ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ano - a akčních je zase o něco více - že my to jednou dotáhneme až na pětadvacet?
     
  2. PomíkTimi

    PomíkTimi Rádoby autor

    "-pechfógl-, post: 195491, member: 809"]PomíkTimi: Lydia Korabelniková byla stíha našeho dětství (tedy nás zralejších). Krmili nás pohádkama o Lysenkovi, ten vypěstoval pšenici se dvěma klásky na jednom stéble, Korabelniková zase stihla tkát na 20 stavech najednou, Stachanov ten zas zastoupil korečkové rypadlo v dolech... ani jako malé děti jsme těmhle pitomostem nevěřili, ale běda, jestli jsme to soušce učitelce neodrecitovali, to jsme se pak mohli rozloučit s jedničkou z vlastivědy.;)[/QUOTE]


    pechfógl...ale vidíš to? Ta stiha Lydia nás dodnes stíhá i na Farmě :)))se řechtám.
    Jinak tou dobou jsem si také prošla a zrovna jsem si vzpoměla, jak nás třídní učitel neustále lanařil na vojenskou školu...a když hustil do mého přísedícího spolužáka, tak mu s ledovým klidem řekl, že chce být popelářem. Následně byli pozváni rodiče, kde jim bylo řečeno, že s tímto průměrem známek nemůže být popelářem a že by to synkovi měli rozmluvit :))) A synek řekl rodičům...na blbé otázky blbá odpověď :)))) A pak šel studovat jadernou fyziku :)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Celkem povedený název nové řady na magickém stonku(”Podruhé mě nenachytáš”) xD Opravdu se nachytat nenechám!o_O
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    PomíkTimi: No vidíš, kdyby se dal tvůj spolužák na vojnu, mohl být dnes se svým mozkem Šedivý. xD
     
    fugger64, PomíkTimi a Druid.Panoramix tohle ocenili.
  5. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek kolegyně a kolegové farmáři,
    krásný slunečný den je u nás na jihu a protože jsem po obědě, tak to dnes vezmu přes zahradu a ne, že mi tady někdo napíše "áčko". A ještě stručné reakce na příspěvky nade mnou.
    kaolín11 - skvostný název nové řady na magickém stonku, ten se povedl a mám pocit, že těch, co se podruhé nachytat nenechají bude většina. Ještě by mohla být i lepší řada - Střízlivé nás nedostanou a opilí se nedáme - ovšem, kromě BZ a TBZ by z toho musely padat i nějaké ty lahvičky dobrého moku- třeba ze švestek, hrušek či jablek.;)
    PomíkTimi - tak tu dobu já moc dobře pamatuji, spolužák chtěl být vždycky řidič tramvaje v Praze, ovšem tatíček mu vyřídil vojenskou medicínu v Hradci Králové a stejně mu to bylo na nic, v té tramvaji skončil, dnes dělá něco kolem BeSiP a je spokojený. Korabelnikovová - jestli on tam není překlep ve jméně a místo Lydia nemá být Lívia. I když znám i takové, co dřely jako kobyla - že by nějaký nezdárný potomek?
    matkaflous123, pechfógl - jen aby to zase nebyl nějaký apríl. ;):music: No a proč z Tebe nemůže být údernice, překračující normy - no, protože už žádné normy neplatí a tak není co překračovat. Nejenom Šedivý, ale on mohl být klidně i inženýrem pokroku (rozuměj pokrok = pořadový krok).
     
    fugger64 a PomíkTimi tohle ocenili.
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, ee nebyl :D to byla ta poslední čerstvá várka u tebe ve stodole. Konzervy radši nebrat, prý z nich skáčou divné věci :p
     
    fugger64 tohle ocenil(a).
  7. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    danda-vnovis - tak v dnešní době může z konzervy nejenom něco vyskočit, ale po otevření se může objevit i vchod do nějakého toho tunelu. O nejrůznějších stabilizátorech, emulgátorech, barvivech a dalších "šmejdech" nemluvě. ;) Znám jednoho, co měl v krabici od vína i peníze. :music:
     
    skalara.v, danda-vnovis a fugger64 tohle ocenili.
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No jo, jenomže když je v krabici pak nejde o konzervování, ale pasterizaci ;)
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  9. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    matlafous123-0: já raději budu mlčet.... člověk nikdy neví;)
    pechfógl: no vidíš!! to je báječná zpráva! fakt je, že na Sibiři by být mohla, ale také by ještě mohla být u těch stavů....
    A uznejte všichni....není báječné, že tato legenda ožila aspoň tady?xD Sláva Korabelnikovové:music:
    Pomík Tibi: když jsem byl já ve škole, tak už nebyla ani Korabelnikovová, ani Stachanov.... Rád jsem se přiučilxD
    Danda-vnovis: hele ty board admine...nezačínej s otvíráním konzerv! Všichni víme, co z toho skáče na Pajdu, když ji otevře!! bych nerad, aby mi kvůli tobě Pajda počůral botu:mad:
    Jinak bambusu mám 3270, tak jestli máš ještě hlad, není problém... Dohodnem se na čase a hodím ti ho na trh za krejcar;)
    Matlafous1234567890: nová akce? kdy? kde? jak?

