ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    fugger64 - moc hezký rozbor bezvýchodnosti pro začínající farmáře jak se dosíci něčeho na Baharamě, beru to podle sebe - k úplné spokojenosti mi zbývá 367 ZB na otevření soch v 10.místnosti.... nějaké ZB mi zbyly v zásobě, a teď hledat v úkolech v Družstvu - já mám 5 ZB v Hvězdném okouzlení a 30 ZB v Umělecká díla v písku a budu na 282 ZB ( když to podělím pěti potřebuji se vyšplhat o 57 levelů Baha nahoru a budu mít 318.level a s ním všechny potřebné sochy z Opičího chrámu), to je skoro jako by hodil kamenem a zbytek došel. Podobná situace už tu jednou byla, že? A taky jsme se s ní nějak srovnali.... ale ukáže čas, zda se někde objeví strom na zlaté banány či důl, kde by se daly natěžit. Neklesám na mysli a jdu hledat úkoly, kde jsou milióny TBZ - přeci se s tím nebudu párat do důchodu.

    A tady je jeden do sbírky.... konec jsem musel upravit, aby odpovídal Pravidlům Fóra, ale to domyslíš. xDxD

    Kohn dostane dopis z berňáku, a tak se jde poradit s rabínem.
    „Rabi,” povídá, „mám problém. Dostal jsem dopis z berňáku a nevím, co dělat. Ptal jsem se svého přítele Abrahama Roubítschka a ten povídal, že si mám zajít k Levimu a koupit si to nejkrásnější oblečení a pak jít na berňák. Myslí si, že pak si na berňáku budou myslet, že takový džentlmen by nikdy nepodváděl. Ale pak jsem byl i u Samuela Silbersteina a ten povídal, že se mám obléci jako chudák. Prý si na berňáku pomyslí, že na takovém chudém muži si nic nevezmou.”
    Rabín chvíli přemýšlí a pak povídá: „Poslouchaj, Kohn, dám Vám radu, kterou dávám nevěstám na svatební noc. Běžte si někam koupit sexy spodní prádlo - je úplně jedno, jak vypadáte, stejně Vás o.......!”
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem neco poodemykala - zbylo mi 134 ZB, zbytek budu aktivovat postupne, jak bude treba do ukolu. Tukanky samozrejme mam - i kdyz jeste hladove, ale makadamie statecne kvetou ;) Reknu vam, ze nemit zasobu od kralovny, tak me z toho poctu potrebnych bananu sekne. Ne, ze bych nekam chvatala - to vubec ne (uz jsem se spis na Baha zacinala nudit), ale tohle jako "panna" videt, tak ji snad radsi zustanu xD
     
    dasa1143 a fugger64 tohle ocenili.
  3. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    matlafous123: a kde vezmeš zbytek? zase když neotevřeš, tak předpokládám, že ráda koupíš ode mě nebo čarodějky007 draze na trhuxD. Co když se bou od tředy ti tukani už šlechtit??? Co pak???8)
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hele, děcka, já jsem nějak momentálně zabržděná (no, je pondělí), ale - když nemám něco na baha aktivované, tak to na trhu ani nekoupim, nebo jó ? o_O
     
    fugger64 a matlafous123 tohle ocenili.
  5. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    skalara.v: joooo tak já to nevím a ani to nemohu prověřit, neb jsem všechno aktivoval.... ale byla by to otrava.... protože to by jsi s matlafous nemohla u mě a čarodějky007 draze nakupovat.....:cry:
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tož já mám banány na všechno, jen mi to vrtá hlavou. Ale určo mám pravdu, ptž jsem aktivovala zatím asi jen 5-6 věcí a ty taky vidim na trhu. Víc ani nudli.
    Se divim, že ještě nikdo nic neprodává, všude samá nula (jako nula nabídek, myslím) xD
     
    dasa1143, fugger64 a matlafous123 tohle ocenili.
  7. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    skalara.v: čekáme s čarodějkou na více tržní cenu8)
     
    matlafous123 a skalara.v tohle ocenili.
  8. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Protože ještě nemají napěstováno...... ono to nějaký čásek zabere. :D
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    skalára,nekoupíš..je to stejný jak předtím.
    Druide,co bys chtěl slyšet ? Makej,nic jinýho tě nezbejvá. :p Soucitím s tebou i s ostatníma,ale to je tak vše co mohu dělat.Kruciš,vždyť já ani nemohu prodávat výpěstky těm,co to neotevřou !

    Kněz a rabín měli svatostánky v jedné ulici naproti a protože i bydleli blízko sebe,koupili si společně auto. Ráno přijedou na bohoslužbu,auto zaparkuji aby na ně obá viděli a jdou si po svých.Po mši se koukne rabím z okna a vidí jak ho kněz omývá.Ptá se proč.Přece se musí pokřtít odvětí kněz. Rabín se ošije, zaloví v bedýnce s nářadím,jde ven a uřeže dva centimetry z výfuku.
     
