ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek,
    koukám, že fantasie pracuje, ale co se divím, je dopoledne, všichni čerství, vyspinkaní dorůžova a myšlenky - no jedna báseň. Ale mám-li pravdu řící, taky bych prodejce trošku upravil, ale šel by do "kafiny", protože v tomto segmentu masných výrobků by asi nebyl zájem.... jó být to někde v Tichomoří, to by se to obchodovalo. ;)xD
    To divné zvíře na stromě by taky mohla puma americká ( i když takový levhart obláčkový je taky moc hezká kočička).;)
    A moc hezky by se šlechtila .... puma, jak puma, letecká puma......xD

    Napadl mě jeden vtip:
    A: Je to žluté a je to na stromě. Co to je?
    B: ????
    A: Ledabyle položená lopata písku.
    B: A proč je na stromě?
    A: Protože je to moje lopata písku a se svojí lopatou si mohu dělat co chci. xD

    Šmarjá, pechfógl, Ty jsi se nějak špatně vyspala anebo se Ti to vyrazilo po ranním čaji. Že Ty jsi si cucla břečtanu....... a takový to byl krásný havran. :(:(
     
    Naposledy upraveno: 20/4/16
    evik1016, dasa1143 a kiki2305 tohle ocenili.
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A hned se omluvíš Astrid!
     
    evik1016 a babioli tohle ocenili.
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mně se ten podpis moc líbí - a jak má tu masku, to je skvělé!
     
  4. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    xDxD Myslíš, že to půjde vrátit? Teda, co všechno dneska do té kosmetiky všechno nenacpou. A to pak dělá věci......

    kiki2305 - podpis skvělý, ale ten nezvyk.... já se v prvním momentě vylekal, co že se to děje. Být to žluté, hned bych věděl, kdo to sedí na tom stromě. ;)
     
    astrid888, evik1016 a kiki2305 tohle ocenili.
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Víš, to je jako když si ženská kupuje nové oblečení. To starší je ještě pěkné, ale ona potřebuje nový háv. A i když jí všichni říkají nedělej to, ona si myslí, že jí to sluší. Já si taky myslím, že mi to sluší, ten Edgar Allan byl už trošku na mašli. A chci být pozitivní a cenit chrup do nového krásného dne.....
    No, ještě trošku přepracuju avatara, tomuhle jaksi chybí křidélka k rozletu.
     
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Pozitivní?! :eek:;)
     
    astrid888 a evik1016 tohle ocenili.
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Myšlením přece. Co si ty vůbec představuješ? :D:D:D
     
    astrid888, evik1016 a kiki2305 tohle ocenili.
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Pořád řeším tu blbou kanalizaci-tu partu bych vám přála vidět- takže se tu ztrácím:cry:
    Hlásím, že tukan neumřel -snad jenom ten první, co mohl být je v kompostu- nakonec jsem si ty lekníny musela napěstovat sama:(

    podpis super kosmetiku nevím a na stromě je kanárek-vycpanej-:mad::p;)
     
    astrid888 a evik1016 tohle ocenili.
  9. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Nic proti ničemu přátelé a už vůbec nic proti Astrid, neb je moje kamarádka. Ale větší podpis, než má dasa1143, mi přijde docela nemístný. Docela to při čtení otravuje. A podpisy jsou větší, než sdělení....Hlavně že je tady zle, pokud někdo použije velká písmena... To je prý - podle pravidel - únavné na čtení a považuje se to za křikxD
    Pechfógl: ta vrána byla daleko hezčí......
     
    astrid888, evik1016 a dasa1143 tohle ocenili.
  10. evik1016

    evik1016 Polobůh fóra

    Pechfógl, vydrž, my si zvykneme
     
    astrid888 a robin2151 tohle ocenili.
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Z podpisu -pechfógl- jsem malinko zmatený, hlavně kvůli tomu středu. Chvilku jsem přemýšlel o co tam jde :)
    Ale je krásný.

