 z fóra je hodně špatná zpráva :(, tos nám snad ani nemusel psát....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.