ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Druide asi mě to nebudeš věřil,ale já jsem loni v létě převedl veškerou svou hotovost ženě na účet, koupený a zrenovovaný domeček se zapisoval přímo na ni,samozřejmě i s platbou všech měsíčních náležitostí,auto už měla a zbytek si rozebraly decka.
    Já kůň,měl jsem to udělat už dávno,jsem absolutně bez starostí,zrušily se tři účty,o nic se nemusím starat a hlavně poslouchat kolik jsem za co utratil. Ať si kupuje co chce sama,já zase rád pozoruji ten její vnitřní boj. Ona totiž hrozně nerada utrácí,né žeby byla skrblík,,ale nemá přehled o cenách a vše kupuje až když je to nutné, na poslední chvíly, tudíž nejdráže,tudíž nerada.Nejhezčí jsou momenty,kdy např.minulý týden chtěla novou kuchyň,že by pustila sedmdesát tis. Kč,pohladil jsem ji po vláskách řka, oukej beruško,tu desku ti objednám a až budeš chtít i skřínky pod ní zajdi si vybrat z automatu,tu kuchyň co máš teď stála třistapadesát.
    Mě osobně stačí těch pár drobných co mám na obchodním účtu,něco málo si z trhu odnesu pokaždé,že o to přijdu se nebojím, stejně se stále vice méně musí počítat s možností ztráty takže mě to spánek nekazí.
    V nejhorším případě nebudu mít na Pomocníky,dám pohopole, nasadím karafiáty a sklidím ve středu a v neděli.
     
    Naposledy upraveno: 6/6/16
    jana563, dasa1143 a krakoramaja tohle ocenili.
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Báro, ten pokus tam je a bude i nadále. Bylo nám už v minulosti řečeno, že výhodou je, že se ti změní tabulka odměn. Bohužel je to vlastnost, která tam je od začátku a zůstane, tak jak je. Mám-li to říct slušně, tak nás poslali do oněch míst, kde sluníčko nesvítí a to opakovaně.

    danda
     
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    dančíí,rád bych podotknul,že to tak od začátku není.Tedy,kdysi to tak bylo -1x zatočil,1 pokus znovu dostal,potom to upravili na 1x zatočil 2 pokusy dostal (z toho 1x bylo to "vítězné" zatočení),ale 1x bylo vlastně navíc. Pokud mě paměť neklame,dokonce se pokusy sčítaly do vyšších hodnot než 5
    Rád bych kdyby mě polopatě vysvětlili "výhodu" změny tabulky.
    A:Řekněme,že tam ty zelené lupeny nejsou.Mám jedem pokus,zatočím a padne 1ks SK.---5 vteřin a je klid.
    B:Když tam jsou,zatočím,padne Nový pokus,zčervenám,zatočím,padne Nový pokus,zezelenám,točím znovu, padne Nový pokus,zmodrám,praštím do myši,točím zas a padne 1ks SK ---Jediné změny jsou:dvě minuty pryč,má barva v obličeji,tep 120 a rozbitá myš.Nějaká tabulka v tom nehrála roli.
     
    dasa1143, nanyblacks a kaolín11 tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také nějak nechápu smysl nového pokusu!:p Co mně ale teď vytáčí ještě více,je ta nová reklama před spuštěním farmy. Jak dlouho stím ještě budou otravovat? Dokonce to otravuje i při spuštění na mobilu!:p:p
     
    nanyblacks tohle ocenil(a).
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zkusím znova vysvětlit "jejich" pohled. Máš prostě další šanci na něco jiného, protože se změní tabulka odměn, za kterou se jinak platí :D
    [​IMG]
    Takže máš asi dle jejich představ štěstí, že ti nepadlo něco z té předešlé nabídky a máš novou šanci získat něco z nové nabídky. V tom vidí výhodu, protože jinak se za tuto výhodu platí.
    Když v tom x dalších lokalit tu výhodu vidí, těžko prosadíš, že další zatočení je kravina. Nepomohla ani reakce, že v předešlém seznamu bylo něco, co by se mi hodilo a v novém to bylo naopak. Reakce - to přece neovlivníš, i když si za to zaplatíš, aby se ti nabídka možných odměn změnila.
    Rozumíme si? :D

    danda
     
    EdmondDantes tohle ocenil(a).
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    dančíí,já byl dycky pomalejší než ostatní děti,takže mě jaksi stále nedochází to míchání hrušek s jabkama.
    Co má sakryš společného nic nedávající políčko (Nové zatočení) s možností zaplacení jiných "výher" ?
    Já přece točím kolem,abych získal nějaký dárek,nikoli proto,abych točil stále dokola..a dokola..a pak mě padl dárek,když nemohu ovlivnit co to bude.
    Stejně je nelogické tvrdil,že Novým zatočením ušetřím 2Fl za výměnu dárků.I když si 2Fl zaplatím a změním tabulku,zase mě v ní může přijít Nové zatočení,čímž se opět změní tabulka a já vyhodil floreny bez účelně.

