ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Nechci se hádat,jen myslím, že po zapnutí automatické sklizně se stromy sice sklízejí samy,ale BZ se zapisují až když to okno (plochy) otevřu já.Video je dva roky staré,v té době byly stromy sotva za 100-120BZ,takže kdo ví jak dlouho nesklízel.Taky je vidět,že Jarní a Velikonoční měl podšprajcovanou Pinkíí,takže i bonusy běžely pěkně dlouho.
     
    skalara.v, malinkami a čarodějka007 tohle ocenili.
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Na té Bahamce skočil slušně :eek:
    To bych potřeboval. Stačilo by mi to jen na jeden klik. Víc bych mít nemusel :music:
     
    matlafous123 a malinkami tohle ocenili.
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Baroland, s automatickou sklizní máš naprostou pravdu - já ji mám aktivní a je to přesně tak, jak píšeš. BZ se připíšou až v okamžiku, kdy přijde farmář na danou plochu.
    Akorát mě se tedy občas stává, že se sklidí v době, kdy dojdou marmelády ve slotech :D
     
  4. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    Báro... :pten efekt byl boží...:inlove:
    ...zda je to fake či nikoli, mě zas tolik nezajímá, páč já se takového copperfieldského kousku jaktěživ nedočkám xD
    matlafousku, ani mě by to nebavilo ;) začít hru a skončit ji za pár dní s nejvyšším levlem xD
     
    Naposledy upraveno: 12/6/16
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nakopnete me nekdo... jaky vliv ma doba nesklizeni na BZ?
     
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 žádný, akorát se ti připíšou za všechny sklizně naráz, nikoliv postupně...výhoda automatické sklizně je v tom, že nemáš prostoje a plodů je tak víc. Ovšem pro hráče, který hraje na BZ to nemusí být vždycky výhoda, spíš se snaží sklízet v době, kdy má aktivované mazlíky.
    No a na padátka je taky potřeba automat vypínat ;)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  7. doben

    doben Ikona fóra

    Vzhledem k tomu, že z javoru cukrového XXL měl 7172 BZ, tak to asi nebylo z jedné sklizně. :p
    [​IMG]
     
    malinkami tohle ocenil(a).
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    čarodějka007 Premium nemam a nikdy jsem neresila, takze tomu asi az tak uplne nerozumim... chces rict, ze BZ se na strome nacitaji az do doby jeho sklizne?
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Matlafous123: dám příklad jedu na týden na dovolenou a mám premium. Nandám stromy zapnu automatickou sklizeň, přijedu z dovolené a sklidím tolikrát kolikrát bych sklidil, kdybych hru ten týden aktivně hrál.
     
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    matla - nic v tom nehledej.
    sklidíš ráno a máš např 1000 BZ
    4 dny nejdeš na farmu (máš ovšem Prémium a zapnutou Automat. sklizeň)
    Pátý den se přihlásíš a stromy ti připíší 6000 BZ (6x 20 hod.)
    To se používá jen když víš,že budeš dlouho bez Farmy.

    Výhoda je v tom,že se stromy "sklízí" každých 20hod.takže nejsou prostoje
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 přesně tak - a až přijdeš na plochu, vysype se všechno naráz...BZ, řemeslné přísady a nářadí, padátka.
    Já mám premium především kvůli neomezené vodě a automatické sklizni (zajímají mě spíš zásoby než BZ) a v poslední době oceňuju i automatické přidání jednoho parfému při šlechtění - při těch dnešních cenách voňavek je to docela příjemná úspora. To víš, lakomá Barka xD
     
    evainfo a Lyzarka tohle ocenili.
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Dobré je na tom i to,že můžeš dát do slotu Jarní + Velikonoční na jak dlouho chceš,přidáš Pinkíí na prodloužení a máš z každé sklizně 30+30% BZ navíc. Když se vrátíš z dvouměsíční dovolené poskočíš l v levelech.