  10. Gabraia

    Gabraia Pilný autor

    Jupí, na Baha mám co dělat tak do 100 let...tak to jsem potenciálně nesmrtelná :D
     
    dasa1143, rokliny a matlafous123 tohle ocenili.
  11. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    To je v pohodě, jsem si vědom svých nedostatků a usilovně budu pracovat na jejich odstranění....... poradím si. ;)xD
    Ale ta věta s těmi výpěstky, to je trefa přímo do černého..... zatím budou asi jen na splnění toho nového úkolu, pak do stodoly a dál to bude o té Boží vůli, co se má dít. 8)
     
    Naposledy upraveno: 18/4/16
    dasa1143, fugger64 a matlafous123 tohle ocenili.
  12. šebejda

    šebejda Baron fóra

    EEE-lidičky, pletete se, já už novinky na trhu viděl. Kdosi cosi nového(jak si mám pamatovat jak se to jmenovalo), na trhu nabíd a než jsem stačil cvaknout, bylo prodáno. Jsou i tací, co nakoupí a hned jdou prodat:D
     
    dasa1143 a matlafous123 tohle ocenili.
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    fugger64 Chlapce, chlapce... myslim, ze hrajes uz dost dlouho na to, aby jsi vedel, ze kdyz nemas aktivovanou konkretni sochu na Baha, tak si to, co je pod touto sochou nekoupis, ani kdyby ses rozkrajel nebo udelal to, co rabin v Barolandove vtipu :D Navic te zklamu jeste jednou, neb ani s tebou, ani s carodejkou nejsem na stejnem trhu, takze me neoskubete, vy dva zidi! :p

    skalara.v Zabrzdena nejsi, to jen fugger tady marne fantaziruje 8) Ale to, co mas odemknute bys mela na trhu videt alespon v sedem provedeni.
     
    Naposledy upraveno: 18/4/16
    fugger64 a skalara.v tohle ocenili.
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    matlafous - to se mi ulevilo xD Tak je všechno v pořádku (pominu- li fuggerovy fantazie):D
     
    Naposledy upraveno: 18/4/16
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    skalara.v Mrkej do farmorakula na mravenecnika ;)

    EDIT: Hehe, prave jsem chytla na trhu prvniho tukana za 1.500 kr :D
     
    Naposledy upraveno: 18/4/16
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Šmarjááá [​IMG] Fakt je tam ... A není sám ...
    Koupím pumpičku ! Zn: Spěchá ! Potřebuju nafouknout Bahošku [​IMG]
     
  17. skalara.v
    :D tebe ta "Bahoška" tedy vzala, koukám, že z toho máš i tik :D
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  18. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    matlafous123987: no fakt jsem nikdy nesledoval, zda se dá koupit to, co nemám aktivované; asi proto, že jsem vždycky aktivované všechno měl, lépe řečeno v mé době se ještě neaktivovalo a pak přišly ty mizerný banány a v přepočtu nějakých bodů a postupů byly banány přiděleny, přičemž byli poškozeni služebně starší hráči, než já a RT tehdy nějak psal, ze se s tou nespravedlností musí hráči vyrovnat, což mě bylo jedno, ale těm ostatním, služebně starším, ne.....
    A přijde mi to nespravedlivé teď, že nemůžeme za draho prodávat těm, co si nemohou aktivovat, neb nemají ty zlaté banány a my bychom jim s čarodějkou tak strašně rádi prodali....:cry:. A zase se tu brání volnému obchodu, což se diskriminace hráčů, co mají svojí pílí hromady zlatých banánů a prodávat by chtěli:cry:.... A vůbec - proč se nedá obchodovat se zlatými banány???:cry:Jeden zlatý banán= 100.000.000,- krejcarů....to by bylo, viď čarodějko007? A to, že není matlafous ani s jedním na stejném trhu, tak to je další nespravedlnost, neboť tě nemůžeme dřít:cry:. Protože nejsme blázni, abychom ti prodávali tukany za 1500, ne??? Ale pokud je to jen pro ty, co mají otevřené sochy, tak budou stejně ty ceny na prd....:cry:
    skalara.v: který nešťastník/špatný obchodník ti střelil tukana za 1500??? Snad 150.000, ne???:mad:
    druid.panoramix: poslouchaj druid...nechaj si ty pomluvy, že ještě nemáme napěstováno nebo se krotili s pitím toho lekvaru z jmelí...pak nejsou soudný:mad:
    to je zas večer...... matlafous9873 a skalara.v: co to tu mektáte o nějakém mravenečníkovi? o_O Nechcete, abych utržil a ještě mě strašíte při večeru!! Nebudu z toho spát!!:mad:
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nejsem uplne bystra a doslo mi to az ted: Jak muze mit nekdo na prodej tukana dnes v 21 hod., kdyz oponozkovana makadamie roste 9 hod.?!?!? Aha, ja jsem pako - SK! :D
     
  20. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Krmí superkrmivem.
     
    Pitrýsek47 a Iwuska tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.