ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Ale uznej,že křičet umíme dokonale.Proč jinak by nás upozorňovali na to,abychom se k danému tématu nevraceli. RT asi zatím nepřišlo na to,že česko-slovenský človíček je pěkný červíček,který se dokáže dovrtat tam kam chce a pokud se mu to nelíbí, umí to pěkně říci od plic.
    Ovšem vyjádření : Prostě to tak je a necháme to tak je opravdu velmi potěšující! Hlavně,že v anketě byla otázka"Je farmerama fair?"
    Ano je, jen každému je férově odlišná. Toto musí každého srdcaře potěšit :( Políček by byl milejší než přiznání zavřených velkých očí a tichá podpora údajně velmi platícících hráčů. Kdysi zábavná hra pro každého se stala honem RT za penězi.

    Rondone, to byla ta nejlepší zpráva dnešního dne!! Super, super a super!!! A co víc, dokázal si, že jsi charakter ;)
    Veřejně odvolat konec honby za BZ a vyhlásit svůj návrat je odvaha hodná jen hrdinů.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kdyby se to bralo opravdu poctivě,tak hra může okamžitě skončit. Stačí jen pozorně číst příspěvky na fóru a člověk zjistí, že skoro každej nějakým způsobem porušuje VOP ! Ale stačí jen trošku zacinkat zlaťáky,a ono se očíčko přimhouří! Na TOPku jsem poukazoval už dávno, že tam něco smrdí! Tenkrát to bylo ale bez odezvy.o_O
    Takže neremcat,zatnout zuby a hrajeme dál!:p Přece tady nechceme hon na čarodějnice,kterej před časem proběhl v Německu.:p
     
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p a co takhle hon na čarodějnice v topce? škoda, že v této hře nelze provádět diverzní činnost, třeba nasadit mandelinku xD
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jsem platící hráč, ale zřejmě nemám mozkovnu anebo žaludek na takové švindly. Nikdy jsem nepátrala, jak něco obejít či zneužít, ani ve hře, ani jinde. Ale tohle mě dost štve (velmi jemně řečeno). Přes tři roky platím měsíčně RT dost, abych aspoň něco trochu (navíc) měla. Většinou za své těžce vydělané prašule dostanu velký kulový (chce se mi napsat něco drsnějšího).
    Pachtím se tu jak de.b.il s mrkví a kukuřicí a pak tu padne, že to jde taky jinak - jednodušeji - poněkud vyčůraněji. A to zcela legálně :( A ještě to nemáme pitvat....
    (Obcházím i slovo de.b.il, abych náhodou nedostala přes prsty, bo by to mohlo někoho dráždit, přesto že debilita je diagnóza)
    Jak má jednoho pak tahle hra bavit o_O A proč za ni ještě vůbec platit :(
    Jdu hledat tu mezeru...
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak tohle tady nevyřešíme, tečka ,-)a topka kráčí mimo mě.

    Dnes poprvé u Bambuláka vyskočilo nářadí, ale ne celá bedýnka, pěkně jednotlivě (pila, kladivo, část stroje, prkna atd.) tak jsem si je pěkně prohlédl, čekal až se roj třpytek zastaví a usmíval jsem se jak mimoň ,-)
     
    Naposledy upraveno: 19/3/16
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Dneska jsem jen tak zkusmo dívala na rostliny, na které ještě nemám lvl. Až doteď jsem nechápala, proč se tu stále mluví o karafiátech jako o nejlepších dlouhodobkách. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že doba růstu je u rostlin následujích mnohem kratší. U některých to dokonce nejsou ani 4 hod.:eek:xD

    Mimochodem - o co v té TOPce vlastně jde? To je nějaká průběžná soutěž?
     
    evainfo a nanyblacks tohle ocenili.
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj kiki, je to průběžné pořadí deseti nejlepších farmářů. Na tabulku se můžeš podívat na farmě, vpravo nahoře přes info (otazník, vykřičník) a dole je okýnko s modrou kytičkou a 10. To si rozklikni.
    Bližší info podá někdo zasvěcený (i odměny zřejmě jsou...) já se jen občas na pořadí podívám.
     
    evainfo a nanyblacks tohle ocenili.
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ahá, už jsem to našla, díky :). Páni, to jsou tedy čísla o_O;)
     
    nanyblacks tohle ocenil(a).
  9. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    prosím Raziela jako člena Comunity teamu (tzn. má úzký vztah s RT), aby RT požádal o odstranění všech mezer ve hře, které nejsou všeobecně známé a které zásadním způsobem zvýhodňují hráče, kteří o těchto mezerách vědí. Pokud je obtížné (či nemožné) tyto mezery odstranit pak nechť jsou zveřejněny. (například mezera v mentorském systému - neomezené načítání bodů náklonosti za zasílání zpráv byla odstraněna).
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po velice dlouhé době jsem navštívil v bance [​IMG]:)
    Nějak si nemohu v tom množství nabídek vybrat!:p[​IMG]
    To už i promítač v letním kině je štědřejší!:eek: Vypadá to že tam se nespí zimním spánkem , ale věčným!o_O
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    bropyk: ahoj, je hezké, že prosíš, ale máš tam jasně napsáno nedá se nic dělat :-(
    a nepiš mi prosím, že se dělat dá ,-)
     
    evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  12. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    • Nepiš 2 příspěvky za sebou. Pokud chceš něco dopsat použij tlačítko upravit. sopti
    fugger64 - tohle bylo na diskuzi, tam to bylo trošku OT a tak to tedy dám sem, když mě sem pajda361 odkázal. ;);)

