ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Myslím, že to tu rozebíráte naprosto zbytečně. Podstatné na celé věci je jen to, že počet účtů na uživatele omezen není a že je v pravidlech jasně upraveno jak se hráč v případě vlastnictví více účtů chovat. Jestliže se tak hráč nechová a navíc na to sám ještě upozorňuje, tak ať se pak nediví, že vyfasuje nejen BAN zde na fóru, ale případně i trest ve hře.
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    čarodějko...

    Že ono není nikdy a nic zbytečné?
    Jen má pravdu Honza.
    Že tady se to nerado čte.
    Tak že vám musím napsat, že jsem vydělal dalších pár desítek milionů krejcarů.
    A už se těším na šlechtění bez šlechtění...
    :D

     
  3. doben

    doben Ikona fóra

    Jonsdorf se máš. Taky by se mi hodily. Ještě zkusím do šlechtící akce něco vydělat, protože SK kupovat nechci, ale když to nepůjde jinak. :(
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ahoj doben
    No já vždy šlechtil a vždy kupuji jak kombajn, floreny i jiné blbinky.
    Ale každý má možnost zvolit si strategii ve hře jakou chce.
    Třeba podle toho jaké jsou jeho možnosti.
    Já bych superkrmivo také kupoval.
    Ale to až bude na šlechtění kombajn...
    No a jak to vypadá, budu muset!
    :D
    Tak pěknou hru a jak říkal jeden Slovenský herec "Vydržať"
    I když si vůbec nevzpomenu který to byl?
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajdo jasně....ono je to o uplatnění zdravého selského rozumu ;), prostě nic se nemá přehánět a vždycky je dobré se napřed zamyslet a teprve potom něco napsat....
     
    bubák1960 a kopretina.82 tohle ocenili.
  6. doben

    doben Ikona fóra

    čarodějka Měl jsem na mysli to co psal Jonsdorf, ale druhá možnost je omezit počet účtů na email. Ale to už je teď stejně jedno.

    Jonsdorf Tak jsem koupil aspoň pomocníky a uvidím jak s tím SK. Jsem koukal, že tento měsíc není TCH ani TS v plánu, takže se možná odhodlám i ke koupi SK, ještě uvidím. Na trh jsem hodil pár věcí, takže snad budu mít dost, aspoň na pár šlechtěnců, stejně mi asi bude chybět materiál na růžovky, tak to ani moc nevadí. Spíš vydělám na prodeji samotných psů, protože ti jsou teď hodně drazí. Lyzarka samozřejmě, taky to u některých dělám, ale docela často se to používá.
     
    Naposledy upraveno: 2/11/15
  7. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    doben
    můžeš sice omezit počet herních účtů na email, ale v žádném případě neomezíš kolik kdo si založí emailových účtů. Takže není problém mít každou farmu na jiný email. Nehledě k tomu, že v případě, že máš na jednu emailovou adresu více herních účtů, že pak můžeš mít ve hře různé problémy.
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Myslela jsem, že už to nechám být, protože s moderátorem (mousicka) jsme to už vyřešili. Ale mám dojem, že jsem tu nechtěně rozpoutala debatu, která s původním příspěvkem naprosto nesouvisí.
    Za prvé nešlo o několik účtů jednoho uživatele, byli to uživatelé 2 (2 skutečné fyzicky existující osoby) s vlastní e-mailovou adresou a vlastním herním účtem.
    Za druhé, za to jsem se už omluvila, ale omlouvám se tedy znova, jsem špatně pochopila význam utajení účtu (vůbec mě nenapadlo, že toto utajení je i ve vztahu dítě a jeho zákonný zástupce, protože ve VOP se mluví o "neoprávněné třetí osobě"). Mousicka poštou a potom (myslím že Pajda) zde na fóru, to vysvětlili naprosto jasně.
    Ale hlavně a to je podle mne nejdůležitější, znovu opakuji, že se to celé týkalo nyní již neexistující hry. Navíc, to jsem předtím nezmínila, na jejím teď už rovněž neexistujícím fóru, jsem se na ten problém přímo ptala a bylo to shledáno jako OK. To říkám jen jako další důvod, proč mi přístup na herní účet dítěte nepřipadal chybný.
    V každém případě naše pochybení nebyl multiúčet, ale neutajení přístupových údajů. Takže se rozhodně musím ohradit proti tomu, že se veřejně chlubím multiúčtem.
     