    a jak jsem dopadl s "podivuhodnými" stájemi:
    asi jsem neprojevil dostatek podivu, kterého byly hodny, protože mi vylezlo:

    soví klec žlutá (to fakt potřebuju)
    obydlí pro ježka 3x (jasně....jsem v toho úplně na větvi)
    výběh pro ptakopyska (hm...to je zatím nejlepší)
    oranžová výrobna vajec (to je to největší terno!!!!! se 118 vajíčkovejma stromama a 48 vajíčkovejma xxl, s cenou jedné slepice na trhu za 549 a jednoho vejce za 297 je to to úplně nejlepší, co mě mohlo potkat.... To si RT venkoncem může strčit k těm paprikám za devadesát.....:mad:)
    rybník pro žáby (hm)
    vydří nora 1x (tak to jediné ujde.....)

    a teď patrně ještě podivuhodnější stromy:
    broskvoň xxl
    mišpule xl
    planika obecná xl 2x
    olivovník xxl
    černá vrba
    datlovník xxl
    no comment...tak je to všechno hezky na liště, kromě vydří noryxD
     
    Naposledy upraveno: 31/3/16
    skalara.v tohle ocenil(a).
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tak vam takhle dneska v praci mluvim a mluvim a mluvim a najednou uprostred vety.... TICHO... ale pritom porad melu pantem xD Vyplivly mi hlasivky a to tak, ze ani nekviknu. Navic jsem ze sebe stihla udelat generalniho blba, kdyz jsem ze zvyku zvedla telefon a pak premyslela, co s tim:music::D Toz jsem docela rada, ze aspon tady si normalne pokecam.

    Druid.Panoramix Dekuji za uzasne prejmenovani... jsem rada, ze z toho nevylezla treba matkafloutka :p
    A s temi normami uplne pravdu nemas - ony stale existuji, ale v ramci instituci blizkych statu je zakazano je nejen prekracovat, ale i dodrzovat (za to jsou premie dolu) 8)

    fugger64 Zitra!o_O A jak?

    168x mapa (mele se) = 16800x papyrus (6ti hodinovka); 42x zásoby = 2100x mrkev, 2100x brambory, 210x jablko, 210x vlašský ořech; 700x kompas (pada vsude ze vseho) a je za to: 110650 BZ, 50200 TBZ, 133840 kr., 75x superkrmivo, 28x superhnojivo, 54x Zuzino superhnojivo, 2x Zuzino ultrahnojivo, 2x bedna s nářadím XL, 3x párty lístek, 2x kupón na pomocníky (1 hod.), 12x Podivuhodný strom “Yukon”, 12x Podivuhodný bahama strom “Tahiti", 6x Podivuhodný výběh “Labuť”, 24x hvězdička, nálepka, řada na magickém stonku, 2x Cenné bidýlko, 2x Bobříkova vzducholoď, 2x “X” nikdy neoznačuje přesné místo
     
  11. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    kristesanto - co je to to cenné bidýlko??? Proč to není rovnou podivuhodné cenné tajemné bidýlko neutuchajícího úžasu kvetoucích božských lotosů?:oops:o_O:eek:
    matlafous1+2+3+4+5+6+7+8+9: to máš z toho, že málo píšeš a moc toho v práci namluvíš....
    měl jsem kamarádku, která pracovala na recepci v renomovaném hotelu. jednou večer jsem se u ní stavoval, něco mi rychle povídala, zazvonil telefon, chňapla po něm a říká: "Interhotel Esplanade Praha recepce dobrý den!"xD
    Tak abys příště neřekla "Matlafous Korabelnikovová, nemám čas, utíká mi člunek":)
     
    Naposledy upraveno: 31/3/16
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    o_O Tomu se u mě ve skladu říká skrovná zásoba, pokud nemám 20 000 Ks, tak je to málo. Šetři brute, jinak ti pandy pojdou hlady. :p
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    fugger64 Cenne bidylko uz je dobry... puvodne tam totiz bylo bydilko xD
    Btw ja a mluvit? Uz jsi videl urecnika, ktery by ti nekdy neco rekl? Mluvim normalne jen 2x za 8 hod. - rano, kdyz kecam u kafe a cigara s chlapama a odpoledne pri te same cinnosti 8) Jenze dneska jsem potrebovala soupat s nabytkem po baraku a udelala tu chybu, ze jsem cekla i v poledne :eek:

