ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    matlafous123, čarodějka007: Čistému vše čisté, dámy xDxDxD
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kiki2305 Smarja, to me ani nenapadlo, ze by mohl mit jeste k tomu ke vsemu krtek spinavej ocas xD
     
    ell1956 a kiki2305 tohle ocenili.
  3. cassandravega

    cassandravega Perspektivní autor

    ...brý večer,
    čarodějka007 nevím jestli to pro tebe nebude zklamáním, ale Samičekcvik, je Samička :D
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 s politováním přiznávám, že mě zvířata na farmě sexuálně nedráždí - až začnou, fofrem s tím pomažu k doktorovi :D.
    Jedinej, kdo mě dráždí (a to denně) je Kubík - před operací Bambulka. Ovšem není v tom nic sexuálního...jednak nemá zuby a druhak by se musel vytasit s něčím onačejším než je drát, fusekle a mandragora...ani žlutá kotlárna mě nerozparádí xDxD

    cassandravega nebude, mě stačí ta představa....a po Fredovi a Andym to zas žádná velká exotika není :pxD
     
    skalara.v, evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  5. cassandravega

    cassandravega Perspektivní autor

    taky jsem chytla jedno kreativní kuře - nick "slepicenakole" škoda, už jsem ho tu nikdy neviděla.
     
    skalara.v, evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak dnes mě Kubík obdaroval poprvé místo hvězdičkou tou avizovanou bednou s materiálem. Tedy, asi to hráči vyžadovali (jinak by se to v ofi nepsalo), ale mě to moc nenadchlo -.-. Díky tomu řádku z nevím které akce, zkrátka co dává bedničky, na tom s materiálem nejsem tak zle. Na druhou stranu, protože trochu kašlu na úkoly v družstvu (tedy spíš jsem se soustředila na vylepšení pohárů na maximum, což sežere hromady plodin i zvířat), tak ten Kubík byl docela spolehlivý zdroj hvězdiček. Sice pomalu, ale stačí, že kape, jsem si říkala. No a teď je s tím šlus, krucinál o_O
    (Radši jsem ten emotivní výraz trochu zneviditelnila, aby to někoho nepohoršovalo :))
     
  7. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    kiki2305: mě zase mrzí odstranění parfémů. Nářadí, mimo prken, mám tisíce ale na jedno šlechtění spotřebuji parfémů kolem jednoho tisíce, a když náhodou přebývaly, daly se výhodně prodat - kde jsou ty doby, kdy se daly koupit za 20 kr.
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já šlechtím málo a díky bezva sousedům mám voňavé stromy, takže potřebu stíhám pokrýt z vlastních zdrojů. Máš pravdu, koukala jsem, že na trhu AG je cena parfému 630 kr., to je docela dost.
    Ale obojí - bedničky i parfémy - se dají vysomrovat u sousedů jako dárky. U těch hvězdiček byl Kubík vlastně jediný zdroj mimo úkoly. Sem tam je něco z akcí, ale to spíš symbolicky.-.-
     
  9. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Aha, takže tady se teď budeme scházet. xD Tady je to místo neřesti a debat pro zasmání a pobavení, které nám začíná chybět na diskuzích k jednotlivým akcím, i když jak nás znám, tak si nějakou tu fintičku určitě najdeme ( já asi ne jak podotýká matlafous123, já to s Fóry neumím)
    Takže přeji hezký a pohodový den všem, i když jsou místa v Evropě, kde to dnes není ani hezké, ani pohodové - třeba Brusel a něco mi říká, že toho začne přibývat.... to je tak, když se někomu šlápne na kuří oko a on se cítí být orlem.
    matlafous123 - co je to CDU... tuto zkratku znám pouze v souvislosti s CSU a babicí Merkelovou. Děkuji za vysvětlení.
    kiki2305 - já jsem se sousedy dohodnutý na tom, že si přeposíláme bedny s materiálem normálně, v době akcí pak akční vypadávátka a v době šlechtění pochopitelně parfémy - funguje to už dlouho a spolehlivě.
    Teď jen doufám, že jsem Vám nenarušil Dámský klub. ;)

    A jeden vtípek pro dobrou náladu:
    Víte jaký je rozdíl mezi betlémem a naší současnou politickou scénou?
    V Betlémě byl jenom jeden oslíček,jedna kravička a v jesličkách ležel roztomilý Ježíšek
    A teď se zamyslete nad naší současnou politickou scénou,tam se jich pase co?

