ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Copak copak? Nějak nám tu to intelektuálno utichlo.....8)

    To přijde Rachel Silbersteinová domů ze školy a povídá: "Tatínku, paní učitelka říkala, že máme zítra přijít do školy v národním kroji."
    "šmajisrael" začne bědovat pan Silberstein, "spratkovi je deset a už chce norkovej kožich!!!"
     
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    fugger64 na intelektuálno není čas, vozím na trh mrkev a oves....konto je v troskách, tak se věnuju mamonu xD
     
  3. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    čarodějka007: sem netušil že frčí mrkev a oves...ale dík...sem pár velkobalíků hodil na trh....
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    fugger64 na mém trhu ano....normálně prodávám salát, ale ten teď moc nejde, frčí mrkev, oves a čaj....
     
  5. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    čarodějka007: u nás čaj nuda.... 94 za kus... počkám na 115.....
     
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    fugger64, tak se koukni na hrozny, třeba se na tvém trhu pije něco jiného, u nás na AI žijeme zdravě xD

    EDIT: no já zas neprodávám čaj za 115, co to máš za sortu? Pod 150 nejdu, to ho radši naházím v Holešovicích do přístavu xDxD
     
    Naposledy upraveno: 4/4/16
  7. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    čarodějka007: aaaaaaale ty jsou u nás na prd už týdny... 24 za kus....bývávalo 48 za kus....
     
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Oves za 110 ?? kdo ho má pořád sklízet. Já byl v bramborách po 450 xD a jak klesly na 180 přestalo se vyplácet probouzet comp.
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    čarodějka: No, no! Znečišťovat nám v Holešovicích životní prostředí. Ostatně, když to s čajem naposledy udělali v Bostonu, nedopadlo to zrovna nejlíp.:p
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj -pechfógl-,

    tak jsem si při čtení o Bostonském způsobu konzumace čaje vybavil jeden starší přehled dějin lidstva:
     
  11. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, vidím, že intelektuální fórum se mění v ekonomické. ;)xD Nicméně to nemění nic na tom, že tady byla legrace jak v márnici. ;) Ale chápu to, jarní sluníčko dělá divy a někomu odpadává pracovní nářadí už na zahradě a sladký spánek ve vaně teplé vody má taky své kouzlo ( ale i svá rizika). Trošku jsem se proběhl netem a našel jsem tohle. Je to vysoce aktuální a po přečtení jsem si uvědomil některé souvislosti. Takže se můžete taky pokochat:
    Angličané se vzhledem k teroristickým hrozbám z poslední doby cítí ohroženi, a zvýšili proto stupeň pohotovosti z „Rozladění“ na „Namíchnutí“. Stupeň pohotovosti však může být brzy znovu zvýšen na „Podráždění“ nebo dokonce na „Mírné naštvání“. Angličané nebyli „mírně naštvaní“ od roku 1940, kdy během bombardování Londýna téměř došly zásoby čaje. Teroristé byli přeřazeni z kategorie „Únavní“ do „Zatracená nepříjemnost“. Britové naposledy vydali varování před „zatracenou nepříjemností“ v roce 1588, když hrozil útok španělského loďstva.
    Skotové zvýšili svůj stupeň pohotovosti z „Naštvání“ na „Jdeme těm lumpům rozkopat držky“. Jiné stupně neznají. Proto jsou také už 300 let nasazováni do předních linií britské armády.
    Francouzská vláda včera oznámila, že zvýšila stupeň pohotovosti z „Utíkejte“ na „Schovejte se“. Vyšší stupně jsou už jenom „Kolaborujte“ a „Vzdejte se“. Zvýšení stupně bylo urychleno nedávným požárem, který zničil jedinou francouzskou továrnu na bílé prapory. To mělo za následek naprosté ochromení branných sil této země.
    Itálie navýšila pohotovost z „Rozčileného hlasitého křiku“ na „Afektované vojenské pózování“. Zbývají dva další stupně: „Nešikovné bitevní manévry“ a „Přeběhnutí k druhé straně“.
    Němci zvýšili pohotovost z „Přehlíživé arogance“ na „Navlečte uniformy a zpívejte pochody“. I oni mají v zásobě ještě dva další stupně: „Napadněte souseda“ a „Prohrajte“.
    Naproti tomu Belgičané jsou jako obvykle na dovolené a jejich jediná starost je, že by se NATO mohlo stáhnout z Bruselu.
    Španělé se těší, až uvedou do provozu své nové ponorky. Tyto designově vymazlené krasavice mají skleněná dna, aby nové španělské loďstvo mohlo v pohodlí pozorovat staré španělské loďstvo.
    A jak je to u protinožců? Austrálie zvýšila stupeň pohotovosti z „Pohoda“ na „To bude dobrý, voe“. Zbývají jim dva vyšší stupně: „Kruciš, my snad budem muset o víkendu zrušit grilování“ a „Grilování se ruší“. Tento nejvyšší stupeň si ovšem dosud žádná situace nevyžádala.

