ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mám dojem, že ten čínskej papír nebyl z papyru...
    K těm -ismům/istům, znám jeden krajně nevhodný vtip, který sem nemůžu dát, ale ten by se vám fakt líbil...
     
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    To máš správný dojem, -pechfógl-, bylo to ze směsi rostlin (myslím, že konopí), kůry něčeho a zbytků starých rybářských sítí. Ty sítě si pamatuju ještě ze školy, když nám to učitelka vykládala - jak si tak člověk pamatuje spíš pitomosti než to podstatné:p
    Papyrem bychom Číňany asi moc neohromili :D
     
  3. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    pechfógl: pošli mi ten vtip po holubovi:)
     
  4. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji krásné sobotní popolední,
    pokud bych mohl poprosit, tak ten ctípek bych taky prosil poslat po holubovi a předem děkuji. Taky jsem nakonec neodolal a pořídil jsem 6 TCH a z nových plameňáci a mravenečník, výběh pro slony Classic++, továrna na koberce žlutá, výběh pro pandy oranžový a továrna na hůlky oranžová. A tak jsem se rozhodl pro další šestici TCH... a když tam najdu tygra a červenou pandu, tak budu spokojen. A co přijde dál s tím už si nějak poradím. Vláček už mele z posledního..... a tak počkám co se z toho vylíhne.
    Je krásný den a tak jsem dopoledne věnoval zahradě a mám hotový bylinkový záhon a odpoledne bude opět věnováno zahradě, aby vypadala k světu a byl z ní užitek.
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  5. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Druid: Matlafous: vy jste ale kolaboranti..... já snad něco koupím také......8)
     
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Sem strhanej jak chmel. Houbelec,ještě mě budete olizovat,jinák,sem sedřenej jak kuň. Můj brouček projevil přání sednou si ve stínu altánku a prej ho mám vyrobit z těch prkýnek co se mě válej za garážema. Dělám na něm od včerejška a konečně je pod střechou.Musím upozornit-ty prkýnka byly trámky 120x120 připraveny na stání pro karavan,tudíž "altánek" má 3,5 na 8 metrů,s valbovou střechou 4m na výšku.Já se teda neštítím ničeho,ani práce,ale co je moc toho je příliš. Příště už nebudu měkosrdcatej v žádným případě.Navíc sem jistě připravil nějakou firmu o výdělek,že áno? Tak abych vyrovnal schodek v charitě,koupil sem několik TCH,tudíž žena má svůj stín a já obhospodařuju další bahazvířenu.

    Vedoucí oddělení pro zákazníky, vedoucí marketingu a šéf firmy jdou na jednání. V parku najdou zázračnou lampu. Otřou ji, a objeví se duch lampy. Duch říká: "Normálně jsou k dispozici tři přání. Takže každý z vás může mít jedno přání." Vedoucí oddělení pro zákazníky zvolá: "Já první! Já první!" A vysloví přání: "Chci být na Bahamách, na rychlé lodi, s dvěma sexbombami a mořem chlastu!" "Frnk!" a je pryč. "Teď já!" bere si slovo vedoucí marketingu. "Chci bejt v Karibiku na exotickém ostrově, s pěti sexbombami a mořem chlastu!" "Frnk!" a je pryč. "A vy?" osloví duch šéfa. Šéf: "Chtěl bych, aby tihle dva idioti byli po obědě zpátky v kanceláři!" A poučení z téhle historky? "Vždycky nechej napřed mluvit šéfa!"
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    plantážníku, ty neumíš simulovat oběhové potíže? ;)xD
     
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ty nemusim simulovat. xD Chtěl se udělat dobrej skutek,to mám už od Jiskřiček a dodnes na to doplácím.....
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  9. Baroland
    o_O no tedy... to musí být dílo srovnatelné s Karlštejnem xD a bazééén, bazén dloubat nebudeš?
    A propos - co oběhové potíže čaro - stačil by obyčejný úžeh :D
     
    Dagmar7 tohle ocenil(a).
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Jájo, na úžeh dostane doma omluvenku od práce max. na dva dny .... ovšem kdyby si dokázal vzpomenout, jak mu bylo po návratu z lodi a zopakoval vnější příznaky, bude se moct válet v betli nejmíň dva týdny xD ... myslet se musí ;)xD
     
  11. čaro - ale za ty dva dny by Baro mohl vyšpekulovat jak se vyvlíknout a objednat na to nějakého Ferdu Mravence :D
     
  12. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji všech klidný a pohodový podvečer,
    pro dnešek mám na zahradě splněno a tak je čas věnovat se i hokeji, ovšem žádná sláva to dneska není.... tak snad to dovedou do vítězného konce. Vláček mi přivezl, mimo jiného, losí pódium a textilní mlýn a opět vyrazil na cesty... tuhle akci by chtělo zopakovat častěji. A klidně i u stromů, protože obrstromů by asi nikdy nebylo dost, stejně jako obrstájí - ale nemusí pršet, stačí když kape. Třeba to vyjde příště.
    No a u následujícího vtipu jsem hodně na rozpacích, nejde-li náhodou o pravdu. ;)xDxD

    V různých zemích byla položena jednoduchá otázka.
    Jaký je váš názor, na nedostatek potravin, v ostatních částech světa.
    ------------------------
    Výsledek byl tristní.
    V Rusku nevěděli, co je to váš názor.
    V západní Evropě nevěděli, co je to nedostatek.
    V Africe nevěděli, co je to jídlo.
    V Americe nevěděli, co jsou to ostatní části světa.


