ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Věž na letišti dostane naléhavou zprávu:
    "Tady OK-5, voláme kontrolu. Nemáme palivo, žádné instrukce!"
    Službu konající muž zezelená a rychle uchopí mikrofon:
    "Tady kontrolní věž, volám OK-5. Neztrácejte hlavu! Nepodléhejte panice. Popište významné body terénu pod sebou!"
    Nastane chvíle mučivého ticha. Ve sluchátkách to najednou zašramotí. Konečně!
    "Tady OK-5, volám kontrolní věž. Jsem ještě na letišti a nemůžeme se dočkat tankovacího vozidla."
     
  2. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Prej se ji nechce,to určitě,vymete každej brífink a nás tu bude lakovat.Těšením ani nemůže dospat. xD
    Nehledě k tomu,že co vyděla to žihadlo na fanfrfál,žádný koště ji není dobrý a furt je pomlouvá.Zbytečně,nic jiného osedlat nemůže,unese ji jen bytelná metla.
    :p

    Přijede David Copperfield na hranice a tam ho kontrolují celníci. Jeden z nich se ho zeptá: "Mistře, nemohl byste nám předvést nějaké kouzlo?" "Ale ovšemže mohl." Copperfield mávne rukama nad šálkem kávy a najednou celý šálek i s lžičkou a podšálkem zmizí. Celníci na to hledí, ale jeden z nich říká: "A to je všechno?" "Ano." "Vidíš tam venku ty tři kamiony plné lihu?" "Vidím." Celník vezme do ruky razítko, třikrát s ním orazí papír a povídá: "Tak a teď je v nich čočka."
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Bezejmenný, to je ale modifikace s nepovoleným vybavením :D, tradiční koště má jasně dané technické parametry a ty se musí dodržet - jinak hrozí diskvalifikace xD
     
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Čarodějko007: ultralight a koridor? Však nesmí bez odpovídače nad 300m AGL a to je přece pod úroveň pořádné bosorky.

    Pilot British airways po přistání na letišti ve Frankfurtu v šedesátých létech: "Tady BA 456, prosím o navigaci na Taxiway 46 po přistání."
    Věž, celkem uraženě: "Vy jste u nás na letišti ještě nikdy nebyl?"
    Pilot po krátké odmlce:" Byl, asi 15x ve čtyřiačtyřicátém, ale to jsme tady nepřistávali..."
     
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajda361, my čarodějky nejvyšší kategorie umíme lítat i za střízliva, bez podpůrných prostředků - no a na to je ideální stejná výška jako lítají ultralighty.....výš je to pro střízlivou osobu fakt dost nepohodlný ;)xD
     
  7. No nevím jak ty čaro, ale já lítám ve 4 000 :D je fakt, že s hezkým chlapem na zádech, ale i tak je to prima.
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já samozřejmě taky poletím, když na mně neprásknete, že mám v násadě zabudovaný motorek. ;)
     
    lacrima, tydýtková a evainfo tohle ocenili.
  9. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Jájo, to ani náhodou - chlapa na zádech nemám a nestojím o to, aby mě sejmuly Grippeny - tůůůdle xDxD
     
    lacrima a duna.duna1 tohle ocenili.
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Jájo, jenže ty se vozíš, to já nemůžu, a co bych s tím chlapem udělala, až doletím na místo určení? To bych ho musela zabít, na summit žádnej chlap nesmí....a zase uznej, že kdyby to byl opravdu hezkej chlap, tak je ho na jedno použití škoda :p ....lakomá Barka je i spořivá a praktická xDxD
     
    lacrima, duna.duna1 a dasa1143 tohle ocenili.
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Baroland ... bych taky řekla, že ta růžová sukénka s křidélky vypadá rajcovně :D ... krůta jak má být xD ... se ti ani dobrá tchyně nevyrovná :p ...
     
  12. No je pravda, že ho (toho chlapa) musím vždycky vrátit, nemůžu si ho nechat ;) :D No a protože letos letím 1. května a bude to už 13ty let tak doufám, že i "na jedno použití" nebudu i já :D
     
  13. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    čarodějka007: a zkusila jsi místo koštěte nový automatický vysavač Vorwerk????xD Ten navigaci má....xDxDxDxD
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    fugger64, na vysávacím robotu jezdí doma Cecilka, to jí nemůžu brát xD

    EDIT: .....jojo, Cecilka se občas vozí na vysavači a vypadá, že se jí to dost líbí, je to srandovní pohled - červený placatý vysavač a na něm sedí velká oranžovočerná tarantule
     
    Naposledy upraveno: 26/4/16
  15. Proboha o_O Cecilka je motorizovaná? Úděsná představa :D:p
     
    lacrima a skalara.v tohle ocenili.
  16. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    čarodějka007: jé to je hezký....ale možná by bylo hezčí, kdyby na něm jezdila matlafous a ještě měla prachovku v ruce a kolem při jízdě utírala prach......;)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    fugger64 jestli se matlafous nebojí pavoučků, můžou se střídat :D, sehnat hospodyni, která se smíří s tarantulí na volné noze je pravda kapku problém :D
     
    danda-vnovis a lacrima tohle ocenili.
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jen upozorňuji vážené kolegyně, že takový dron vás sejme stejně spolehlivě jako Grippen, ostatně to i papírovej drak nebo lampion. Takže výšku letu si nevybarete - ledaže byste to metelily pod dráty vysokého napětí a nad billboardy.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  19. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    čarodějka007: nooooo......přesně to nevím, ale mysssssslím, že by matlafous zvládla i zmiji písečnou8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.