ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Druid.Panoramix:xDxDxD
     
  2. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Druid.Panoramix, xD jak říká moje vnučka hustýýýý, to nemá chybu , xD
     
    evik1016 a Janké861 tohle ocenili.
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ten katastr nemovitostí v kině je asi rozbitej. Dal mě 5 x za sebou 15 bodů. Teda né,že by mě to vadilo, já jen abych pak nebyl na další rok odstaven.

    Letí netopýr nocí a najednou prásk - narazí do stromu. Sebere se, srovná křídla a letí dál. Za chvíli zase - prásk do skály. Zatřese hlavou dá si dolů z uší sluchátka a říká: "Sakra, já se s tím walkmanem jednou zabiju."

    *odstraněn nevhodný vtip*
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/4/16
  4. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Baroland: a ten netopýr byl Kohn, nebo Roubitschek? A ta ženská byla paní Winternitz, nebo paní Silberstein?
    Druid.Panoramix: pro náročné:
    Přijede pan Lebowicz z Lvova do Prahy a potká pana Fischnagela. "Odkudpak přijeli?" povídá pan Fischnagel panu Lebowiczovi... "Ze Lvova" na to Lebowicz. "Ze Lvova? Ale to je přece hrozně daleko!!!" povídá udiveně Fischnagel. "Daleko? A odkud?" odpoví Lebowicz;)
     
    Naposledy upraveno: 12/4/16
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    fugger64 já nejsem naštvaná na TS, kdybys našel diskusi a četl ji, zjistíš jak to je....ovšem nemohla jsem si odpustit rýpanec. Jo a ten úkol v družstvu uzavřu už dneska :D
     
  6. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    čarodějka007: diskuzi jsem nenašel, tak jsem to napsal sem.....:mad:já ten úkol v družstvu uzavřu tak za 5 dnů....8) Kidně si rýoni, od toho tady je, ne? znáš mě....nezůstanu Ti to dlužen...ty do mě rýpancem, já do Tebe šutrem?:eek: píkou? o_Ohnojem?:music: čím vlastně chceš?????xDxDxD
     
    čarodějka007 tohle ocenil(a).
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    beru hnůj, nechovám dobytek, tak ho musím kupovat a když po mě flákneš tak 600 kousků, bude to fajn :pxD
     
    duna.duna1 a danda-vnovis tohle ocenili.
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Čoveče voni to fakt čtóó xD a kdyby jen to,voni je i sbírají...a zrovna ten lepší.

    fugger,tak stěma sem do škole nechodil,neznám,já jen vím kde se otočíš s patnáctimetrovým žebřem v metr a půl vysokých kopřivách.:p
     
  9. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    čarodějka007: tak jsem prostudoval dle Tvé rady diskuzi a docela jsem se zasmál...fakt jsem byl včera nějak mimo...protože jsem až teď pochopil, co a na co mi odpovídala Danda..
    danda-vnovis: se fakt omlouvám za blbej dotaz, cos myslela tím, co mám najít....až teď po zpětném přečtení mi došlo, že tu diskusi...a že jsou dokonce dvě...někdy jsem fakt mimo...nemám zajít k lékaři???xDxD
    čarodějka007: to s těma sirkama v ten moment fakt sedlo.... neboj mám zapalovač...;)..teda....pokud ho najduxD
    hnoje mám teď 598...kolik nabízíš?:)
    Baroland: panebožetysialečísloxD
    jsi šikovný...na mě by byl ten žebřík moc těžký.....:)
     
    čarodějka007 tohle ocenil(a).
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, tady to plače kvůli tajemnicím a já dostala jenom jeden nový strom na baha a ještě jen ten jeden z balíčku jistota :( Ale neplaču a nenaříkám, ono toho stejně bude zase jednou plná lišta.
    Fugger64, bylo to na tebe, protože link poctivě nosím sebou v podpisu a protože jsme s čaro sehrané na pinčes a ona vždy ví, co napsat :D tomu se říká čtení myšlenek ...
    Jinak nevím jak u vás, ale u nás došel hnůj :D ještě že už pár desítek akcí nehnojím, nicméně ta poslední se mi podařila skvěle odignorovat i přesto si troufám říct "to nějak dám"

    danda
     
  11. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    danda-vnovis: hnůj???? jako hnůj???? Jako hnůj na farmě????? Ty mě chceš vyprovokovat k diskusi o hnoji, abych dostal další varování a byl za měsíc zabokován!!!!:cry::cry::cry::cry::cry:
    (xDxDxDxD)
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    fugger64 tady každá debata skončí u h... (dyť víš ;)). A pokud hodláš bombardovat bobkama moji úhlednou farmu, nečekej, že ti za to budu ještě platit, ne nadarmo si neříkám lakomá Barka xDxD.
    Jinak ovšem dostat se k mému plotu není tak snadné a možná bys ani nechtěl, jsou i tací, co mne za souseda zásadně odmítají :D
     
  13. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Baroland - ten lepší vtip bych prosil poslat PM holubem rovnou do pošty. Nestihl jsem ho přečíst a já se bavím a směji rád. Předem děkuji.
    fugger64 - no neříkej mi, že máš varování a s ním i nějaké ty body - to u mě dotyčný hodně klesl, když neunese argumentaci.
    Ten žebřík by na mě byl asi dlouhý........xDxD ale ty kopřivy by se mi hodily.

    Počet mých kamenných desek dosáhl 342.
     
  14. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    čarodějka007: ale ne!!!!! za souseda bych Tě bral!!! Já bych chtěl vidět, jak z těch slupek od salámu háčkuješ ty záclony!!!!!!!!!xD

    Druid.Panoramix: psssssssssssst!!!!!!!!! raději o tom nechci ani mluvit!!!!! se tam na tu diskusi koukni!!!! 2 vykřičníky!!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/4/16
    čarodějka007 tohle ocenil(a).
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    fugger64 záclony jsou nemoderní, to dělat nebudu :cry:
     
    evik1016 tohle ocenil(a).
  16. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    čarodějka007: ale Lakomá Barka přece musí háčkovat záclony ze slupek od salámu:(.... Musí!:cry:...MUSÍ!!!:mad:
     
  17. fugger64 . čarodějka umí i jiné věci, "vyšívat" z ovčích střívek :D (i když dneska už jsou umělá)
     
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    My s čaro záclonám nefandíme, máme žaluzie :D

    Jinak její plot sem viděla z dálky, je pod proudem, tak bacha až budete šmírovat, abyste si nezabzukali. :D
    danda

    PS: příspěvky jsem sloučila já, kdyby byl dotaz :)
    http://i.imgur.com/75RwKJk.png asi si si hodně chvátal vpřed a zapomenul sloučit
    Fakt raději sem ti udělala screen :)
     
    Naposledy upraveno: 12/4/16
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  19. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    *JÁ*: co ovčí střívka...ona umí i Jeremiáščino fialové kouzlo...proto se nemůže k plotuxDxDxDxD
    danda-vnovis: a z čeho jsou ty žaluzie? z okousaných kuřecích kostí?:)
    eeeeeee.........jsem měl dva příspěvky pod sebou??? Fakt???:eek::cry:
     
    Naposledy upraveno: 12/4/16
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    fugger64 možná Barka musí, ale když se na to vykváknu, nic s tím nenaděláš xD.

    Dokončila jsem tu misi Dámská jízda a jsem nucena konstatovat, že pokud si kluci a holky z RT myslí, že na pořádnou dámskou jízdu stačí pár kešu oříšků, tak neví o životě vůbec nic :pxDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.