ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Promyslel jsem to. Placený každý vstup na farmu být nemůže. Tedy může,ale napřed by jsme se museli přihlásit a pak teprve zaplatit.To je nelogické.Nehledě na to,že kdyby došli floreny,nebylo by je jak načerpat.Jistě,mohl by být menší čas grátis na vklad do banky,ale to by hráči zneužívali na sklizeň a sadbu a né na nákup florenů.
    Já bych doporučoval Pernamentky. Zaplatíme si vstup na týden,na měsíc,závisláci na rok (ať maj jistotu,že se učet nevynuluje uprostřed akce)a mohla by být nějaká diamantová -na furt. Udělovaná za mimořádný přínos do hry.Třeba mě za tento nápad.No co co,šak říkám,že to mám promyšlený,no né ?
    xD

    Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

    Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."
     
  2. Baroland
    opět a znovu jsi mě rozesmál, máš to opravdu vykoumané do detailu :inlove:xD
     
  3. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Baroland: nemáš platební kartu nebo pay safe card? neboj....ono to půjde.....8)
     
  4. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj Baroland,

    já mám vstup předplacený diamantovým prémiem - pro jistotu - to víš závislák se ve mně nezapře:D.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jdu vas vsechny zkontrolovat a poprat krasne odpoledne! ;) Puvodne jsem chtela sahodlouze pojednavat o tom, jak me farma prestava brat, jenze po vcerejsim proprsenem dni, kdyz vidim, jak je krasne, to zkratim: Posledni dve akce staly za piiiiiiiiiiip a pokud bude tento trend pretrvavat, tak se na ne piiiiiip uplne. Nemam naladu sedet na jare a v lete u kompu a bavit se vydelkem tisic krejcaru za osmihodinove kytky (to at se na me nekdo zlobi nebo ne, na to nejsem dostatecne velka piiiiiiiiiiip, ani optimista, jako.... nooo, kaslu na to, druid to rekl spravne) popr. bloudit chramem, ktery jen pekne vypada, ale jinak je naprosto o piiiiiiiip.
    Na cepicky jsem vzdycky piiiiiiiiiiip (nevidim v tom ani zbla pozitiva) a piiiiiiiiip budu dal, takze to bych ani nerozmazavala. Na nova zvirata se tesim a desivka me ba. Tak a kdo chce sazet stromy v lese, toho s otevrenou naruci vitam a slibuju tu prede vsemi, jako jiskra jasna, ze po vas nikdy zadne penize chtit nebudu! :D

    Tenhle ovsem nema chybu, i kdyz neni zidovsky! xD

    EDIT: Esnyr Normalne jsem byla cela napnuta, za co dostanu u tohoto prispevku stopku :D

    Heh, po nekolika dnech si prijdu pokecat a buch ho: "Tato zpráva čeká na schválení moderátorem a je pro běžné návštěvníky neviditelná." Hustyyyy xD Uz ted jsem cela napnuta, jak to dopadne xD
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/5/16
  6. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Nemáš mít takových "Áček" za nepřítomnost.
     
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím matlafous, v příspěvku neshledávám nic nevhodného, takže jsem jej odmoderovala a sloučím ti příspěvky, aby jsi neměla kvůli tomu multipost.
    danda-vnovis
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    matlafousová,ten vážně nemá chybu....xD


    PPS. Aha,tak dančííí nám zde maže vtipy ! a já myslel,že jen med kolem huby.:p

    Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Izákovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, tímto posílám srdečný pozdrav."

    Křesťan, muslim a žid se dohadují, jak by se s Bohem rozdělili o své peníze. Křesťan vysvětluje: "Nakreslím na zem kruh a vyhodím peníze do vzduchu. Co spadne dovnitř kruhu, dám Bohu, a co bude vně, to si ponechám." Muslim řekne: "Ne. Já nakreslím na zem kruh a vyhodím peníze do vzduchu. Co spadne vně kruhu, dám Prorokovi a co spadne dovnitř, to si ponechám." Ale žid řekne: "Ne, nemusím kreslit kruh. Vyhodím peníze prostě do vzduchu a co Bůh chce, to si ponechá."
     
