ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    kiki - doufám, že moderátoři jsou loajální a v reportu to neprásknou ;)
    No a jinak, pokud by jich mělo být opravdu 8, tak 4 na farmu a 4 na Baha. Možná. Uvidíme, co RT vymyslel.
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tusite nekdo k cemu patri toto?
     
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jejda,já zapoměl,že někteří mají za oblíbený seriál Sanitku,či Nemocnici na kraji města,tudíž nesledují Futuramu ani Teorii velkého třesku.
    To je pak těžké sem dávat hlášky Sheldna a Bendra.
    No nic,to přežiju,stejně by mě ho neposlala,je to přeci jen Barka.
    xD:inlove:

    matlafousová,už už jsem chtěl napsat,zda to není reakce na to jak jsem frfflal,že točení navíc není dárek,ale trest.Pak jsem si ovšem uvědomil to rozhořčení některých,že tůdle, zrovna podle mě se bude RT řídit.Raději napíšu nevím.
    8)
     
    Naposledy upraveno: 10/6/16
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    A není to reakce na to, jak jsme kafrali, že výhry za párty lístky jsou stejné, ne-li horší, než normální?:p
    P.S. Teorii velkého třesku sleduji, ale Futuramu už jsem neviděla ani nepamatuji - kde ji dávají? :)
     
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj matlafous123,

    tuším, že k Párty balíčkům a vyváženosti šancí na výher během této akce
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pajda361 Diky za odpoved :) Tou vyvazenosti myslis treba tohle? xD

    [​IMG] [​IMG]

    EDIT: To jsem pochopila... jen mi asi porad nedochazi pointa vyvazenosti, kdyz si za party listky za floreny prip. za koruny muzu vytocit tu samou odmenu jako na normalnim kole za prihlaseni (viz prtsc dnesniho normalniho a party kola), pokud se ovsem ta vyvazenost netyka pouze casu, kdy probiha akce -.-

    Btw, vite co udela chobotnice, kdyz ji useknete vsechna chapadla? Nechape! 8)
     
    Naposledy upraveno: 10/6/16
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Matlafous123: týká se to akce na Párty balíčky, tedy ne normálního kola.
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Joooj, uz jsem si presedla resp. podruhe precetla tvuj prispevek 343... ono to tak vazne je! V prubehu akce na nakup party listku bude zapnuta vyvazenost a po ukonceni akce zase vypnuta tzn. mimo akci nema cenu s tim kolem tocit - noooo, tak to klobouk dolu, za tenhle marketingovy tah! o_O :D
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    KŠ je vyvážené na tip ťop, z 12ti veledarů byly 4x nové pokusy a 4x ZH(po1ks) přesně do kříže,asi kvůli rovnováze, i 2x BZ s 2x 900 Kr nepůsobyly nevyváženě. Jediné co mě vyklánělo z rovnováhy byl absolutní nedostatek hybridů. Z pěti pokusů (tj. 60 možností) se nezjevil ani jeden. Zřejmě abych zvážil koupě párty točů a nechal se vyvést z klidu.To se ovšem nestane,už minule jsem musel položit vodováhu na pelesť postele,zkoušeje zjistit,proč se mě hrne krev do hlavy a ono to bylo žlutým kurníkem.

    [​IMG]

    Jinak mezi nima vidím podstatný rozdíl.
    Valentýnský se prodává za 7000 a Dýňová jen za 3000 -je to vyvážené.
     
    Naposledy upraveno: 10/6/16
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hihi - kdyby si mě takhle vážili každý den, tož bych se vůbec nezlobila :D
    [​IMG]
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nový pirátský mazlíček - tak nějak jsem si nepředstavovala, že se mám mazlit s plachetnicí...
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    -pechfógl- furt lepší, než s Noční můrou xD, jak lítá, rozhazuje kopytama na všechny strany ....
     
  13. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji klidný a pohodový večer přátelé,
    kolo štěstí mám já doma..... to bylo štěstí, když mi přední kolo od jízdní kola vyjelo z vidlice až na rovince a ne uprostřed kopce, takže jenom odřené lokty a koleno a roztržené tričko.
    Jó, pechfóglová, jestli ten nový pirátský mazlíček není nějaká nová značka rumu. ;)xDxD
    Tak, čarodějko, tohle mi nedělej, představil jsem si Freddieho Krügere, legendární Noční můru Z Elm Street, jak lítá, rozhazuje kopyta a ještě navíc si zlomil čepele, které má místo prstů a málem si krupnul do textilu.

