ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    jan.svatek Tak to budou jistě perspektivní kuřata a čeká Tě spousta bedýnek se sociálními body!xD
    Jinak přeji, hóóóódně moc trpělivosti!!:)
     
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jsem na tom podobně. Ráno seděl holub na ukazateli a po otevření pošty mi oznámil, že jsem se stal mentorem.
    Jaké to překvapení po roce a půl od přihlášení do mentor systému. Nejdřív jsem se lekl a ukázalo se, že právem.
    Dostal jsem tři kuřata blikající červeně. Jaké to terno! A k tomu ještě musím počkat, abych se jich mohl
    zbavit, celých 12 hodin. To vážně nemá chybu.
    :DxD
     
  3. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    jan.svatek, taky jsem se dnes stala mentorem :music:
    ...no nebudu skrývat, že mě to po těch dvou letech čekání docela potěšilo :inlove:

    (a k tomu ještě jeden malý úspěch postup na farmě 8))
     
  4. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    jan.svatek a malinkami
    Gratuluju k mentorství. ;) Já ještě stále čekám. :p
     
    dannger11, malinkami a sopti tohle ocenili.
  5. majojo

    majojo Rádoby autor

    Já už ani nečekám. Nejsem hoden, Pane, nejsem hoden.... No tak si to nechte zhudebnit....
     
    sopti tohle ocenil(a).
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som sa stal tiež mentorom minulý týždeň.Napísal som im a poslal darčeky ale ani ďakujem.Všimol som si že 2 prestali hrať.Neviem ako by som ich vyhodil skúšal som to a neviem kde robím chybu.Ďakujem za radu.
     
    Lyzarka a Mahira72 tohle ocenili.
  7. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Ahojky. Na mě systém vyvalil zprávu o mentorství dnes ráno. Kuřata červená ..jedno LVL 5 ,
    druhé LVL 7 a třetí LVL 22 . Vzhledem k tomu, že blikají červeně , tak jen , co to půjde , pošlu je
    do věčných lovišť. ;) Když se člověk konečně dočká , tak nechápe, proč systém přiděluje
    farmy na pokraji krachu. xD

    Já mohu opustit skomírající žáčky až za 07.23h. :p
     
    Naposledy upraveno: 19/9/15
    -Kuteno- a Janké861 tohle ocenili.
  8. Jituna

    Jituna Velmistr fóra

    Ahoj -kuteno-,
    vedle zelených tlačítek Dárek a Zpráva je červené tlačitko Opustit žáčka. Tím žáčka vyhodíš a můžeš si adoptovat nového ;)
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mam tri zaky... vsichni se jmenuji stejne (jen cislovka na konci je jina) a vsichni cerveny... levely 12-12-14, tam asi je neco noveho ze zvirat nebo stromu, ze?
    No zitra se uvidi, kdyz nic, tak se skusi dalsi particka , ze to ale za ty roky cekani stalo!:)
     
    tydýtková, dannger11 a pajaable tohle ocenili.
  10. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Gratuluju všem, co jsou mentory. ;) Já ještě čekám. :p
     
    dannger11 a pajaable tohle ocenili.
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak jo, ukecala jsem se a zažádala o mentorství. Když vidím, jak je to výhodný podnik, jsem prostě neodolala xDxDxD
     
  12. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Jo, skalárko, jestli na mentorství budeš čekat také tak dlouho...žádala jsem o něj
    hned v začátku a nakonec jsem se dočkala, ale na mojí mateřské farmě nééé.
    A stejně mám kuřata nekuřata...asi to pošlo . xDxDxDZřejmě došlo zobání.

    Floreny nedám, na ty já jsem děsná harpagonka, sedím na nich jako na vejcích...xDxDxD Ale takhle, kdyby takové kuřátko, nehravé chtělo nakopat trusník,
    že si dělá z mazáků šoufky, k tomu bych svolná byla, alespoň bych si procvičila
    kyčle. :p
     
    Naposledy upraveno: 19/9/15
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jojo, špatné zobání to bude. Tak kdybys jim posílala floreny, pak by to asi šlo ;)
     
    sopti, kometak96 a pajaable tohle ocenili.
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dneska i ke mě dorazila zpráva o tom, že jsem se stal mentorem. Doba čekání byla opravdu dlouhá, ale bohužel také nemám štěstí na nováčky, všichni červeně blikající teploměr :p. Ale na druhou stranu chválím, že jména jsou hodně rozdílná :D.
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak po druhém přihlášení a opět taktně nevyjádřeném odmítnutí, už jim na to peču. Fakt tu nejsem pro srandu králíkům.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    kometak96 Červenáčky nekompromisně poslat na výlet!xD
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Mám dojem, že prostě jen hledají nějakou zábavu a když je farma neosloví, tak jdou po pár dnech od toho. Co si budem povídat, začátek nebyl příliš poutavý. Salát a pšenice. Do tak asi 70. levelu je to na šišky. Hromady úkolů, deprése.....Slabší jedinci to nemusí ustát :eek:
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    skalara.v já ti nevím...do levelu 70 to docela odsejpalo, sice je pravda, že člověk měl furt prázdnou stodolu a konto skoro na nule, ale šlo to celkem svižně. Teď už se to táhne jak sopel - schválně jsem se podívala, kolik mi ještě chybí do postupu, no skoro 20 mega, to jsou vzdálené vrcholky hor :D.
    A ty vaše kuřata....asi nemá smysl psát nějaké chcíplotině...
     
  19. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tak jsem právě poslala do věčných lovišť všechna uhynulá kuřátka a on mě systém
    dal vzápětí další tři zdechliny. Bože můj...
     
  20. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Tak už chápete proč jsem vloni před prázdninami školu zavřel a je do dnes ??? -.-
     
    Naposledy upraveno: 20/9/15
    Janké861, pajaable a sopti tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.