    Proč si myslíš,že čarodějka nepěstuje zvířenu i když ráda kydá hnůj ?
    xDxDxD
     
    Druid.Panoramix a matlafous123 tohle ocenili.
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jo takhle! Ja si, nevim proc, predstavovala, ze pri automaticke sklizni to sklizi a pripisuje napr. po 20 hod. samo v dobu dozrani :oops:
    Diky za objasneni ;) Akorat mi ted zas neni jasna jedna vec: kdyby sklizel po buhvijak dlouhe dobe, tak by mel i prislusny pocet sklizenych plodu, ne? Ale u obrazku, co sem dal doben ma plody 4...?
     
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 ty se připisují pro každou sklizeň, obrázek ukazuje, jestli sklízíš normální počet plodů nebo "ozuzených". U automatu za delší dobu je možná jen normální sklizeň, ozuzit do zásoby nelze...

    plantážníku, no přeci proto, že se stromy sklízí samy :p. když se sklidí bez ušatky a věnečku, tak mi to nevadí....ovšem sklidit si pole bez MJS , to jednu dožere xD
     
    Druid.Panoramix a matlafous123 tohle ocenili.
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    matlafous123 Aha, ja cekala, ze tam uvidim i pocet sklizenych plodu :D A na Zuzi jsem se chtela zrovna zeptat, takze diky za predbehnuti :)
     
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Lze ale dát jen xxl stromy a pak sklidí každých 12 hod. přesně.Kdežto mám vždy pár minut uteče a za týden abys vstávala o půlnoci,nebo měla prostoj.Po vypnutí automatu končíš v tolik hodin,co jsi začala s automatem.

    Já bych řek,že to moc hráčů nevyužívá naplno. Před Úkolem to musíš vypnout,nebo nemáš "padátka" a jelikož jsou stále potřeba zvířátka + krmení,taky plodiny na kšeft a akční,pro těch pár stromů na ploše se nevyplatí nechodit sklízet ručne.
     
    Naposledy upraveno: 12/6/16
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 mě premium vyhovuje, ono je tam těch výhod víc....akorát je potřeba to před akcí, kde jsou padátka vypnout, jinak se stromy sklidí před začátkem akce a jseš s padátkama v... minusu ;)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Diky vsem za info... me vubec nenapadlo, ze by to nacitalo a cekalo, az prijdu na farmu a pak to na me baflo vsechno naraz :)

    Asi uz bych mela dneska s tim vinem koncit, abych nedopadla takto:
    Dechová zkouška na místě vyloučila přítomnost mozku... xD

    Jenze ono se po praci tak kraaaasne sedi a popiji! ;)
     
    dasa1143, skalara.v a Druid.Panoramix tohle ocenili.
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Mě dokáže dožrat sklidit mimo akci,nasadit 12ti hodinovku a pak teprve jít do Nebe.Samozřejmě padne 5 ks zeleniny ! To abych vše pole rušil a znovu nasadil nějakou zeleninu.

    PS v Nedělu a po Práci ??? seš nemocná ??
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Baroland Presne, taky si ten zeleninovy radek nejak nedokazu uhlidat -.-
    Nemocna jsem svym zpusobem uz od narozeni (ale kdo ne?), takze na tvou otazku nemuzu odpovedet jinak, nez "ANO" ;) Jenze... stromky se neptaji, jestli je pondeli nebo nedele - prekvapive chteji rust 7 dni v tydnu (pan Buh zaplat, kdyz uz chteji rust) a kdyz vedle nich vyrazi 1,5 metrove koprivy a cele to preroste pritulou, to je panecku masakr motorovou krovinakem, pac se to da uz jen sesekavat zvrchu dolu a ne u zeme a to jeste za predpokladu, ze v tom zahlednes aspon naznak rady stromku, aby to neslo vsechno naholo.
    Navic je to fajn, kdyz aspon neco malo udelas a nesedis u sklenicky od rana s pocitem, ze jsi cely den proflakal :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.