ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Tassadar11 možná si nehrajeme tak, jak chce RT - já teda nevím, co bych měla dělat...mám premium účet, kupuju pomocníky, turbomlýn, v poslední době i balíčky na TS a balíky SK, to by jim snad krucinál mohlo stačit xD.

    Je teda pravda, že nepřispívám do společného díla na stavbu přehrady a pokud se mi RT ozve, velmi ráda jim vysvětlím, proč se mi ve strategické hře nelíbí prvky připomínající loterii.
     
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  2. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Čaro, mě by opravdu zajímalo na co ty kupuješ Turbomlýn ? Snad jsi nezačala chovat havěť ? To by muselo býti fakt ve velkém,když ani obyč mletí nestačí.

    Jistě,ještě je tu možnost mletí na kšef.U lakomé Barky je to více než pravděpodobné....jenže...u ní bych zas nepředpokládal vydání za turbo.
    xD
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Baroland turbomlýn využívám na mletí SK a akčních pitominek....dobytek nechovám a zatím mne nic nepřimělo změnit názor. V družstvu mám frontu nedodělaných úkolů na mutanty a všechno nehodlám nakupovat na trhu, takže to kombinuju. I lakomá Barka má nějaký systém jak hospodařit :D
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vtipalci :)
    kaolín11 - ono hned na zacatku je na vyber vsechno mozny, jen to "jsme neschopny zjistit ze hrajes" tam neni, tak jsem neco zvolil a dalsi otazka uz je stara znama z toho 30 bodovyho dotazniku...
    Baroland : 7:21 je holt blby, ale pisu si, takze kdo ma nejdelsi radu darku, ten dostava, stejne nestiham vracet ani 1:2, blbe vymysleny system...
    Mikeš : noooo, nejsou na vylepsovani placeny jiny, navrhu tu maj, stejne sahnou do neceho o cem roky nepadne ani slovo :)
    čarodějka007 : to bude ono, kdo ma premium, pomocniky a kupuje TS, ten NEHRAJE ale NAKUPUJE :-D
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Tassadar11 a co teda neděláš ty? taky nakupuješ a nehraješ nebo jak to teda je? :D

    Zatím žádné psaníčko nedorazilo, takže jsem se urazila :D
     
  6. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Jak se představuje ajťák do telefonu ?

    "Tady telefonická podpora. Už jste to restartovali? Poslouchám."
     
  7. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Prosím,nemohl by mi někdo poradit,jak se dostanu na stránku minulého oktoberfestu? Už si nepamatuji o čem to bylo a tak bych si to chtěla připomenout.Procházela jsem FAGohra a akce,ale nic jsem nenašla.Díky

    čarodějka007 moc díky ;)
     
    Naposledy upraveno: 15/9/15
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

  9. pralinka111

    pralinka111 Pisálek fóra

    Ahoj farmáři! Na fórum moc nepíšu, ale teď bych potřebovala poradit. Nedávno jsem se (konečně!) stala mentorem. Hned mi byla přidělena tři kuřata. Každému jsem napsala dopis, ve kterém jsem ho přivítala a vysvětlila o co jde. Odpověď žádná. Poslala jsem jim dárky s otázkou, co dalšího by se jim hodilo. Odpověď žádná. Poslala jsem jim řemeslnické produkty s vysvětlením k čemu jsou dobré a jak je využít. Odpověď žádná. Ani jeden se neobtěžoval mi odepsat, o poděkování ani nemluvím. Nevychovaná kuřata jsem vyházela a hned dostala nová. A situace se opakuje úplně stejně. Může mi někdo, prosím, poradit, co dělám špatně?
     
  10. Jituna

    Jituna Velmistr fóra

    Ahoj pralinka111,
    chyba určitě není na tvojí straně. Zkus se mrknout, zda se jim hýbou zelené sloupečky stavu BZ, tedy zda vůbec farmaří a sbírají body. Může se jednat o nové hráče, kteří si založili účet, ale hra je přestala bavit, nebo bohužel o stále hráče, kteří si zakládají nové farmy, ze kterých si posílají sami sobě dárky, ale jinak se o ně nestarají. Na tobě je, jestli taková kuřátka vyhodíš a zkusíš nová, nebo budeš těžit alespoň ze zasílání zpráv a dárečků.
    Nevěš hlavu, brzy se jistě nějaké pilné kuře najde ;)
     