    No u tohoto vtipu jsem hodně přemýšlel o bezelstnosti dětí.

    Ahoj. Tady je táta. Prosím tě, je maminka poblíž telefonu?
    Není, tati. Je nahoře v ložnici se strýčkem Pavlem.
    Po kratičké pauze.
    Ale zlatíčko, ty přece nemáš žádného strýčka Pavla....
    Ale ano. A je právě nahoře v ložnici s maminkou.
    Pauza.
    Hmm, dobrá, prosím tě, můžeš pro mě udělat následující?
    Polož telefon na stůl, jdi nahoru, zaťukej na dveře od ložnice
    a řekni mamince že jsi právě slyšela moje auto, jak zastavilo.
    Ano tati, hned to bude....
    Za pár minut opět u sluchátka.
    Udělala jsem to, tati.
    No, a co se stalo?
    No, maminka celá vyděšená vyskočila úplně nahá z postele,
    pobíhala po ložnici a ječela, pak zakopla o kobereček, nabrala
    hlavou o skříň a teď leží na zemi a vůbec se nehýbe!
    Bože!!! A co strýček Pavel?
    Taky vyskočil celý nahý z postele. Byl taky celý vyděšený a vyskočil zadním
    oknem přímo do bazénu. Myslím, že nevěděl, že jsme ho před týdnem
    vypustili, abychom ho mohli vyčistit. Spadl na dno a myslím, že je mrtvý.
    Dlouhá pauza. Ještě delší pauza. Ještě delší pauza.
    Pak tatínek říká:
    My máme bazén? Je tam číslo telefonu 865731244?
    Ne, ne to je omyl!
    Pardon...


     
  13. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    baroland: sem ale vždycky myslel, že altánky se staví kulaté...-.-
     
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    fugger-hele,pokud ti to nepasuje do tvých představ,tak mu říkej pergola.Tím nic nepokazíš,já to nazývám hangár.

    Jájino,neprovokuj.Vyhrabat ďolíček jsem měl v plánu jako první,bohužel tenkrát neprošel.Dnes už máme studnu(no,on je to spíše takový skušební vrt),takže naděje zůstává,i když se budu muset držet jen malého cachtadla do pětadvaceti metrů,stejně musím čekat na ňákou příležitost.Zatím je prej důležitější plot !! pché,už vidím jak smečka prchá,ti si sakra hlídaj,aby se moc nevzdálili od misek.
     
  15. Baroland
    provokovat? o_O tebe? To by mě ani ve snu nenapadlo.xD A plot je důležitý né kvůli smečce, která by určitě nezdrhla VEN, ale kvůli smečce, která by mohla vtrhnout DOVNITŘ ;)
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jasně, drali by se na tu olympiádu, pro kterou stavíš na zahradě olympijskou vesničku.;)
     
  17. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji pohodovou neděli,
    tak protože jsem byl úspěšný při výlovu nových Baha-zvířátek, tak jim namelu krmivo, aby neřvaly hlady jak mozkožrouti v hlavě strážců veřejného pořádku a pomašírují na plochu.
    Baroland - Ty jsi takový tvůrce? Neprovrtal jsi se náhodou až do Austrálie či nenarazil na ropu ?;)
    fugger64 - kulatý, případně šestiúhelník, ale fantasii se přeci meze nekladou. Každý to může vidět po svém. xD

    Na vesnické pouti vymačká silák z citronu skleničku šťávy a vyhlásí: „Kdo dokáže z tohoto citronu vymačkat ještě kapku, obdrží prémii
    1 000 korun!” Z davu vyjde nenápadný mužík, vezme citron a vymačká z něj další dvě skleničky. Principál vyplatí prémii a celý nesvůj se ptá, kdo ten výjimečně silný muž je. „Jmenuji se Novák. A pracuji na finančním úřadě jako daňový inspektor.”



    Lísteček za stěračem zaparkovaného auta:
    "Zpráva pro zloděje: Nádrž je prázdná,
    rádio nemám a motor je vylágrovaný."
    Druhý den přibude další lísteček: "Pro majitele auta:
    Takže kola jsou ti vlastně taky na nic................

     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Baroland, tak pergola, jo? Tož švihej do zahradnictví, ať pergola k něčemu vypadá a není to jak hrubá stavba xD. Není nad to, posedět si pod popínavými kytkami za jemných zvuků nejrůznějšího hmyzu xD
     
    dasa1143 a kiki2305 tohle ocenili.
  19. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    baroland: hangár,pokud naopak není kulatý, úplně ok:); pergola taky dobrá....8)
     
  20. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Druide,potřebu tvořit nemám prakticky nikdá,co mám, je vymrčující žena. Napřed chce chaloupku,pak ji nechce uklízet(tss,těch pár pater),pak chce kytky do truhlíku,tak ji traktorem poořu kósek pozemku a prej TAM je sázet nebude. Neví co chce,v tom vidím problém.

    Sakryš Čaro ty si hned hrrr,prej kytičky ! Ješte nemám ani podlahu,teprv sbírám síly na rozmístění dvou tun pískovcových kvádříků.

    Jájino,co by u mě dělali ? kde nic není ani smrt nebere..všicko si už vzali z FÚ ( to není federální ústředna)a pokud něco málo zbylo,ani pár stovek metrů plotu je asi nezastaví.

    pechfóglová,ani náhodou ! na zahradu nikoho nepustím.Mám tam čerstvě položenou trávu a ještě by mi ji pošlapali.

    xD
     
    dasa1143 a matlafous123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.