    A ještě jeden vtípek pro fugger64:
    Je doba normalizace. Ekonomika jde do kytek. Na ÚV někoho napadlo, že židé jsou odjakživa do obchodu. že by se mohl angažovat někdo, kdo by mohl pomoct.
    Tak pozvou na pana Silbersteina, jestli by na něco nepřišel.
    „Pánové, základ všeho je kšeft. Musíte prodávat, jedno co.“
    „No my tady vyrábíme ocel, ale je strašně nekvalitní, plný sklady jsou toho, nikdo to nechce ...“
    „No vidíte, to půjde.“
    Za týden se vrátí ze Švédska s kontraktem na tisíce tun.
    „Co tam máte dál?“
    „No, pěstujeme tady víno. Jsou to teda patoky, pít se to nedá. Když si loknete, zkroutěj se vám chlupy v nose. Estli by třeba v tý Francii? Co?“
    Za čtrnáct dní se Silberstein vrátí, hodí na stůl kontrakt:
    „Tak nakládejte! Co dál?“
    No jak jste tu nebyl, tak jsme přemejšleli. Na Slovensku pěstujeme pokusně rejži. Teda voni to ani prasata nechtěj žrát, ale kdyby třeba v tý Číně...
    Silberstein odjede do Číny, je tam měsíc, půl roku, rok, už na něj skoro zapomenou. Po roce se vrátí, kapku pohublej, vypadá unaveně:
    „Teda pánové já v tý Číně byl. Vono je jich přes miliardu. Já s nima mluvil. S každým vosobně. A představte si, ani jeden žid!“ xDxD
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ty stupně pohotovosti jsou skvělé :D A bohužel se obávám, že až nepříjemně aktuální a zřejmě pravdivé.o_O

    A nezoufejme, že je tu poněkud klidno - ono se počasí má zase pokazit :p
     
    matlafous123 a Viky007 tohle ocenili.
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    kiki - jenom počasí?;)
    Druid..: fugger mně samozřejmě ledabyle přetře mokrým lavičníkem, ale taky mám jeden etnický: Pan Goldstein je obchodně v Hongkongu. Začíná šábes, tak se vydá hledat synagogu. Skutečně ji najde, vstoupí, absolvuje bohoslužbu. Po ní k němu přistoupí čínský šámes v hedvábném kaftanu a ptá se: Promiňte, co tu děláte? No byl jsem se pomodlit. A vy jste Žid? No jsem. A víte, že nevypadáte?
    A druhej: Na Zemi přistanou Marťani. Uvítací delegace žasne. Ne nad tím, že to jsou zelení mužíčci, mají šest rukou a
    dva choboty, ale proto, že jsou ověšeni zlatými šperky a drahokamy. Jeden z vědců se osmělí: Promiňte, ale takhle chodíte na Marsu všichni? A vedoucí marťanské delegace odpoví: Ne, jenom my židi....
     
    kiki2305 a fugger64 tohle ocenili.
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    -pechfógl- vy fakt máte v Holešovicích životní prostředí? To je nějaká novinka? o_O
    ....my na kopci to nějak asi nestíháme sledovat....
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Čarodějko vy teď, když místo ČKD máme Sazka arénu (tedy ona se už možná jmenuje jinak, ale to víš k nám na Moravu chodí zprávy pomalu) a ostatní podniky jsou v likvidaci a nebo už i po ní, tak z toho kopce vidíte i do Holešovic :D
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Pajdo, všimni si, že čarodějka vtipně neuvádí, z kterého kopce. Ale pro její informaci: Je dole pod tím smogem, který je maskuje.
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajdo, co je to Sazka aréna? Myslíš to kulatý (Hušákův pomníček), co mají momentálně kyslíci? Tam nechodím, neb nejsem stádní typ....já radši hospodu než arénu :p
     
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    V podstatě nemám co říct (tedy k té aréně bych měla, ale dostala bych ban), ale potřebovala jsem se pochlubit novým podpisem od Bagíry. To je krása, co?
     
  19. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    No ,tak to rozhodně ano. Bagíra je šikulka, tedy podle toho, co vidím na podpisech různých lidí.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Mě nezajímá ani tak ta aréna ve Vysočanech, daleko víc by mě zajímalo, kam RT uplacíruje ten megadobytčák s tobogánem - nějak se mi zdá, že už není místo. Ledaže by provedli odsun Kubíka, ten stůl zabírá hromadu místa a na jeho pididárky by určitě stačil nějaký menší koutek....
     
    jana563 a matlafous123 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.