    No tak jo, ještě jeden, ale ten je přímo od srdíčka..... upřimný chlap,že?
    Chlap se při zpovědi ptá faráře, co má dělat,
    když v kostele něco vzal a teď toho lituje?
    Kněz mu odpověděl, že rozhřešení dostane až potom, co vrátí ,
    co v kostele sebral a svůj čin upřímně lituje.
    Nato "hříšník"odpovídal, že si před roky v kostele vzal manželku,
    teď toho upřímně lituje, jen neví, kam jí má vrátit,
    aby mu bylo odpuštěno?
     
    Naposledy upraveno: 22/3/16
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix Vida, vida, holubi se sletaji ;) a jak rikas: tohle vypada jako spravne kluziste bez matinelu, kde (jak dle nazvu predpokladam) se da zabava provozovat bez finticek a trapnych poznamek o poctu vypadavatek po dokonceni akce :D Mam ted trochu fofr, pribehnu za chvili ;)
     
    .Večernice. a fugger64 tohle ocenili.
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Druid.Panoramix: My to právě se sousedy máme také tak, taková nepsaná dohoda, že mezi akcemi se posílají bedničky a když někdo potřebuje něco konkrétního (já třeba teď budu asi žebrat cukr, ne a ne se dohrabat do 4.stupně marmeládníka -.- , cukrové stromy nestíhají), tak si napíše. Právě proto mi tahle změna připadá k horšímu, já želím těch hvězdiček. Někdo to ovšem může vidět jinak a asi jich bude hodně, když na jejich bombardování žádostmi odpověděl RT takto ;)
     
  12. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Teď je jenom otázka, aby nám ty mantinely nezačal stavět někdo i tady...... protože jak jsem napsal jinde, budeme se bavit, smát, reagovat na rozličné věci a kdo pak poradí na diskuzi k akci a kdo bude plnit úkoly, když všichni budeme tady.... ono by to chtělo i trošku toho nadhledu a tolerance, protože jinak to tam bude jak U Suchánků...... i když, jak nás znám, tak si prostě poradíme ( a poradíme i jiným) a najdeme si cestičky...... ale pozor pajda361 nespí, naopak bdí..... aby se k nám nakonec nepřidal, třeba má smysl pro humor a jen to před námi dovedně skrývá. ;)xDxD
    kiki2305 - já to s hvězdičkami vidím úplně stejně jako Ty - dříve byly hodně vyhledávané, pak se vytratily z akcí a protože jsme je chtěli zpět, tak se do úkolů i akcí vrátily.... jsou potřeba, protože mnozí nemají úplně vytuněný strom na Lesní mýtině. A pak co brání RT v rozšíření jeho nabídek nejenom o další šlechtěná zvířata a nabídky nových ikon k nim. Poslední akce jasně ukázala, že by bylo dobré a užitečné rozšířit hnojiště minimálně o 2 stupně - 500 a 1000 a stejně by to bylo pro některé málo.
    A podobné by to bylo i se studnicí na vodu - taky 500 a 1000.
    No a pokud by se uvažovalo o krmení masožravců masem, tak tam by bylo přímo pole neorané pro další kvanta ikon. Tak doufám, že nám RT neusne na vavřínech, zatím jsou v tom novém roce akce slušné a poměrně snadno splnitelné, ale přeci jenom tomu něco chybí k dokonalosti - ještě více kombinací a promyšlenosti a komplexního zapojení všech polí, včetně hřbitova..... když už, tak už.
     
    Naposledy upraveno: 22/3/16
    kiki2305, .Večernice. a fugger64 tohle ocenili.
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Pajda má určitě smysl pro humor - ostatně už vidím, jak to dopadne, tady budeme všichni štěbetat ostošest, radit si, bavit se a ve vláknu k akcím bude pár čerstvých nováčků zoufale volat o pomoc - a marně, protože modíci budou taky tady xD
     
  14. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    tak už jsem tu....
    Drud.Panoramix: jasně že tu začnou stavět mantinely....přece nám nedovolí, abychom se při hře bavili, neeeee????:p
    Pajda za to podle mě až tak nemůže...ten musí dělat to, co chce po něm chlebodárce.... Podle mě by některé věci nechal být, kdyby nebyly Pindy (nebo Pinďové?)xDxDxD
    Smysl pro humor Pajda podle mě má....
    Druid.Panoramix: Angela Merkl je CDU..... CSU je v Bavorsku, to je Seehofer ......:p
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix: pokud se budete bavit v mezích pravidel proč bych Vás rušil. Jen jedno prosím dodržujte, vyhněte se čemukoliv související s politickou situací u nás nebo kdekoliv jinde. Protože to sem nepatří a upřímně řečeno naše společnost se o tomto tématu bavit ani neumí. Dříve nebo později se přejde jen k trapnému urážení a nálepkování. Což ostatně sám mnohdy bohužel dokazuješ i ty.
     