    Momentálně co se podpisů týká, vede u mě tazVenuse. Do těch očí bych mohl hledět celý den.
     
    skalara.v a astrid888 tohle ocenili.
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Já bych řek,že to bude Čínskej kuguár. Nedejte se zmást neexistencí takového zvířete. Čínskej proto,jelikož jsou noví majitelé BP a kuguár proto,že prý je nějaká mela na čínsko-finské hranici,tudíž přivlastněním této kočky by opět mohlo posunout jejich rozpínavé ego.
    8)

    PS s otravností "podpisu" souhlasím,ať už je krásný jak chce.
    Jsou zde vlákna typu: Ahoj všem, OBRAZ : U nás prší, OBRAZ : Mám po obědě, OBRAZ -fantastické čtení.
    Rozlišení avatarem bych považoval za uvážené.
     
    kiki2305, AgathaCh a dasa1143 tohle ocenili.
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já bych bral jen podpis bez toho krátkého sdělení ,-)
    Baroland: taky si vytvoř nějaký prosím, ale ne růžový :D
    pechfógl: výborně, ale dost ponuré, nějakou barvu by to chtělo ,-) předtím to byl pták, teď ani zvíře ani pták a ještě maskovaný ,-)
    fugger: já bych podpis klidně zmenšil kdybych věděl jak, tak se dívej na obrázky a krátká sdělení nečti ,-) a vůbec, ty jsi úplně "holý" hoď tam taky něco aspoň avatar, otazník? nějaký obrázek nebo sebe ,-)
    Mně se nejvíc líbí motorkář ...
     
    Naposledy upraveno: 20/4/16
    jana563, astrid888 a fugger64 tohle ocenili.
  14. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte všetci.
    Ste ten podpis Pechfógl iste znechutili :D Je pravda,.. to zviera je zvláštne, keďže okrídlených vlkov vídame len v nejakých fantasy filmoch a pod...ale podobné nezmyselné tvory sa tu v mnohých podpisoch bežne objavujú.

    Čo sa týka veľkosti podpisu, u nás je to ešte znesiteľné, na niektorých zahraničných fórach farmeramy sú až vo veľkostiach 500pix na šírku, 300pix na výšku a s rôznymi blikajúcimi efektmi "prospievajúce" očkám ;o)

    Pre mňa nie je ani najmenší problém robiť podpisy menšie. Stačí ak o to požiada žiadateľ podpisu, alebo ak sa upravia pravidlá.
    Ak je vás viac, čo vám vadí veľkosť podpisu, skúste možno v zlepšovacích návrhoch ? navrhnúť úpravu pravidiel k podpisom ...možno to prejde a podpisy budú opäť menšie, ako kedysi.

    Fugger, sused môj ...ako píše Pitrísek, daj si aj Ty nejaký obrázok (avatar) ;o)) kedysi som robila podpis aj Tebe, ale to na starom fóre tuším.. žlto- čierny si chcel, ale už si vôbec nepamätám, ako vyzeral ;o))

    EDIT: Fugger, čo ja za to môžem? aspoň ušetríš, no :p :D

    Ja dobre viem, že nie každému vyhovuje obrázok v podpise, tiež viem, že keby si ho chcel, tak už dávno oň požiadaš ;o)

    No aký feši si Ty ;) :D
     
    Naposledy upraveno: 20/4/16
  15. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    astrid888: ahóóóóóój;)... no právě mi to celé přijde všechno obrovské, tak se raději obejdu bez toho.... fórum je podle mě o sdělení, ne o obřím podpisu... mimochodem - Tobě se nedá ani poslat dárek...vždycky, když se o to pokusím, mi to nepíše, že jsi jich dostala příliš mnoho xD
    Pitrýsek: spokojenej??xD
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Sdělovat můžeš i obrazem :D A chybí ti kus hlavy, to je záměr?:D:D:D
     
  17. honzi

    honzi Komisař fóra

    Jeden Hroch ti teď odpověděl
     
  18. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Baroland: ehm....jakou? pán má snad podprahově na mysli něco nám nepřátelského???;)
    Tohle je jiná banka8)
    xDxDxD
     
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    mažu,mažu jeden i druhý. byla to špička na fuggera a né každý by to pochopil.
     
    Naposledy upraveno: 20/4/16
  20. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Baroland: já nejsem anti nic:). Vkládám Druidovi stejné vtipy, protože je to svérázný humor, který mám od jednoho kámoše od nich:). Nutno přiznat, i když je kámoš od nich a vtipy od něj, jsou některé nepublikovatelné, protože by zde hodně lidí nepochopilo, že oni si ze sebe tak utahují....musím to dost cenzurovatxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.