ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. doben

    doben Ikona fóra

    Já mám mínus 74 banánů, což je 15 levelů a to nebude dlouho trvat jelikož postupuju cca co dva dny. Doufám, že už se vše odečetlo a nebude se zas naopak odečítat víc než by se mělo. Janaj1 já už jsem ztáhl 10, takže celkem to bylo 84 a dnes stáhnu ještě 5 z traktorů.;)
     
    Naposledy upraveno: 27/11/15
    janaj1 tohle ocenil(a).
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky už mi zmizely banány navíc.Zbylo mi 269 banánů.Jen pánbůh a RT ví jestli je to správně.No snad jo.;)
     
    k.vitek, skalara.v a tomokoco tohle ocenili.
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Upozornění, že nemáme utrácet banány, které nejsou naše, mě fakt rozesmálo. Nějak jsem si doposud nevedla evidenci - no, od teďka budu. Jestli mi to bude co platné - RT ví....
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  4. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    v tomhle případě RT chápu, je to jako když vám někdo omylem pošle peníze na váš účet... taky je musíte vrátit a když je utratíte, tak vás ještě navíc třeba zavřou - dle částky.... jinak banány už zmizely a jejich výše snad sedí...
     
    evainfo a kkunesovak tohle ocenili.
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: to je sice pravda, jedná se o neoprávněné obohacení, ale lze pochopit, že si hráč nevšimne pokud mu na účtě přistane 5-10 ZB, nicméně pokud jsem to dobře postřehla, tak většinou šlo o cca 70-80 ZB, a to už lze jen těžko přehlédnout a rychlost, se kterou někteří ty banány utratili, také signalizuje, že si všimli, ale nepátrali, odkud se tam vzaly ...

    v každém případě to byla nepříjemná chyba a jen to dokazuje, že v této hře musíme být neustále ve střehu, neboť věci mizí, přibývají, přemisťují se podle záhadného algoritmu xD
     
  6. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Vždyť mohli chrám zablokovat, zavřít a nikdo by nemohl třeba den nakupovat a nedošlo by k dohadům. Stejně jako je zavřená pirátská zátoka když běží akce výprodej.

    Edit: čarodějka
    zůstal by zavřený jen chrám nemohlo by se utrácet, o postup nejde a oprava netrvala tak dlouho (jiná otázka je, jestli dobře) :)
     
    Naposledy upraveno: 27/11/15
    evainfo a Foxík25 tohle ocenili.
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    EdmondDantes jen to ne, jedna chyba úplně stačí :D, oprava může trvat kdovíjak dlouho a spousta hráčů by nemohla postupovat ....
    Jinak na mé farmě opravný script sice proběhl, ale nezadařilo se úplně přesně - už sice nemám navíc 70 ZB, ale jen 7....no, možná je to procentuelní bonus xDxD
     
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Čarodějko: co jsem viděl tak většinou bylo chybně připsáno 63 ks ZB.
     
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) u mne to bylo přesně 70 ZB navíc a přesně tolik bylo odečteno
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajda361 moje paměť je v pořádku a udržuju si přehled o stavu na farmě, ale hádat se nehodlám...k ničemu to nevede. Kvůli pár ZB se nebudu vysilovat ...

    skalara.v, já si chci hrát a ne se zabývat inventurami a pomalu i podvojným účetnictvím.... a pokud by tyto zajímavé chyby byly míněny jako rozvíjení dovedností, tak na to už kašlu :music:
     
    Naposledy upraveno: 27/11/15
    k.vitek tohle ocenil(a).
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Abychom si pomalu zavedli deníčky a poctivě si zapisovali stav ZB, hvězdiček, krejcarů, florenů, možná i stav BZ a BBZ (takový menší výkaz práce na farmě xD:eek:). K tomu pravidelné inventury lišty a stodoly ? Nebo dělat screeny o_O Začíná to být trošinku ujetý :eek:
     
  12. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    No mě odečetli 95 banánů.Měla jsem 364 a zbylo mi 269.Je to docela dost.
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Jupíí dosáhl jsem 111 levelu na Baharamě. Takže už dlužím jen 64 zlatých banánů. :D

    Teď trochu popřemýšlím, jak to postupování urychlit, abych byl co nejdříve v kladných číslech. xD
     
    evainfo a tomokoco tohle ocenili.
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak je moc hezké, že nám dali vyhledávač na trh, ALE maj to ňáký rozbitý. Zrovna jsem to zkusila s pórkem, že ho jako prodám a helemese, stav ve stodole : [​IMG]
    a stav ve stodole z pohledu trhu :[​IMG] o_Oo_Oo_O:eek:

    Ono jim to ukazuje "přehled produktů" (stav počtu nabídek na trhu). Pokud nepoužiju funkci vyhledávače, mohu prodat skutečné množství, které je ve stodole.
     
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) taky mi to tak ukazuje, je třeba znovu dát vyhledávání i v okýnku vlastního zboží ... opět tedy něco, co nefunguje dobře xD
     
    tomokoco a skalara.v tohle ocenili.
  16. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Přepni na přehled a pak zpátky na nabídku a bude to správně :)
     
    tomokoco a skalara.v tohle ocenili.
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ne vždy, přepínala jsem několikrát (to je první, co vždy zkouším - krok zpět), ale někdy ani toto nepomůže ... prostě jak píše skalara - je to rozbité (jak překvapující, že :p)
     
    tomokoco a skalara.v tohle ocenili.
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No jo, takhle by to i fungovalo (proč to dělat jednoduše, když to jde i složitě) :D Ale takhle to asi prapůvodně nezamýšleli - nebo snad jo o_O, ptž pak se o myšlení příliš hovořit nedá, že :oops: Zase se budu drbat pravou rukou na levé půlce xD:eek:
     
    k.vitek, tomokoco a tazvenuse tohle ocenili.
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem zvědav, jak mi odpoví Herní podpora na následující otázky ohledně "akce" (připsání a následné odepsání ZB):
    1) kolik ZB jsem měl před "akcí"?
    2) kolik ZB mi přibylo na účtě při "akci"?
    3) kolik ZB ubral opravný script?

    Ptal jsem se proto, abych se dozvěděl konkrétní čísla, neboť pokud mi je nesdělí, tak by mě zajímalo, na základě čeho určují, kolik se komu připsalo a kolik se mělo odečíst ZB.
    O odpovědích budu velice rád informovat, abychom všichni zvěděli, co možná zatím jen tušíme - že si to někdy možná jen vycucají z prstu. Ale budu rád, pokud se mýlím.
    A nakonec mě to přece stálo i 5 "trestných bodů" v diskuzním fóru, protože jsem si neuvědomil, že bych měl v daném vlákně položit nějakou otázku.
    To vlákno je zde
    https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/připsané-zlaté-banány.13750/page-2#post-158737
    I to může být nechtěným důsledkem (ne)schopností RT a možná přehnané důslednosti dalších osob. Nebýt chyb u RT, nebylo by ani chyb u mne, zvlášť, když mě nejprve ani nezajímalo, o kolik ZB jsem teoreticky mohl přijít. Ale když chtěli otázku, mají ji mít.
     
    Naposledy upraveno: 27/11/15
  20. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    ahoj,mám problém na baha se mě ukazuje počet zlatých banánu -62 jak je to možné???aktualizovala jsem i resetovala a pořád to tam mám,co mám udělat,aby se mě vrátil počet ks na zpět?? :) ted jsem získala dalších 5ks a odpočítalo mě to na - 52 ?????
     
    Naposledy upraveno: 27/11/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.