ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Julinko,květinky mě nenapadly a jejich spotřeba je taky dost velká.Okouknu.Dík za tip.
     
  2. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky julinka , jana a tydýtková ,
    nakupuji přesně tak, jak to děláte vy , hodně to pomůže. Stejným způsobem navštěvuji i semenářství na Bahamaramě,
    kde beru především bromelii, vanilku, ananas a cuketu , no a samozřejmě třtinu .
     
  3. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    také nakupuji, sice nepravidelně, ale většinou první dvě stránky a několik i na baha
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Taky kupuji, když teda na to nezapomenu ( mám doma toho Němce, co mi schovává věci). Zajímá mě hlavně Baha. No a ty obyč vcelku levné věci na farmě taky. Není čas na pěstování všeho. To by musel být tak měsíc bez akcí, aby se trochu nasyslilo do stodoly ;)
     
  5. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Teda holky, díky za typ...to mě zatím nenapadlo, beru košík a mažu do krámu:p

    Jo a skalaro.v :jak můžeš mít doma toho Němčoura, když ho mám doma na návštěvě já téměř stabilně a zatím jsem si nevšimla, že by někam odjížděl-.-
     
  6. cocrouche62

    cocrouche62 Rádoby autor

    Teda děvčata ono těch Němců k nám emigrovalo asi víc. Já mám doma taky jednoho na plný úvazek :D
    Ale nakupovat chodím pravidelně i na Baha, :Durčitě se to vyplatí
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ach,ten alzheimer je teda betar,ja som myslela ,ze je len mojim hostom,a ako tak citam on to teda stiha-takto nas navstevovat :D,ten je teda sikovnik,len aby k nam este nezavital jeho dobry kamos -parkinson :D,to by bola dvojka :cry:,a to nakupovanie je super vec :p,len mohlo by to byt trosku viac,100 kusov je akosi pomenej,ale zase viac ako nic ;)
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    lumat85
    A není to třeba tím, že zapomeneš, že si odskočil?
     
  9. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    skalara.v o kom to píšeš? Nějak si nemůžu vzpomenout ....... teda ale uhodila jsi perlíkem do hřebíčku...........dlouho jsem se po ránu tak nenasmála, hned mám veselejší den,díkyxD
     
    lacrima a skalara.v tohle ocenili.
  10. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    šlechtící akce spolu s děsivkou? vážně?
    a já se těšila na kukačky :-(
     
    Nikyna8 a lacrima tohle ocenili.
  11. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    • odkaz na nepovolený obsah
    pekny kalamitny dnik....nova suskanda...prichystajte sa na slachtiacu akciu..bude treba jahnata a prasata..ceny na trhu zavratne stupajuuuuu....

    domnienka- bude to chciet do uloh aj nove plody stromov...a cakaju nas 2 stromy new na farm aj na baha...:pa suska sa ze budeme mliet cumliky v mlyne...budeme ich mliet s gumy to bude hlavny produkt na vyrobu...

    a este jedna suskanda stromky new by mali byt tamarind a slivon..xl..a..xxl


    http://hu.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/pletykafészek-avagy-hírek-híresztelések-és-jós-jónás-otthona.7666/page-49#post-156863

    EDIT: odstraněn odkaz na obrázek z nepovolených stránek
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/1/15
  12. kordulka23

    kordulka23 Zelenáč fóra

    Mám dotaz ke hře - může mi někdo poradit, jak navýšit maximální množství vody a hnoje? Mám pořád jen 100 maximálku. Díky!
     
  13. mousicka

    mousicka Guest

    lacrima tohle ocenil(a).
  14. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Díky za vysvětlení. Zrovna jsem se chtěl zeptat, proč na trhu nejsou.
     
    alexandrakerulova00, lacrima a ezzra tohle ocenili.
  15. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Takže vážení a drazí, mám pro vás dvě zprávy - špatnou a ještě horší.
    1) pokud si někdo myslí, že pravidla fóra obejde tím, že z nepovolených fan stránek udělá screen nějakého obrázku, přeuloží ho na veřejné úložiště a dá sem s tím, jak nás pěkně převezl, tak se plete. Nebude-li u obrázku uveden původní zdroj, bude to řešeno dle pravidel fóra.
    2) počínaje tímto okamžikem v tomto vláknu skončí debaty typu "šušká se", "domněnka" a výčet požadovaného zboží nebo popis herní mechaniky připravovaných akcí. Objeví-li se tu znovu zprávy tohoto typu, vlákno bude definitivně uzavřeno, sešrotováno a přesunuto na smetiště dějin.