    Mrkev u nas 33,90 a brambory 139 xD
     
    Naposledy upraveno: 31/3/16
    skalara.v tohle ocenil(a).
  14. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Cenné bidýlko..... kruciš, tenhle termín začíná zavánět bezpracným ziskem. Něco podobného jako teplé místo či korýtko..... ale to už bychom se bavili o...... a já nesmím ani naznačovat a pak Vy sami dobře víte o čem....... ;):p
    Ovšem cenné bydýlko - to je tak někde na Floridě, Jevanech popřípadě Beverly Hills 4210, no a k tomu taky člověk nepříjde standartním způsobem, jednou si otevřete konzervu a jste tam. Anebo krabici od *** či od vína..... jak snadné, že?
    Matlafous123 - Mea culpa, mea maxima culpa... já nechtěl. :music:xD Úředník, který nemluví?? Tak u nás na jihu se tomu říká:"široký sortiment výmluv."
    fugger64 - ano, čeština je krásná květnatá řeč. Název za 100 bodů. :music: Ale to už taky zavání jedním druhem jistého speleoalpinismu. Chlape, nemáš Ty taky 10 bodů varování? ;)
     
  15. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    danda-vnovis: moje už klidně můžou hlady chcípnout, já je mám už déle vyšlechtěné a v zásobě asi 168... Doufám, že už je nebudu potřebovat.... Ledaže bys mi tu chtěla cosi naznačovat, tedy že víš něco, co ostatní neví....-.-
    matlafous123: jo, bydílko je taky dobrýxDxDxDvyděly sme tam chibi, ale nechaly sme je tamxD
    Druid.Panoramix: já nevím...já teď snad žádné nemám, protože je pravda, že za použití cizího jazyka mi Danda tehdy poslala jen vykřičník a body ne...
    Jak musí být dnes krásně na rybnících u Wittmanova....Nový Vdovec...Ženich...Starý Vdovec...Vyšehrad....Stolec....Čekal....8)
    Mimochodem - cenné bydýlko, jako fakt bydýlko, bych v současné době viděl tak na Barbadosu, nebo Reunionu8)
     
    Naposledy upraveno: 31/3/16
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix: nevím proč, ale v akčním vlákně jsi mi připomněl jeden starý vtip.
    Poznámka z deníku multimiliardáře: Když manželka řekne, kup čínu, myslí tím jídlo.
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix Tichy urednik je jako tichy spolecnik - nikdo o nem nevi, nikdy ho nikdo nevidel, ale penize mu za to na ucet chodi 8)xD Nj, kdyz ty mas uz zas v hlave nejake speleosexualni praktiky xD

    fugger64 To bilo jynaaac - nykdo sy jych nevsyml, as na nje njekto uposornyl na forumu :p
     
    fugger64 tohle ocenil(a).
  18. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Keby sem nasísal nějakej mimoň,vyvěsil by vám cedulku : Neplivejte pod stůl,jsou tam kamarádi.Ale já su znalej,takže vím,že se zde žádný opilecký řeči nevedou.xD
    Ovšem ruku na srdce,na tuto debatu musí býti patřičný level....minimálně mentální. :p

    Co se týká bydílka,není nutno vystčit nos za humna.Pokud vám nestačí budka po krejčířovy,tak v Brně prodávají pastoušku Jaltu za 100 mega bratru.Stačí ji jen vymalovat,nasadit květinky, další drobnosti za 150 mega a můžete se stěhovat.

    V kterémsi obchodě jsem viděl cedulku : Na nic se mě neptejte,já tady jen pracuji.
    Úředníci by si zas mohli vyvěsit : Kdyby jste sem furt nelezli,mohl jsem být též doma.
     
    tydýtková, matlafous123 a fugger64 tohle ocenili.
  19. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    pajda361 - ano, taky se mi vybavila scéna z Rychlých šípů:"Skoč pro chleba, zapomněla jsem ho koupit" ..... a reakce sousedek:"Hodný a vychovaný chlapec, řekli mu, aby skočil a on skutečně skočil." xDxD
    Baroland - Na jedné hospodě jsem viděl ceduli:"Neumíte vařit? Přijďte k nám, najíte se jako doma."
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Baroland Hehe, dobre ty s ceduli! xDxDxD My mame na zachodech jen cedulky: "Nemas-li co delat, nedelej to tady" a na odpadkovych kosich: "Dosla posta".
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.