    Naposledy upraveno: 5/5/16
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    danda-vnovis Diky, ja uz stihla tu druhou zpravu mezitim smazat, ale to neva ;)
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Baroušku, já fakt ne :) Já bych se podepsala, ale dovolila sem si odmoderovat post, který neshledávám nijak závadným :)
    danda
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  11. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    matlafous987654321: jako fakt máš dost áček za nepřítomnost:mad:. Že neděláš akci ještě neznamená, že jsi osvobozená od diskuze zde! A vůbec na mě poslední doboud dost pííííííííííípxD
    danda-vnovis: jsem to psal už na jiné fórum, ale konečně jsem si i já smíchy poprskal obrazovku, a to při přečtení výsledku ankety, zda je přijatelné, aby zvířátka žrala jiná zvířátkaxDxDxDxDxD
    Baroland: jo - ten první se supeeeeeeeeer...ten druhej je stará odrhovačka8)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  12. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek,
    poslušně hlásím, že jsem opět zde. Zahrádka zalita a záhon na bylinky připraven, zítra tu nebudu, tak ne, že mi dá někdo "áčko" anebo mě škrtne ze stavu stravovaných. ;) Krásný den se má prožít mezi stromy, tak jsem si užil těch reálných a teď jdu mezi ty virtuální. Seňoro matlafousová, já bych věděl, za která slova Ti byl málem zmoderován příspěvek, ale danda tomu zabránila včas - sláva jí.
    Aha, tak už víme kam směřuje euro a taky už víme, jak vypadá ta samice hovězího dobytka, co s ní Němci pohnojili celou Evropu. xD
     
    matlafous123 a fugger64 tohle ocenili.
  13. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Tak jeden se tady dře,namáhá s myšlením a jim se to nelíbí ? No dobrá,napíšu do Číny.. a uvidíme !xD

    Dodělal jsem Konec světa a měl bych jednu otázku.Na co sakryš máme těch 8 nových rostlin,když na krmivo je potřebná jen jedna.?
    Asi budu pěstovat jen papyrus a dodávat ho do Velkých Losin.Snad dostanu slevu,odebírám od nich dost.8)

    fugger,nemůžeš mět jen všechno in,opakování je matka moudrosti,kdo byl otec se dodnes neví.
    Druide nesahej mě na tu dámu ! Nebejt ní,tak ..ale to je na delší povídání

    Kouknou Izák, řekne Sára, musíme dceři do pokoje pořídit rolety. Večer když se svlíká, Roubíček odnaproti ji okukuje. Ale Sáro, to chce rozum, vyměníte si pokoje a rolety bude muset kupovat Roubíček.

    Rodinka se projíždějí na řece, když v jednu chvíli spadne neposedný klučina do vody. Rodiče bědují : "Bože nás Nejvyšší, vrať nám naše dítě." Zázrak, dítě se objeví na hladině.Matka padne na kolena: "Bože, děkuji Ti za Tvou dobrotu!" Otec se podívá s přimhouřenýma očima k nebesům: "Ty, Bože, neměl náhodou ten kluk na hlavě čepici, když spadl?"
     
    Naposledy upraveno: 6/5/16
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  14. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    baroland: bych Ti řekl, na co máme ty rostliny....ale mohlo by to se mnou špatně dopadnout.
    Ten první vtip není dobře. je to jinak: Roubíček z protějšího domu okukuje Sáru a Isaaka v jejich ložnici naproti v domě, přijde za Isaakem a povídá: " Poslouchaj Konh, koupěj si rolety, protože ta jejich Sára se večer svléká, vidím na ní já a vidí na ní celý protější dům". "Poslouchaj Roubitschek",na to Isaak Kohn "když se jim moje Sára nelíbí, tak si koupěj ty nové rolety oni."
    A mimochodem, Baroland poslouchaj...ten papír ve Velkejch Losinách v Göttlicherovo - Schmidtově papírně se nedělá z papyru, ale ze starejch hadrů....8). Ale je možné, že papyrus budeme dodávat na dálný východ, i když nový majitel a jeho vlast papír objevilixD
     