    avotram, karbar a KiQuSiQ tohle ocenili.
  16. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Druid.Panoramix: jeden báječný:
    Čtyři židovské dámy se schází léta na karty. Jednoho dne povídá paní Winterniz: víte...já už to nemůžu vydržet...scházíme se léta....tak vám musím říci, že jsem nymfomanka... Ale přísahám, s vašimi manžely jsem nikdy nic neměla....
    Hrají dál a najednou říká paní Silberstein: já už taky nemůžu..já vám taky něco musím říci.... Já jsem kleptomanka...já ukradnu na co přijdu...ale přísahám, vám jsem nikdy nic neukradla.....
    Hrají dál a najednou říká paní Roubitschek: tak dobře...já taky už nemůžu....já jsem notorická lhářka...ale přísahám - vám jsem nikdy nelhala.....
    Hrají dál a najednou se rozpláče paní Sally Kohn a povídá: já už to nemůžu vydržet...já vám taky musím něco říci...já jsem notorická drbna...léta se s tím léčím...ale nepomáhá to... A teď mě omluvte...Musím jít....Mám spoustu vyřizování ve městě........
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix S CDU jsi se trefil do cerneho aneb trochu me vcera hnula zluci ta "nemecka korektnost" v souvislosti s jednim zasahem ohledne dodrzovani na hlavu postavenych pravidel, kdy se o necem vi, vsichni to delaji, hlidkujici to zametaji pod koberec, ale mluvit se o tom nesmi. A co se tyce akcnich vlaken jako takovych: pravidla jsou dana, souhlasili jsme s nimi pri registraci a pokud ma holt akcni vlakno slouzit jinym ucelum, nez otevrene diskuzi, pak muzeme psat prihlouple dodatky o poctu padatek (jak uz zminil fugger) nebo muzeme debatovat v klidu jinde a nechat akcni vlakno vylucne jeho Suchankovskemu ucelu tak, jak si to RT predstavuje.
     
    Trepifajksl a fugger64 tohle ocenili.
  18. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    pajda361 - já byl vždycky rebel a šel jsem si po svých cestách a že mnohdy byly křivolaké a úzké. Jasně, pochopil jsem, že méně talentovanému se nesmí říci, že je méně talentovaný, ale když mnozí si o to přímo říkají - a to musíš mnohdy cítit i Ty sám, že to tak je...... ale holt Ty musíš zachovávat dekorum a udržovat řád a kázeň, já Ti rozumím, ale já nemusím a pak je to o Tvém pojetí, co ještě pustíš a co nikoliv.... jenže když už k tomu dáš svůj komentář a pak můj příspěvek snažeš, tak to vypadá zvláštně, ale asi to tak dělat musíš.... chápu i Ty máš nad sebou nějaké to šéfstvo a tohle je pro ně výkaz práce či něco podobného.
    No a někdy použít jméno politika či politiků či konkrétní situace se přímo nabízí a sedí to jak sedinka na hrnci a když to budu popisovat opisem, tak to nebude ono. A k věcem, které se mi nelíbí, si prostě servítky brát nebudu ..... budu používat ironii, sarkasmus, nadsízku a budu cynický... jedním Tě ubezpečit mohu - nebudu hrubý, sprostý a vulgární. Takže asi tak..... každý máme jinak nastavené limity.
    fugger64 - tak ten je super, ten jsem neznal - 100 bodov - starší ví o čem to je. xDxD
    matlafous123 - bohužel, to je to kruté německé dědictví - musí teď být papežštější než papež a této situace se teď zneužívá a hodně a Německo na to těžce dojede.... ale pořád má možnost s tím něco dělat, ale jak přesáhnou 4%, tak to bude k nevydržení. Ale nejdříve jsou na řadě Norsko, Švédsko a Dánsko - tam už jsou ve 3.fázi a zcela podle hesla:"Pro dobrotu na žebrotu."
     
    Naposledy upraveno: 22/3/16
    Trepifajksl, fugger64 a matlafous123 tohle ocenili.
  19. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    matlafous9876543210: v době, kdy jsem souhlasil s nějakými podmínkami jsem netušil, že něco jako fórum existuje a k čemu jexDxDxD. Možná, že jsem si k tomu měl vzít právníka....xD
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    fugger64 Pozde bycha honiti, uz tu jsi a.......... „Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ ;) A Druid.Panoramix uz s tim evidnetne zacal :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.