    dasa1143 a evainfo tohle ocenili.
  9. Foxík25

    Foxík25 Aktivní autor

    Když debata o všem možném,tak tedy:Fórum v Halloweenském stylu -moc pěkná animace. I my doma jsme se nechali inspirovat a vyřízli nějakou dýni (dcera i kus prstu). Ale opravdu moc pěkné,děkuji :)
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj kiki2305,

    doufám, že snad poslední reakce na toto téma, ale jednu věc upřesnit musím. Ty jako rodič máš samozřejmě právo znát přihlašovací údaje na herní účet dítěte, to z VOP i vyplývá. Tato znalost by neměla sloužit k tomu, aby jsi za dítě hru hrála, ale je to z důvodů kontroly dítěte a hlavně odpovědnosti za platební operace.
     
    dasa1143, k.vitek a kkunesovak tohle ocenili.
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ano, přesně tak to bylo i myšleno a jen upřesním, že v okamžiku, kdy skutečně přestala hrát, jsme se na její účet také přestali přihlašovat. Myslím, že teď je vše jasné a já děkuji.
    Teď k zajímavějším věcem - je to neuvěřitelné, ale jestli odpoledne dopadají hedvábíčka, tak k oblečené lišce a mývalovi asi zvládnu i vydru :). Za mne tedy jednoznačně úspěch (hraji něco málo přes měsíc) a celou akci považuji za moc vydařenou :D Myslím tím samozřejmě všechny akce, které probíhaly souběžně, tak nějak mi připadají jako jedna veliká;).

    Pořád mi přijde, že je tu hotová smršť akcí. To je tu normální anebo je to jen náhoda, třeba že jsem začala hrát zrovna v nějakém akčním období?
     
    evainfo a Milka66 tohle ocenili.
  12. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    kiki2305, ja som tu už štyri mesiace a mám odvtedy rovnaký pocit ako ty teraz ;). Pre mňa je to super a vytešujem sa na farmičke z toho každý deň :D.
     
  13. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Ahoj, pokud tě opravdu zajímá jak často jsou akce a vše kolem, tak není nic jednoduššího, než si kliknout zde na foru v horní liště na kalendář a můžeš se podívat zpětně ,-)
     
    pajaable a Julinka11 tohle ocenili.
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Proč asi máme tolik hráčů ve hře žéééé! S tichým svolením RT! Takže dál nemá cenu otom mluvit!:p Kdyby RT začal tyhlety prohřešky trestat, může zabalit celou hru!o_O
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Casey, díky a přiznávám se, že kalendář mi vůbec nenapadl :p Můžete mi důvěrně říkat Bystrouška xDxD

    Edit: No a taky jsem tam neměla chodit načumovat. Teď mám akorát zlost, co všechno mi uteklo >:(;)
     
  16. -šmudla2004-

    -šmudla2004- Pisálek fóra

    • Nepiš dva příspěvky za sebou.Pokud chceš něco dopsat použij u prvního příspěvku tlačítko upravit.Děkuji sopti
    mě se seka často farma nevíte co mam dělat.:(

    ahoj mam hodně slivoně trnite nechtělby někdo pokut jo tak my dej svoje jmeno mužu vam dat 4 kusy ahoj -šmudla2004-
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/11/15
  17. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Teď jsem chvilku zůstala koukat na odměnu na party kole štěstí. Jako že se jednou za uherský rok objeví třeba 200% BZ, to jsem už viděla, ale 100% do stodoly ještě ne. Točit jsem zkusila, ale prd..jen osm kusů SH xD

    [​IMG]
     
  18. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Kolo neštěstí nesnáším - čekám každých 8 hodin, až bude strašák skákající, nebo ten poslední s vránama, teprve pak točím a za posledních 20-30 pokusů mi nepadl ani jediný z těch dvou...
    Možná bych měla napsat na podporu, ať mi zruší číslo náhody k mé farmě a dají nějaké průměrné, vždycky při takových náhodách mám chuť skončit...
    Stejně tak kupuju pokaždé tajemnice a ještě ani jedna růžová stáj za 2 roky hraní a investic reálných peněz.
    Furt nadávám a furt kupuju a furt nekončím - no nejsem já blázen?o_O
     
  19. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    flexka: pokud chceš odpověď:) tak asi jo...

    V dohledu je moc pěkná akce s ježkem a myškou, ale děsí mne ty houbičky, vždyť jsem ještě ráno viděl podobné na hřbitově a byl jsem rád, že jsem je s pomocí farmářů (ek) nasbíral :) teď to vypadá na pěstování, ale k jídlu bych si je nedal.
     
  20. LmaminkaK

    LmaminkaK Pilný autor

    Ještě jeden zlatý banán a mám poslední plochu a 113 hvězdiček a mám nový ostrov na baha...už aby to bylo,farmařím farmařím,ale jde to pomalinku......
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.