    Tak když už začalo to mistrovství Evropy ve fotbale ( zní to lépe jak kopaná.... to se pak hráči okopávají a připomínají spíše ředkvičky či brambory než čutálisty), tak pár stylových vtípků.

    „Některá spojení jsou nepochopitelná,” stěžuje si mamince Radim.
    „Opravdu? A jaká třeba?”
    „Například, viděla už jsi, aby se gól radoval?”
    „Ne, samozřejmě, že ne.”
    „No vidíš a přesto komentátor říkal, že diváci viděli šťastnou branku!”


    „Tohle kolo nám moc nevyšlo,” připouští fotbalový trenér, „ale není se co divit - nejsme žádní cyklisti.”

    „Tak jaký byl včera zápas?”
    „Dobrý, ale lepší byla přestávka.”
    „Jak to?”
    „Celých patnáct minut jsme nedostali gól.”


    „Když jsi říkal, že umíš dobře kopat, myslel jsem, že se aspoň trefíš do míče...”
    „To jsi asi špatně pochopil - já jsem totiž hrobař.”
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak už vím, proč nám zrušili čepičku - zkuste ji nasadit plachetnici nebo můře.
     
    evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No, ono nasazovat ji drakovi by taky muselo být zajímavé :D
     
    evainfo a Iwuska tohle ocenili.
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Krasne odpoledne vsem... jak flakacum, tak farmaricim! ;)
    Pochlubte se, jak vam to komu jde? U me zatim doma jen SK... zasekla jsem se resp. vykopala bilou ruzi a cerne mi zbylo 5,5 tis., tak nevim, jak pocitam, ale za pul hodiny sklizim, pak frcim do lesa, tak do vas jdu jen dloubnout, a at se mezi sklizenim nenudite...

    Byli jsme oblečeni a připraveni odejít na Silvestrovskou party. Zavolali jsme do taxislužby a objednali taxíka. Taxík přijel a když jsme vycházeli z domu, tak kočka kterou jsme předtím vyhnali na dvůr, proklouzla pod našima nohama zpět do domu. Nechtěli jsme aby zůstala uvnitř domu, protože se Vždy když je tam sama, snaží sežrat andulku. Manželka si šla sednout do taxíku, zatímco já jsem se vrátil dovnitř, abych vyhnal kočku z domu. Manželka, která zatím čekala v taxíku nechtěla aby taxikář věděl že dům bude celou noc prázdný. Takže sdělila taxikáři že se hned vrátím, že jsem jenom šel dát dobrou noc své matce.

    Po pár minutách jsem si sedl do taxíku vedle manželky. 'Lituji že mi to trvalo tak dlouho,' řekl jsem když jsme se rozjížděli. 'Ta kráva pitomá se schovávala pod postelí. Musel jsem ji šťouchat ramínkem do zadku, abych ji dostal ven! Snažila se mi utéct, tak jsem ji chytil pod krkem. Pak jsem ji musel zabalit do deky aby mě nepoškrábala. Povedlo se ale! Odtáhl jsem ji po schodech dolů a vyhodil zpět na dvorek! Doufám že se zase nevysere do zeleninového záhonu!'

    Ticho v taxíku bylo ohlušující.
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 na to, že o fotbalu nic nevím, to docela jde...řádek už řádkuje, ale došly gumíčky, tak další zápas asi až zítra. Docela by se mi líbil i ten retro, to jsem ještě nehrála, třeba to vykopu....
    Ale i když dávám góly, na velkoplošné obrazovce je furt skóre 0:0 - nevíš, kde se to dá reklamovat? xD
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nové sklady

    Na videu i na obrázcích to vypadá na velikost 4x4 + pár divných "volných" polí okolo.
    Je otázkou co za to budou chtít a kolik se do toho vleze věcí.
    Popravdě mi to video ani ty obrázky moc nenapověděly.

    Každopádně zvědavost roste o_O
     
    lucie1978 a medved222 tohle ocenili.
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    čarodějka007 Uplne nahodou vim: Podle § 32 zákona 698/2012 Sb. o dlouhem vedeni, ve zneni pozdejsich predpisu, odst. 5, pism. z) je treba vyplnit zadost č. 211/84/A-3 s nazvem "realizacne-tymove nedostatky znehodnocujici realne vykony" a doporucene ji zaslat na Ministerstvo ustredniho topeni, odbor trubek nejpozdeji 14 dni pred zjistenim zavady.
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 tam ale píšou, že pokud se závada opakuje, nebude žádost řešena, protože se ve skutečnosti nejedná o závadu, ale je to úplně normální xDxD
     
    dasa1143, DANKA722 a matlafous123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.