ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Já ani v druhém pokusu žádosti o mentorství neuspěla a jak tak čtu,není ani oco stát,šance na aktivní kuře je totiž asi vyjímkou
     
    lubin1234 a k.vitek tohle ocenili.
  2. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Mikeš-pokud postupuje,nech si ho, máš aspoň body.Pokud nekomunikuje a neposílá dárky,posílej mu vodu (za to máš body) a ráno poštu s textem :Ahoj. (za to máš taky body).Sousedskými dárky neplýtvej. Buď se chytne,nebo vyjede z mentoringu,ale to už tě může být jedno neb stejně bude u 40.lvl
    8)
     
    k.vitek a skalara.v tohle ocenili.
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Děkuji vám za rady. Ty tři zelenáče jsem dostal asi po 12 červeňácích. Třeba už to bude lepší, až je opustím.
    Já vím, že jim posílání sousedských dárků může vyhovovat, ale to bylo jenom na uvítanou.
    Dokud nepípnou, nedostanou už nic, jen tu vodu nebo hnůj.
    :D
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  4. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    V jakém asi tak stylu by ta SMS měla být? Dárky chápu, něco jako auto, diamantový šperk, vila na Ořechovce. Jen ty esemesky mi nejsou jasné xD :p
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mikeš: Nechci se jich zastávat, třeba je to ve skutečnosti jinak, ale je možné, že ti vůbec nerozumí - a to myslím doslova. Já totiž dostala mentora z Německa, naštěstí jsme se domlouvali alespoň primitivní angličtinou. Na to, že i kuře může posílat dárky přímo v mentor systému, jsem přišla až někdy kolem lvl 38.:p
     
    tydýtková, pajaable a Milka66 tohle ocenili.
  6. Jituna

    Jituna Velmistr fóra

    Ahoj Twinulka,
    kaolín11 měl určitě na mysli zpávy ve hře :) Ale vyměnit si čísla a zajít na kafe Vám taky nikdo nebude bránit ;)
     
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Zdravím.
    U těch zpráv ve hře kuřatům to taky není jen tak. Třeba taková perlička, když napíšete kuřeti uvítání a dojde: "Kdo jste?" Tak odpovíte že mentor atd.... Odpověď: "Máma mně říkala, že se nemám bavit s cizími lidmi". Tak slušně odpovím, že jí budu radit a posílat dárky. Následně příjde sova od mámy: " Ty uchyláku jeden..... přestaň otravovat moji dceru... (nejde zveřejnit na foru). Nevím jak by to dopadlo, kdybych pozval tu mámu na kafe jak popisuje Jituna :-D
    Nebo když mně od nového kuřete dojde hned ze startu že mám vysmahnout, jelikož ona dáma chtěla za mentora kááámoškůůů a co se jim do toho.., protože ona si nebude psát s nějakým... a dalších pár vět v tomto přívětivém duchu ,-D
    Ono to bude asi tak, 70% kuřat jsou dotační farmy, 25% kuřat na něco kliklo a neví k čemu ten mentor vlastně je a možná 5% chce opravdu hrát a dostávat dárky.. otázkou je zda ještě chtějí i komunikovat ,-)
     
  8. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    to už byla další vlna přijímání za mentora?
    A já zas nic?
    Asi není o co stát... krom sbírání bodů a nějakých pěkných dárků pro mentora ;)
     
    pajaable a skalara.v tohle ocenili.
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Taky musim rict uspech s mentorem... ne ze by nektery piplo (jojo, Casey27 to rozebral dobre), pisu jim slovo kazdy den (teda nahodny, takze asi se jen utvrdi v tom ze skoncim na blacklistu), nejspis ani uvodni dopis nectou... nedostal jsem ani darek (jakykoliv), to uz bych chtel moc... ale ten uspech - jednou jsem jedno kure videl ZELENY kolecko... uz jsem myslel, ze je cerveny trvale :)
    Ja je nevyhazuju, dokud se na nich daji tocit body, protoze jsem to poprve udelal a dostal kure, co neprezilo ani jednu otocku...
     
