ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Baro : nemáš Žižkova ?
    Pech : holuba máš ?
    :D
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Díky mám. Žižkov taky chci. Vzhledem k předchozímu zaměření debaty se specializací na Židovské pece.
     
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Koukám,že pro vás praha je i Ořech. xD U nás tomu,co je dál jak ulicu od náměstí,se říká humna.xD
     
    AgathaCh tohle ocenil(a).
  4. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Baroland: co je Pražské město?
     
  5. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Toš ty pražák nebudeš...xD Pražské je dřívější název Starého (proto nabízím holkám DVA glóbusy) ;)
     
  6. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Baroland: jako Pražák se ptám, kdy se používal název Pražské Město8)
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Baroušku, nerada, ale připojuji se k fuggerovi s toutéž otázkou.
     
  8. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    pechfógl: jo nerada...aha...
    jak je známo, již na Hollaravě vedutě Prahy je následující popis: der Ratschin (Hradčany), das Schloss (Pražský hrad), die kleine Seite (Malá Strana), die Alte Stadt (Staré město), die Neuwe Stadt (Nové město) a Wysehrad...8)
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    fugger - ještě stále jsi nevysvětlil, jak to máš s tou hlavou. Bylo to na Staromáku - podle oblečku soudě?
    Malá Strana možná za Hollara, předtím Menší město Pražské).
     
  10. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    pechfógl: mám vysvětlovat co? že se nevejde obrázek do rámečku?xD Není to jedno?xD

    Jasně...Kleinere Stadt Prag - Menší město pražské.... Ale legrace je, že dokud bylo Staré město jenom Praha (před založením Nového města), tak byla Malá Strana určitou dobu Nové město.... Menší město pražské pak teprve po založení Nového města....:)
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No, jestli je ti jedno, že ti to ubírá na kráse (pokud jsi skromnějšího ražení, tak na půvabu).... ale to renesanční chlapi nebývali....
     
  12. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Já bych řekla, že všechna pražská města jsou předměstím Žižkova.;)
     
  13. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    pechfógl: kdo to dnes přesně může vědět.... někdy se musím smát, co nám cpou, jak to 100% bylo... S láskou vzpomínám na svého profesora Dr.Líbala: co s kolegou Dr. Píšou nevykopal, to netvrdilxD
    ajtyk: no rozhodně ano:)....a nezapomeň..Budapešť - hlavní město ČeskoslovenskaxDxDxDxD
     
    ajtyk tohle ocenil(a).
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ja vam teda vubec nevim, o co tu jde, ale plest se vam do toho nebudu, pac jsem se tu stavila si jen postezovat a zase uletim a vratim se az v nedeli vecer. Vazeni, ty nove neony me tak znechutily, ze jsem vzala i vsechny ostatni, spachla je do zachodu a vratila si puvodni ruzove, abych nemusela pozvratit pokazde monitor, kdyz kliknu na divokou louku. Fuj, fuj, fuj a jeste jednou rikam fuj!
     
    dasa1143 a fugger64 tohle ocenili.
  15. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    matlafous123: nejde tu vlastně vůbec o nic, stejně jako vždy.... kam mizíš? Tchýně v Budějicích?
    Neony na plochu nedávám vůbec, neb je to neefektivní, protože to má jinou dobu sklizně...efektivní by bylo mít neonů 100 od jednoho dobytka, aby se sklízelo ve stejný čas...dopadly na lištu a na liště zůstanouxD
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    fugger64 Nn, tchyne tentokrat prijde zkratka... jedeme do Pisku si nahazet na Patrola vrstvu blata, neco ugrilovat, neco nakdakat a neco vypit ;) Btw super fotka predka 8)
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  17. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    matlafou9876543210: dík:). v Písku se mineme....až 1.5.oběd u Reinerů;)
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    To na tý fotce není fugger o_O
     
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    skalara.v Jj, je to Fugger! Johann Jakob.
     
    fugger64 a lacrima tohle ocenili.
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky mi chvíli trvalo, než jsem zjistila, který z nich to je :)
     
    fugger64 a lacrima tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.