ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Za to může matlafous - ta přišla s lachtanem :DxD Jo, matlafous :music:xD;)
     
    matlafous123 a krakoramaja tohle ocenili.
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    skalara.v Ja to vidiiiiim... ten kamen, co mas za zadama! -.-xD Jen se neboj, ja se taky pekne chytla :p Sice ne dobytcaku, jak se kdakalo v Reichu...... pac jestli neco takoveho bude, predpokladam vetsi pecku....., ale typovala jsem to na lachtany nebo delfiny (ti by se mi libili, to zas jo). Na farmu nam porad cpou nova zvirata k nicemu, takze je akorat pretizena a na Baha uz se kopu do pozadi a chovam papousky :mad: Na nova zvirata se tudiz tesim, jen jsem nepochopila, proc zrovna mravenecnik!? Kruci, co se dela z mravenecniku nebo s mravenecniky? Vzdyt se to snad ani jist neda! :wuerg::music:

    Btw pred chvili se mi vyklubal na Baha jatrovnik a clausena (ani jeden jsem nemela) a na farme lokvat XXL a druhy jeste zraje.
     
    Naposledy upraveno: 9/4/16
    skalara.v tohle ocenil(a).
  3. matlafous123 možná ten tobogan znamená, že na BAHA dostaneme né nové zvíře, ale ruské turisty-cestovatele :D
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    *JÁ* o_O Smarjaaaaa, jak kdyby nestacili Cinani! 8):D
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  5. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    matlafous1234567890: prej lachtany....pak delfíny....já bych typnul, že by to mohly být takpvé žravé mrchy, jako má naše milá skalara.v u nicku....:mad:nekonec bys z toho vyšlechtila podvodního king konga...ale nemějte strach...nový majitel bude chtít zpět svou investici a to pak bude hromada podivu nehodných zvířat na šlechtění......xD
    Mimochodem - kolik jste nakoupily, milé dámy, podivu nehodných sazenic???;)
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte já 0 a vůbec mě to nemrzí;):p
     
    elen22* tohle ocenil(a).
  7. abc23

    abc23 Komisař fóra

    zdravím.. jsem koukla na trh, že teda něco prodám a zatím jsem víc utratila, než prodala :sleepy:
    jak to máte s kedlubnama? u nás 5nabídek a za 310kr.. chystá se snad něco?

    Jinak jeden hráč prodával hodně věcí po 30kr, tak jsem vzala i to co moment. nepotřebuju, kdoule za 30, oliva za 30, javoráč za 30 no nekup to. Řepka byla taky podezřele levná.. hrozen moře taky za 30.. asi chce někdo nenápadně "uklidit" farmu :-D
     
    Lyzarka a skalara.v tohle ocenili.
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    abc23 s kedlubnama nejspíš někdo plní úkol v družstvu....pokud si pamatuju dobře, jsou tam v odměnách i floreny
     
    robin2151 tohle ocenil(a).
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    U nás je zeleniny dost, včetně kedluben. Dokonce v kaufu byly dneska ve slevě. No, nekoupila jsem, bo bych si to musela nastrouhat. A taky to poněkud nafukuje :eek:(jedna vzducholoď už mi na farmě lítá)
    Kdyby chtěl někdo prodávat na trhu AD po třiceti - perte to tam, koupim fšecko ;)(mimo salátu, mrkve a pšenky 8))
    Fuggere - ani se neptej :( Už mám 10 lapach a 9 jalovců :wuerg:
     
  10. abc23

    abc23 Komisař fóra

    tak to jo asi někdo nahání floreny na tajemno
    A asi to byl jen nějaký úlet za těch 30, teď už jsem nic nenašla, samo že jsem šla zkontrolovat i zvířata ale tam je to standard a o šlechtěncích ani nemluvě - bída s nouzí, buď tam nic není nebo přehnané ceny - nejvyšší kůň u nás je třeba i za 42-47mil, ovšem jestli to někdo koupí .. ? nebo to pak propadne.. škoda poplatku, je to takový risk no..
     
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    fugger64 koupila jsem jako obvykle balíčky na jistotu a pro srovnání ještě balíčky s 15 kousky - celkově si nestěžuju, i když na farmě asi bude mejdan, usuzuju podle množství obdržených oliv a datlí :D.

    Baha: z balíčku 30 : kešu jen 1 tutovka, z balíčku 15 : 2 kešu
    Farma: z balíčku 30: břek 1 tutovka + 1 z 30, z balíčku 15: břek 2x

    Závěr: u mne se víc vyplatily balíčky po 15 kusech
     
    robin2151 tohle ocenil(a).
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    matlafous - co máš zase s tím mravenečníkem o_O
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    skalara.v Podle drbu z Reichu ma dorazit na Baha 5 novych zvirat: tygr, plamenak, cervena panda, tukan a mravenecnik! To mam s mravenecnikem - ja si ho nevymyslela, jen nad nim kroutim hlavou 8)

    Jinak jsem se placla pres kapsu a koupila: buddhova ruka XL, mangostan, clausena, ledvinovnik + jerab XXL, lokvat XXL, lapacho a brek.
     
    skalara.v a robin2151 tohle ocenili.
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No potěš koště :eek:
    To mi v tom tvém výčtu chybí ale mraveniště o_O Bo něco ten chudák jíst musí :p
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    skalara.v Mravenecnik bude jist zito 8):p

    EDIT: Baroland I to je mozne, i kdyz ted uplne nevim o jakou pohadku jde :music:

    Nicmene je potreba brat ty informace zlehka, protoze kdyz vidim, jak koluji po ruznych zahranicnich forech ty drby, tak je to vcelku vtipne aneb Polaci hodi neco na forum, od nich to prebere tusim Kaolin (nebo kdo to daval k nam) a na Kaolina se odkazuji Nemci primym linkem z jejich fora :D
     
    Naposledy upraveno: 9/4/16
    kiki2305, skalara.v a tydýtková tohle ocenili.
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Matlafous ty si to s něčím pleteš. V tom seriálu je tygr,panda,kudlanka,had a opice.xDxD
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  17. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    matlafous123654987: skalara.v: a spol: nesmysl....bude to tasemnice, roupy, škrkavka, améby, bilharsie a parazit malárie8)- A krmit se to bude karafiátamaxD
     
    dasa1143, skalara.v a matlafous123 tohle ocenili.
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    skalara.v tohle ocenil(a).
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hmmm, tak to jdu do skleníku došlechtit ty karafiáty o_O
     
  20. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    skalara.v: šmarjá ty nemáš vyšlechtěný karafiáty? Karafiáty má přece vyšlechtěný každý!!!!! Bez vyšlechtěných karafiátů by přece nefungovala farma a bigpoint by se zhroutil!!!!!xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.