  15. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Šak taky požaduji jen slevu,nikoli produkt za suroviny.Jestli rozšíří sortiment,už je jejich věc.;)

    PS. jen to řekni,no řekni...zbabělče xD
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Baroland Danda to nebyla, tak tezko rict, jestli ma system v nastaveni hlidani podobenky Angely a pak to filtruje nebo jak se to stalo, ze nam tu nekdo krade vtipy :music:

    fugger64 Se polepsim, tak uz na me nehuc! :p Btw podle unijnich predpisu zviratka zrat zviratka nemohou nebot by to mohl byt v lepsi pripade kanibalismus, v tom horsim rasismus, pak jeste brutalismus, sadismus, cynismus, tragismus, vanadalismus, nedej Boze, ze by to byl realismus a cert vi, jestli by se tam nenaslo i poruseni nejakeho jineho euro "ismu"... a navic je to nehumanni! :D

    Druid.Panoramix Nene, ja jen pipala ;) I kdyz chapu, ze kure taky jenom pipa a stejne konciva na taliri 8)
     
    Naposledy upraveno: 6/5/16
    danda-vnovis a fugger64 tohle ocenili.
  17. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek,
    já znám spoustu takových, co jenom pípali..... někteří i v Morse a dnes mají pomníky všude možně, ale pomník na Farmeramě, to se jen tak nevidí.;)
    To víš, Barolande, já jsem šachista a jak vidím dámu, tak se neznám.... výhoda u šachů je, že jsou tam dvě, jedna bílá a druhá černá, takže žádný rasimus ( když jsme i těch - ismů) ;)xDxD Ono časem zjistíš, že šachy jsou v podstatě hra pro všechny a mají spoustu výhod:
    a) pořád je někdo na tahu
    b) můžeš obtěžovat protivníkovi dámu
    c) můžeš soupeři odejmout pindíka ( nevím proč se mu v literatuře říká pěšec)
    d) no a když jde do tuhého, tak můžeš obětovat vlastní dámu
    e) nic se nejeví jednoznačně - ztráta figury, pokud se Ti podaří vyhrát, se může jevit jako geniální oběť. No a když prohraješ, tak jsi se prostě přehlídl - to se stává často.

    Jó, Velké Losiny.... staré hadry a čarodějnické procesy, soudce Boblick z Edelstadtu.... to byly časy, žádné EU předpisy a jak to frčelo. Ohně plály jak o "čarodějnicích".
    Zlí jazykové tvrdí, že matka je vždycky jistá a otcem moudrosti byl prý jistý Jan Ámos Komenský. ;)
     
    X-mole a skalara.v tohle ocenili.
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Neodolala jsem a poridila 8 tajemnych na Baha, taaakze: 4x mravenecnik, 1x ruzove pandy, 2x sberna stanice, 1x anakondy C++, takze spis lepsi prumer ;)
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já jsem začala déle, takže ještě vyčkávám. Ale trochu mě cuká ruka, že bych to urychlila. Už by to bylo jen za jednu zlatku :D
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    skalara.v Hehe, ja taky prvni vybeh nevydrzela a urychlila ho hned za 3... vypadl z toho mravenecnik a dalsi 3 ho nasledovali, i kdyz bych si dovedla predstavit i variantu mravenecnik, tygr, plamenak, cervena panda, ruzova panda, ruzove opice, ruzovi vemlbloudi a ..... nj, uz jsem zase nohama na zemi xD

    EDIT: Miluju nove sousedy, kteri se hlasi hned po zverejneni prispevku o mravenecnicich! :wuerg:xD
     
    Naposledy upraveno: 6/5/16
    skalara.v a Mahira72 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.