ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jeden by řekl,že něco navíc,má být něco navíc.....

    Takže po přečtení následujícího,cituji:
    Po dokončení všech čtyř místností obdržíme jako bonusovou odměnu Hopsající dort

    se dalo čekat,mě každá místnost něco dá a za všechny 4,mě bude přidán "navíc" H.Dort.

    Ovšem náš RT opět nesklamal. Bez toho "navíc" jsou ostatní tři odměny nekompletní a stonek nefunkční.

    Dle selského rozumu by bylo přijatelné,kdyby v místnostech byly dekorky a za kompletní splnění to "navíc" mám dali Stonek,ať si je máme kam dát.Takhle je to jen součástí celku.
    Dokonce,budu-li vycházet z doslovného základu,tak ten kdo nechce Stonek a splní jen 3 místnosti,dostane jen 2 dekorace. prííma narozky.
     
    Naposledy upraveno: 28/1/15
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jen jestli bude RT průzkum k něčemu dobrý!xD:eek: Já si myslím , že podobná anketa je úplně zbytečná a její výsledek je předem jasnej!Takže nekecat a jednat!! Tj. okamžitě nějakou minihru realizovat! Nejlépe OaD a potom Nublony(jestli tedy někde nezabloudili), baterky už mi ve stodole začínaj rezivět!xD
     
  3. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Zdravím vespolek:) Tak včera odešel Renzo s jarmarkem a hra se najednou probudila a šlapala jak střelená.
    No,je skoro konec měsíce,čekám co nám zajímavého naslibují v pravidelném povídání od producenta.Zatím nic,tak asi nic nebude.

    Jo a nublonské baterky by potřebovaly recyklovat,už jim tečou katody.A ve stodole mám ještě 876ks M6 mincí.Propadlá měna,ale byla to měna tvrdá.To víte práce v zahraničí je dobře placená.
     
    Naposledy upraveno: 28/1/15
  4. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Mončo, byla jsi tam na práci,nebo pobírala jen podporu ? :D

    [​IMG]

    EDIT: Pajdo,tak já se přiznám. To je odstupné,abych už na nic nesahal.xD
     
    Naposledy upraveno: 28/1/15
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Barolande,
    obvykle to nedělám, ale nedá mi to si nerejpnout. Když pracovat tak za nějaký dlouhý peníz.
    [​IMG]
     
  6. Veron!ka

    Veron!ka Rádoby autor

    Nevím jak Vám, ale mně nefunguje bonusový kód... je to nahlášené?
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Veron!ka,

    nahlášené nic není, u bonusáku fakt chyba není. Zkus se obrátit do sekce Technické dotazy a přesně napiš co nefunguje. Tedy zda Ti nejde kód zadat, nebo že nevidíš slíbený bonus.
     
  8. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Veroniko-zkus ho napsat malými písmeny.Mě takhle včera fungoval.Tak jak byl zadán nefungoval,ale malými písmeny ano.Ale chyba prý není,i když jsem to hlásila.Tak to zkus,třeba to vyjde jak mě.
    Baroland-ty jseš teda větší dříč.
    No ovšem na Pajdu nemáš ani ty:)
     
    Naposledy upraveno: 28/1/15
    Julinka11, lacrima a fialka40 tohle ocenili.
  9. Veron!ka

    Veron!ka Rádoby autor

    • Zbytečná citace, necituj příspěvek pod který píšeš. Pajda361
    BIRDSEYESVIEW

    *** Odstraněna zbytečná citace

    Člověče, máš recht, díky moc. Velkýma písmenama to hlásí že kód nelze aktivovat, malýma to normálně jde:) díky
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hmm, tak budu muset asi platit daně z nemovitosti či výpalné i na farmě :oops: Toto na mě vyjuklo v parku
    [​IMG]
    A tak jsem teda dala ANO a nestačila jsem se divit o_O
    [​IMG]
     
  11. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Obcas se mi to stane, tak se odhlasim a prihlasim a je to... proste tu jsou chyby co maji nastesti snadny reseni... zjevne uz davno mas otevreno, jen se ztratilo "potvrzeni" :)
     
    skalara.v, malinkami a lacrima tohle ocenili.
  13. gazela52

    gazela52 Aktivní autor

    Nevíte někdo co znamená "příprava na chov 207 h" v levé liště vedle narozenin?
     
  14. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    No asi že je máme kupovat, následně chovat, abychom je mohli šlechtit... tak si myslím...:music:
     
    skalara.v, terkacheerka a lacrima tohle ocenili.
  15. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    terkacheerka tohle ocenil(a).
  16. Crower

    Crower Vážený autor

    Nechcete někdo dát dotaz na RT jestli ještě někdy bude akce s recyklomatem? :D Loni nebyla ani jednou jestli se nepletu, jestli jí teda ještě někdy chtějí dát :D Stejně jako jiné podobné akce :D
     
    skalara.v, lacrima a Julinka11 tohle ocenili.
  17. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Hezký den,
    chtěla jsem se zeptat, zda někdo z vás nakupuje denně i v semenářství plodiny? Já se přiznám, že ano. Dle mého trhu se mnohé vyplatí, i když je to jenom omezení na 100 kousků, aspoň je nemusím na farmě tolik pěstovat.
     
  18. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Ahoj Julinko, já taky nakupuji, většinou kromě salátu celou první stránku, a dál - podle toho, kolik mám času, abych zjišťovala, co je kde levnější. Určitě to trochu stodole pomáhá a pro toho, kdo má nějaké krejcárky je to přece jen ušetření času (při tom obr-množství různých plodin, nová a nová zvířata, do toho akce...není kde pěstovat :)
     
  19. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    julinko taky tam každý den zajdu nakoupit.První stránku komplet.Místa na pěstování je málo a čas taky vždycky není u toho sedět.
     
    mirae, lacrima a Julinka11 tohle ocenili.
  20. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    I já první stránku komplet krom salátu, pak ještě i druhou a hlavně potom květinky, chrpu, fialku, orchidej...nemám nějak čas je pěstovat ..:D, tak si i takto pomáhám. Na trhu jsou mnohdy o dost dražší a každá kačka je dobrá...:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.