    Já vím,nemá cenu to rozebírat,to můžeme jít házet hrách na stěnu,máme ho plné zásoníky.

    Logiku by tento "dárek" měl pouze v případě,že si kliknu na 2Fl zatočení,roztočí se kolo a v případě zastavení na Zeleném lístku to mám zadarmo.

    Teweles měl na vizitkách vytištěno: „Abraham Teweles, švagr boží”. Když se ho ptali, co to znamená, vysvětlil jim to: „Můj tchán měl totiž dvě dcery - Sáru, tu jsem si vzal já v osmnácti a druhou Rebeku, tu si vzal pán Bůh, když jí bylo dvacet let.”

    Pan Weil přijel do Prahy a ve velkém nakoupil za 500 Kčs zboží galanterního pro svůj obchůdek na vesnici. 400 Kčs zaplatil hotově a za 100 Kčs dal směnku.
    „A teď, když jsem vám dal tolik utržit, co mi přidáte jako dárek?” povídá nakonec.
    „Že jste to vy, pane Weil,” praví obchodník, „dám vám tuhle pěknou anglickou kravatu.”
    „Takovou aušusovou kravatu? Takový stálý a dobrý zákazník jak já?”
    „Máte pravdu, pane Weil. Tak víte co, já vám vrátím tu vaši směnku.”
    Pan Weil se zarazil a po chvíli praví: „No, tak to si tedy přeci vezmu raději tu kravatu.”
     
    Milena1952, ajtyk a medved222 tohle ocenili.
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahojek, to víš, pro některé to nebylo a není podstatné, tak ti mlčí a pár chytráčků ti předkládá "fiktivní" výhody. No ano, nemá smysl se dohadovat.
    Nicméně mi aspoň bylo slíbeno, že se snad pořeší (zkrátí čas růstu) u mazlíka. Sem na to upřímně zvědavá, výsledek "změna času" by ovlivnil cenu za urychlení (byla by podstatně nižší), protože urychlení se váže na celkový čas. Tím by skutečně vydělali i ti, kteří do toho investovat nechtějí.
    Uvidíme. Taky jim to trvá už nějak dlouho.

    danda
     
    evainfo a nanyblacks tohle ocenili.
  8. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/6/16
  9. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    ...Nepo...
    Moc pěkný, a co říkáš tomuhle? ;)

    [​IMG]
     
  10. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    bbowling oproti tvojim úlovkom som ešte začiatočník :D snáď aj mňa budú prekvapovať preskoky na karatistku :)
     
  11. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji klidný a pohodový den,
    tak ještě pár hodin a na farmě vypukne EURO 2016 ( neplašte se, to opravdové až zítra v 21:00 zápasem Francie - Rumunsko). Moc hezké přeskoky, tak něco podobného se mě nepovede, já ještě tak přeskočit kozu anebo koně našíř. Zase to tady skomírá, každý má spoustu práce ( to chápu) a na kousek pokecu nemá čas ( možná ani chuť či náladu). Tak alespoň pro čtenáře troška humoru pro dobrou náladu, neboť jak je všeobecně známo - veselá mysl, půl zdraví.

    Co se tvářej tak spokojeně, Kohn?
    - Právě jsem výhodně pojistil celej majetek na deset milionu korun proti požáru, vyloupeni a krupobití!!!
    - Meingott, Kohn - to je úžasná věc - ale řeknou mi, jak chtěj udělat to krupobití?


    Mojžíš stoji v cele zástupu před Rudým mořem, v dali za nimi jsou vidět vojska Egypťanů a Mojžíš říká:
    "Zvednu levou ruku a Rudé moře se rozestoupí a nechá nás přejít suchou nohou na druhou stranu. Pak zvednu pravou ruku a vody se zase spoji a utopí faraonova vojska!"
    Zezadu se protlačí zástupem jeho tiskový mluvčí: "Když to dokážeš, garantuji Ti plných deset stran v Bibli!"


    Šest Židů změnilo náhled na náš svět:
    Mojžíš řekl: "Vše je Zákon"
    Ježíš řekl: "Vše je láska"
    Marx řekl: "Vše je boj"
    Rothschild řekl: "Vše je na prodej"
    Freud řekl: "Vše je v sexu"
    Einstein řekl: "Vše je relativní"
     
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Voni ti kopálisti ještě i hrajou ? To sou věci...Dyť už to vypadalo,že si jen rozdělí kapříky a těm pár skalním fandům pustí počítačovou animaci.Zatím nejaktivnější byli vždy jen funkcionáři.