    Přeji pěkný večer.
     
    tahnudopekel tohle ocenil(a).
  16. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Zdravím,
    Ehm, nechci nikoho urážet, ani nic podobného, jen taková moje úvaha..
    Chápu, co tím BlackDragon myslel a souhlasím.. Ale proč hned vyhrožovat, že se odstraní celé vlákno? Tady většina píše normálně.. a to, že tady je pár lidí, co prostě porušili (porušují) nějaká pravidla, tak přece nezrušíte vlákno těm, co se tady chovají normálně. Práce moderátora je přece dodržovat pořádek zde na fóru, mazat nežádoucí příspěvky a klidně i blokovat uživatele. "Trestat" všechny za chybu několika, popřípadě "než abych to kontroloval a dohlížel, tak to raději smažu všechno"....ale no tak
     
  17. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    BlackDragon: No nevím jak ostatní, ale já se trochu divila, protože se mi zdálo, že jsou debaty trochu "uvolněnější" než tak asi před třemi měsíci, kdy jsem začala hrát..., což se samozřejmě dobře četlo :) Usoudila jsem, že to je asi drobná změna v celkovém pohledu na tyhle debaty ze strany RT třeba...
    Jestliže to tak není, souhlasím s Alarisse.
    Zdravím oba: Ezzra a BlackDragon - a oběma přeju vše dobré a oběma díky.
     
  18. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj lidi, bohužel někdy je realita taková, že nezbude nic jiného, než přikročit k razantnímu opatření, nejsou-li ta méně důrazná účinná. Věřím, že v tomto případě to nebude potřeba, přesto jsem na tuto možnost raději upozornil. A pro dnešek mizím do peří, brou.
     
  19. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    BlackDragon to čo si napísal mi príde choré...očakávam za svoj príspevok ban, čo iné, ale aj tak sa vyjadrím.
    Ezzra nám sem pravidelne nosila info, zakaždým jej to vyšlo, mala dobré zdroje, hráčom sa to páčilo, mohli sa pripraviť, každý to oceňoval, bol rád. Nedalo sa to ani porovnať s Farmoraculom, čo je tu podla mňa odveci. Vďaka ezzre sme boli vždy krok popredu, pomohla viacerým a ja nie som prvý čo ju tu verejne pochválil za jej snahu!!! stačilo sa len pozrieť na počet ocenení na jej príspevku a len to ti napovedalo k tomu ako sú hráči radi, že im to sem píše...
    ale z tvojej strany je vidno, komu držíš stranu. Buď dostaneme nezmyslené básničky bez pointy od Oracula, alebo nič!!
    hráčku, ktorá nosila stručné, pravdivé info dlho pred akciami si zabanoval a tým si tu uškodil vela hráčom...je to jasný krok z tvojej strany, aby sme boli tam, kde aj predtým, bez info a keď už tak, 5 min pred akciou..myslím si, že viac hráčov má podobný názor na túto kauzu, ale nebudú to riskovať a písať sem, mne je to jedno či ma zablokuješ alebo nie, vyjadriť som sa musel...
    a k tomu tvojmu vyhrážaniu sa že zablokuješ túto tému..myslel som si, že to robia len deti, ale asi som sa mýlil..

    PS: podľa počtu ocenení na tvojom príspevku vidíš aký súhlas majú ludia s tvojim krokom....uškodil si tu viacerým..
    takéto niečo sa na inom fóre stať nemôže, to len tu ...
     
  20. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Dovolím si jeden příspěvek do diskuse o všem možném: Stačí navštívit oficiální diskusní fóra jiných jazykových mutací hry (DE, HU, ...) Všude mají diskuse plné předpovědí, spekulací a ukázek grafiky. Nikde nevyžadují básničky. Česká verze fóra byla vždycky trochu jiná. Proto vznikala externí fóra, kam byli hráči vyháněni a kde mohli svobodně a bez cenzury diskutovat.
    P.S. Záměrně zde neuvádím odkazy, neboť i to je zde zakázané ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.