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak k těm zprávám kuřatům nepřipojuj svoji fotku a nikdo ti nebude psát , že jsi úchylák ..... :music:xDxDxDxD

    Nesmíš jim hned psát, kolik jim je let, zda je to holka či kluk, nebo jestli máma stojí za to ..... 8)

    Možná si budete myslet, že kecám, ale s kuřaty jsem měl až na jednu výjimku, dost velkou pohodu. Mentora jsem dostal hned na začátku, ale začal jsem ho dělat až někdy letos v dubnu. Do 5. jsem se dostal v půlce srpna. Většina kuřat nekomunikuje, ale aspoň
    hraje. I po odpadnutí ve 40 levlu jsem dostával hrající a jede to stále stejně. Sem tam někdo odpadne, ale asi mám kliku :)
    Včera mi jedno kuře napsalo, že bude mít kritickou stredu, protože jde na rovnátka. Tak jsem mu napsal, že je to pohoda, ať se mrkne
    na Sobotku, jaký byl s rovnátkama fešák a že je dost nefér, když ho v diskuzích nazývají "ozubenou pleší" .... xD a že jsem je měl taky a velmi mi to pomohlo.
     
  11. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Já jsem si přála být mentorem, ale zase to nevyšlo, tak třeba ve třetí vlně to vyjde. Asi opravdu záleží koho dostanete. Moje dcera je mentorem od začátku a nikdy si nestěžovala, že by měla nějaké velké problémy, dárečky posílala i dostávala, samozřejmě , že se objeví kuřata, která jsou lenivá. a ta brzy končí. Jednou jsem si vzala z fora , kde bylo mentorem nabízeno kuře ve 40. levelu a mám jej do dneška, už spolu lámeme 85. level. To bylo pilné kuře a stal se z něho i dobrý farmář!!! Všem přeji krásné nedělní odpoledne třeba u dobré kávičky!!! pa pa...;););)
     
  12. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dobrý nedělní čas. Já se stala mentorkou před nedávnem a zpočátku jen
    červeně blikající kuřata, od kterých jsem si vybrala bonusy a poslala je na
    věčnost. Teď mám sice kuřátka se zeleným teploměrem, nekomunikují,
    ač se snažím sebevíc je vyzývat ke spolupráci, a teploměry jim začínají
    pomalu a jistě klesat. Vzhledem k tomu, že jsem je vyšťourala ze systému
    v době O+D, tak to budou farmy zásobovačky. :pxD
    Nechám si je dokud nezvadnou, alespoň nějaký užitek z nich bude, jen s
    body náklonosti hold mám smůlu. Hlavu si tím nijak nezatěžuji, už jsem zvyklá,
    že si na farmě musím vše vydřít, v TS se nedaří a musím jít po balíčkách,
    tak, jak bych mohla chtít mít solidní kuřata. xDxD
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    kiki2305 - uvítací dopisy jsem psal všemi možnými jazyky. Jsem přesvědčený podle
    jejich nicků, že dvě kuřata jsou česká a jedno slovenské. Na jakou návnadu se kuře
    obvykle chytne?
    xD
     
    Madvo, kiki2305 a skalara.v tohle ocenili.
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Mikeši, zkus jim nadrobit koláč....pokud možno slaný, ale možná bude chutnat i ten třešňový xD
     
  15. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Pošli paysefecard aspoň za litr a když to bude ženská, tak se jí do smrti nezbavíš xDxDxDxD
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    JZD : no fotka dobra, prece zadny tetovani ani prospikovanej zeleznyma cvockama a tak... ale blby je, ze si nemyslim, ze by se pripojili... a navic mam tam hezkyho pejsanka, ne jako tady...
    Asi vyhodim jednoho, vsichni jsou podle nicku cesky, v tom to nebude...
    Drobim jim SK a SH, co lepsiho by mohli chtit? Leda jsou to na expresy - pokud na nej neni limit levelu, pak by byly lepsi chlivky ...
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Kuřata zásadně neoslovuji ani s nimi nekomunikuji pokud se neozvou oni sami. Stejně jsem přesvědčen, že jde většinou o x-té farmy zkušených farmářů. Tedy až na čestné vyjímky jako kuře, které mně tento týden bohužel opustilo po dosažení 40. levlu.
     
  18. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    pajda
    Jen aby to nebylo tak, že tě tvé nejoblíbenější kuře sice opustilo po dosažení 40. levelu, ale na programátoru horkovzdušné trouby xD
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    bbowling: horkovzdušná trouba se tentokrát nekonala, bo doktor po operaci trvá na dietě :( . To si tu schovávám pár dlouho umírajících brojlerů a jakmile bude po dietě tak půjdou na gril. :D
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajdo, on si doktor vymyslí za pár dnů něco dalšího....jak se nám dostaneš pod pazoury, už je prakticky neproveditelné dokázat, že ti nic není xDxD
     
    lacrima, Madvo a ziggystardust tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.