    Říká mladý lékař staršímu kolegovi: "Těch chorob je tolik, jak je mám poznat?“ Zkušenější lékař se usměje a říká: "Přijde kuřák, řekneš mu, že to má z kouření. Ožralovi, že z chlastu. Přijde tlusťoch, hodíš to na obezitu. U chcípáka na podvýživu. Když v práci dře nebo je sportovec, tak to prohlásíš za přetížení nebo přetrénování. Usedlému řekneš, že je to z nedostatku pohybu. Mladému, že jde o růstové problémy. Starému, že je to ve stáří normální. A co máš říci masožravým, vegetariánům, opáleným a neopáleným, to už sn ad chápeš sám, vždyť na co bys jinak měl ten čerstvý diplom. Vyúčtuješ si měření krevního tlaku a poplatky a hlavně mu nakonec předepíšeš hrst prášků od nejlépe platícího dealera. Když přitom bude remcat, že mu minule po těch prášcích bylo hůř a že mu nepomáhají, tak mu řekneš, že lékař jsi ty a ne on, že musí něco vydržet, že začnou zabírat až po delším čase, že je určitě bral nepravidelně nebo že je asi zapíjel alkoholem a ať je určitě bere dál. Když bude hodně otravný, vyměníš mu je za prášky od druhého nejlépe platícího dealera, poznamenáš, že tyto už jsou ty vůbec nejlepší, že jsou ze Švýcarska a budeš se u toho t vářit, jako bys mu je platil ze svého." Mladý: "No ale co když přijde zcela průměrný nekuřák?" Zkušený: "No potom ho, podle své nálady, buď prohlásíš za hypochondra a vyhodíš ho hned nebo řekneš, že je to psychosomatické a přihraješ ho kamarádovi psychiatrovi." Mladý: "Ale co když se ho ani potom nezbavím?" Zkušený: "V takovém případě ho pošleš na kolečko odborných vyšetření. A máš od něj pokoj nejmíň na rok. A kdyby i to náhodou přežil a ještě se k tobě vrátil, už bude dávno mít jiné starosti, nevzpomene si ani, jak se jmenuje, natož aby tě otravoval, že chce nějakou diagnózu a léčbu." Mladý: "Díky za rady, nepochybně ze mne bude výborný llékař"

    No a když už vím kam mám dávat samotné vtipy, tak sem jeden dám, aby řeč nestála a hovor neváznul a bylo tady trošku veseleji. xD

    Potkají se Kohn a Silberstein.
    „Co nového?“ ptá se Kohn.
    „Pořídil jsem domů slona.“
    „Slona? K čemu slona?“ diví se Kohn.
    „No slon je báječná investice. Nemusím sekat trávu a prořezávat stromy na zahradě. Nevypouštím vodu z bazénku, slon ji nasaje a umyje mi auto. Také zalévá zahradu. Výborně v noci hlídá, je vidět a nikdo se k nám neodváží! Ani tchýně. Jen s mým svolením!“
    „Hm, poslechnou, Silberstein, prodaj mi toho slona!“
    „No, nerad! Ale že jsou to oni, maj ho mít. Nějak to už holt bez něj musím přečkat.“
    Po měsíci se znovu potkají a Kohn hned spustí:
    „No to jsem si dal, že já jich poslechl! Tráva podupaná, stromy poničené, auto prošláplé. Žena mne opustila. V noci se nevyspím, celou noc ten zatracený slon troubí!“
    „Nepěkně mluvěj o tom sloníkovi, Kohn! Takhle ho neprodaj!“ podotkne Silberstein.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/3/16
  13. tykrávo

    tykrávo Pisálek fóra

    Zajímalo by mě, proč máme pořád nové a nové chlévy a nakonec je musíme mít na liště, protože je nemáme kam umístit. Když postavím chlévy, tak nemám kde pěstovat a čím krmit. Nebylo by vhodné aspoň nějaké větší pole jen na chlévy?
     
    Viky007 a evainfo tohle ocenili.
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, to jsou o_O Koukni na moje kuřátko [​IMG] Už teda hodně dlouho nehraje xDo_O
     
    kopretina.82, satelit a evainfo tohle ocenili.
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tykrávo: ... to je jednoduché, protože jsou to novinky a když je chceš mít a splnit družstvo, si zřejmě koupíš balíček :p ... jinak tvůj nick se mi moc líbí, protože se sem při častých překvápkách vážně hodí :D :p ... neurazí a vystihne každou situaci [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/3/16
  18. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    skalara.v ten teplomer aj keď bliká na červeno je menej bijúci do očí ako ten nick :D
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 některé nicky jsou půvabné - mě se moc líbily matkaspratka a krtekbezkalhotek ....i když ten druhý je dle něčích měřítek přímo perverzní xD. A já mám souseda, kterého jsem si vybrala právě kvůli nicku - Samičekcvik :p...no jen si to představ xD
     
    skalara.v, kiki2305 a matlafous123 tohle ocenili.
  20. zuzik.t

    zuzik.t Perspektivní autor

    A některé ani není možné vyslovit:

    [​IMG] xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.