    Milka66 tohle ocenil(a).
  11. pralinka111

    pralinka111 Pisálek fóra

    Jituna: děkuji za reakci. Právěže zelené sloupečky jim rostou, levly sice pomalu, ale naskakují, takže farmaří. Ale ani jeden mi nikdy neodpověděl na žádnou zprávu, na žádnou otázku, za dárek nepoděkoval, ... Už mě napadlo, jestli to nejsou cizinci kteří nerozumí česky, podle některých nicků to není poznat. Takovým jsem zkoušela psát i anglicky a německy, ale nic, žádná odezva. Tak si říkám, jestli k nim ty moje zprávy vůbec dorazí.
     
  12. Jituna

    Jituna Velmistr fóra

    pralinka111, když hráč hraje s chutí, skáčou nízké levely jeden za druhým jako živé. Pokud jim sloupečky rostou pomalu, je dost možné, že se opravdu jedná jen o ty "podpůrné farmy", kde hráč občas něco odklikne a přiskočí pár bodíků. Sama mám aktuálně dvě taková kuřátka, ale také jedno čiperné, které poskočí každý den a komunikuje.
    Pokud ti pošta normálne funguje s tvými sousedy, pak zcela jistě není chyba na tvé straně.
     
  13. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Budu trochu mimo téma, ale právě jsem se dozvěděla, že k 30.září končí hra Fantasyráma:sleepy:...ne že bych ji hrálo jako farmu, ale i tak je to takový divný...Strávíš tam dost času a najednou konec...Doufám, že tohle Farmerámě nehrozí ;)
     
    skalara.v, BEBUSCHE a sisinka tohle ocenili.
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, no v budoucnu nás to jistě čeká.
    Ale upozornění přišlo včas a při každém přihlášení vyskočí cedule v angličtině, že to tak je, hra končí 30.9. čili se nikdo nemůže vymlouvat, že třeba nakoupí MK (tady FL) a neví, že hra končí. V ofi je překlad do češtiny.
    Edit:
    Baroland
    : ahoj, mně ani tak nešlo o již koupené MK, ale byla to reakce na uvedenou sprostotu, že se objeví cedule (kupujte MK) a lidi kupují dál. Není to pravda, cedule, která upozorňuje na ukončení vyskočí vždy při přihlášení i opakovaném.
    A kdo kupuje ve velkém? Jeho riziko. Nese i riziko podnikání druhé strany.
     
    Naposledy upraveno: 16/9/15
    danda-vnovis a babioli tohle ocenili.
  15. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ano ano,zjistit 15.9. že se hra od 30.9. ruší je opravdu důvod proč nekupovat MK xD
    To se ani nikdo nemůže vymlouvat,že ty již nakoupené nestačí utratit.
    xDxD
     
    babioli, kiki2305 a BEBUSCHE tohle ocenili.
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak se od zítřka asi umlátíme, co? Bude bouchat míčky, krtky, Lukáše... fakt přímo hlavou.
     
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    pechfóglová chvála bohu za ty dary.Dyť by sme se ukousali nudou. Stromy zrají jednou denně, cibula ráno/večer a ten jeden pytlík mám rozfrcanej cobydup.
    (Musím pochlebovat Renzovi,deset kousků do rozjezdu a čtyři lupeny pak,taková rozhazovačnost není u RT zvykem.)
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já jsem tě něčím naštvala? Intimně mi říkáš fóglice.xD
    No myslela jsem, že ta hra s míčky bude trošku náročnější, proto ta reakce. A stejně mi chvilku trvalo, než jsem pochopila, že kašpar body nedává.....xD
     
    evainfo a sopti tohle ocenili.
  19. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Marienka, je mi líto, že už nehraješ, ale dá se to pochopit. Sama jsem párkrát měla na mále. Mail ani sms kontakt nemám, ale co takhle přes holubí poštu?;)
     
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Nedá mi to, abych se nepodělil o jeden malý krok pro veškeré farmářstvo, ale velký skok pro farmáře:

    >>>Po letech jsem se stal mentorem!<<<


    Neuvěřitelné se stalo skutkem a já se těším, jak budu moci "pomáhat" novým kuřátkům.
    Jen je zajímavé, že se všichni tři jmenují téměř stejně.
    Vím, jedna otázka zní: Je všechno jenom náhoda?
    Myslím, že zde je odpověď "jasná"...;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.