ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix To nemohl myslet vazne ani nahodou - v tom smradu z tolika chciplejch ryb by nevydrzel.

    fugger64 Tak pro tebe pomalu a srozumitelne: Nemas zadnou, protoze sis koupil jednadvacet rybicek :p
     
    Milka66 a kkunesovak tohle ocenili.
  2. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    matlafous123: jo taaaaaaaaaaaak........xDxDxDxD dobrý......xDxDxD
    i když....kde je řečeno, že to byl jed na ty moje rybičky a že jsem ho dal do svého akvária? Pokud se dobře pamatuju, kupoval jsem ten jed na piraně skalary.v. .........:music: protože až se budu chtít zbavit svých rybiček, kterých není dvacet, ale osmnáct, tak je prostě spláchnu do záchodu a nebudu utrácet za jed... ne???
    xDxDxDxDxDxD
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Teda vážení, člověk tu chvíli není a vy se tu bavíte o takových dráždivých věcech - hotová Sodoma v komoře xD.

    ...a pajdo, kam jsi dal ty žabáky? Zdrhli ti nebo jsi vařil kuňk pao? :p
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Čarodějka007: žabáci byli zestátněni do Komořan. To víš, rosničku "Písíčkem" nenahradíš :D.
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajdo, to jsem si teda myslela, že už používáte modernější metody než krmení rosniček a čučení do heliografu xD
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    No ale Báro, najednou se mě budeš štítit? Ruku už si mi podal :D

    Co by neudělala pro tvůj úsměv "do hněda" :)

    K rybičkám, když nebudete vědět co s nima, můj kocour by si klidně dal. Nač je trávit jedem. :D

    D.
     
    fujtajblinka a lacrima tohle ocenili.
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    čarodějka007: jo co používají hadači ze sedlinky je jejich věc, to není moje parketa. Náhodou heliograf je skvělé zařízení, podle mně rozhodně lepší než ta změť čehosi čím se ho snaží nahradit.
     
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajdo já vím, že heliograf je skvělé zařízení - a ta koule se taky skvěle hodí do akvária :p
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    No nevím, já bych tou koulí do akvárka tedy neházel, to bys jej mohla taky opravdu vypustit.
     
    fujtajblinka tohle ocenil(a).
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    fujtajblinka a čarodějka007 tohle ocenili.
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajdo to ani omylem....mám ji v třistalitrovém akvárku něžně položenou, nebudu si doma hrát na potopu xD....ovšem ten efekt s proplouvajícími rybičkami je nádherný ;)

    matlafous to teda musí být hnízdo neřesti xDxD
     
    fujtajblinka tohle ocenil(a).
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ježišmarjá Dančíí,co to tady prozrazuješ ! :inlove:
    Já sice na ruce chloupky cítil,ale neměl jsem ani ponětí,že ji mám na tvé hrudi. Že já na ten sraz jezdil :cry:
     
    duna.duna1 a fujtajblinka tohle ocenili.
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    :eek:

    tak pššš, třeba to nikdo nečetl :D

    Nová hra "sejmi si svého moderátora nebo admina" :D
    [​IMG]
     
  14. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    danda- vnovis - a sááfra, před chvílí jsem povečeřel, takže mám plné bříško a nic čokoládového, ani kakaového už by se mi tam nevešlo a po osmé hodině večerní už jenom ovoce, takže s nabídkou musíš přijít dříve. ;):)
     
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dando to víš že jo....my začneme střílet a vy se začnete množit, ještě to tak :D:D
     
  16. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    danda-vnovis: joooooooooooooo!!!!!!!!!!! supeeeeeeeeeeeer!!!!!! odpráskneme s druidem pajdu jako psa!!!!!xDxDxDxD
    skalara.v: nemáš piraně, jo???? a poštvala jsi na mě co??? neonky??? se zubama??:mad:
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    čaro,kdyby jen množit ! voni by se i zmenšovali a víš jak jsou trpaslíci otravní ? xD
     
    duna.duna1, fugger64 a čarodějka007 tohle ocenili.
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Baroland kdyby jen otravní, voni jsou hlavně děsně vzteklí ;)xD
     
    matlafous123 a danda-vnovis tohle ocenili.
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jo a léčí si komplexy banány :music::D
     
  20. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    A nejhorší jsou trpaslíci. Ty potvory Vám vlezou úplně všude. ;)

    fugger64 - jen nejásej, namnoží se a bude jeden sedět na Tobě a druhý na mě a budeme mít po srandě na věky věkův. Amen. Nechme to, jak to to je.... po půlnoci vzducholoď zmizí a bude zase klid.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.