    Ovšem je faktem, ta debatní odmlka trvá nějak dlouho.Prácou to nebude,u ní bývá vždy nejvíc keců,dovolenýma taký né,za Á je brzo a za Bé wifina je skoro všude. Což vidím, že se spíše někomu asi nechce, co foglová-fuggere-matlafousová a jíní ??

    Čistota půl zdraví,špína celé.
    Jak se do lesa volá,tak se ucho utrhne.
    Líná huba,holé neštestí,znamená to,že ukecaná je chlupaté štěstí ?
    Všude dobře,tak co bych domů lez.


    Nejkratší židovský vtip: „Zaplatím.”

    Khon opouští Lvov a stěhuje se za rodinou do Ameriky. Na ruských hranicích se prokáže platným pasem a čeká na odbavení, když tu mu celník poručí otevřít zavazadla. Z největšího kufru vypadne Leninova busta. Celník se zamračí a praví: „Khon, co to je?”
    Khon s klidem odvětí: „Špatně se ptaj, pane celník. Maj se zeptat, kdo to je. To je přeci Vladimír Iljič Lenin, největší revolucionář všech dob, tatík dělnictva!”
    Celník se rozzáří a ještě se Khonovi omluví za zdržení. Na amerických hranicích má Khon zase smůlu a musí znovu otevřít všechny kufry. Celník si prohlíží bustu a ptá se, co to je.
    „Špatně se ptaj, pane celník,” praví Khon. „Maj se zeptat, kdo to je. To je přeci Lenin, největší škůdce kapitalismu!”
    Celník něco zabručí, ale pustí Khona do Států. V novém domově už na něj čeká Sára a jejich pět dětí. Když Khon vybaluje, přiběhne malý Moše, zadívá se na bustu a ptá se: „Dědečku, kdo to je?”
    Khon odpoví: „I špatně se ptáš. Máš se zeptat, co to je. Je to pět kilo čistého zlata, Moše.”


    Židovské dilema - vepřové zadarmo.
     
    Naposledy upraveno: 9/6/16
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Baroland Matlafousova sla zrovna otocit kytky a mela by jit uklizet, ale silene se ji nechce :wuerg:, tak sedi a premysli, jakou vymluvu by si tak na sebe na miru usila xD
     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Lidičky mám prosbu.
    Může mě někdo přesměrovat na informace o tomhle :
    [​IMG]

    Už tady hledám asi půl hodiny - dokonce čumím i po archívu - a nemůžu nic najít.
     
  15. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Bezejmenný - mrkni sem
     
    Bezejmenný a iDavis tohle ocenili.
  16. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Ja som sa prednedávnom zamýšľal, dokedy bude asi fungovať súčasný herný systém pri každomesačnom zavádzaní jedného nového chlievu a dvoch nových stromov. Začínal som si myslieť, že ak budeme chcieť pokryť potreby do nových úloh a vlastniť všetky novinky, budeme sa musieť načisto vzdať pestovania. No som rád, že vývojári očividne prišli s nejakým nápadom, ako sfunkčniť tento systém aj popri súčasnej TS a TCH mánii. :) A som celkom zvedavý, ako je myslené to že s tým ušetríme aj čas..
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný To je jen vykrik do tmy... jine informace nejsou.
     
    Naposledy upraveno: 9/6/16
    Bezejmenný tohle ocenil(a).
  18. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Bezejmený,nebuď jak malej...copak nevidíš hned zkraje napsáno JIŽ BRZY ??? Klidně si užij dovolené,zabal dárky k ježíšku a pak možná..
     
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ve mě právě hrklo že jsem opět něco zaspal.
    Kdyby to bylo tady na fóru tak mě věta "Již brzy ve hře" nechává klidným, ale jako ofiko přímo ve hře mě to zmátlo.

    U farmorákula to vypadá jak hnusná stodola, tak snad to bude k něčemu dobrý a nezabere to půl plochy.
     
    satelit tohle ocenil(a).
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    xD Potká na chodbě špitálu neurolog gynekologa:"Pane kolego, u nás na oddělení je to fakt na nervy. A co u vás?.....

    Ja vam teda nevim, ale rekla bych, ze ta stodola k novemu skladisti snad ani nemuze patrit, ze to spis nekdo sesmrkl horkou jehlou doma ve Photoshopu.


    Wikipedia: "Já vím všechno!"
    Google: "Najdu všechno!"
    Facebook: "Já znám všechny."
    Internet: "Beze mě, jste v pr...."
    Elektřina: "Tak se uklidníme jo?!"
     
    Naposledy upraveno: 9/6/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.