ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Witchy.D: no aby ses nedivila, ja mela z 3000 asi 3 :¤( a hlavne me stvalo to odklikavani po stovce...
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm, u některých řádků bych uvítal údaj kdy bude zase zralej ještě před odkliknutím! Ale i tak je to příjemná změna!:)
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jo a mně tam chybí info, na co ten řádek je, bo jak běží, tak už nevím nic :(
     
    kaolín11, Janké861 a kometak96 tohle ocenili.
  4. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    @losiksobik já při mém náhodném čísle už radši nic neočekávám, ale tentokrát, to celkem jde (a beden ještě přece jen pár zůstalo) ;)

    [​IMG]

    dneska mě vůbec farma překvapuje - husí obchod mám, nebíčko vylepšený... príma primisíma :p

    jen teda ten neohlášenej BB mě trochu nasštval - já celej večer jen tak šlechtím a výjimečně farma běží a nepotřebovala jsem aktualizovat - normálně aktualizuju skoro co půl hoďky, takže o akci jsem se dozvěděla před poslední otočkou, ach jo :cry: xDxDxD
     
  5. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Toto vlákno se mi líbí.Můžu si psát co chci a nikdo mě neopraví a taky nesprdne a nevezme body ;)za to,že píši nějaké bláboly.
     
    pajaable, terkacheerka a -Jara05- tohle ocenili.
  6. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    S tím jednodenním babyboomem mě teda pěkně naštvali :( Všimla jsem si toho až teď, a to už teda začínat šlechtění nebudu, když jdu za chvilku spát, a farmu už mám osázenou na "noc" :(
    Já se těšila na sobotu, a to jako v sobotu mám smůlu, jo? Tak to mě naštvali rovnou 2x :cry:
    Ale jestli teda o víkendu nic nebude, tak to maj smůlu i oni, jelikož Zemanová má skoro žádný SK, a tentokrát by jí nezbylo nic jiného, než si nějaké aspoň málo koupit. Takže když nic nebude, Zemanová ušetří a ti nahoře utřou :D :D
     
  7. Holubka64

    Holubka64 Pisálek fóra

    milá zemanko, toto je akce navíc, BB zůstává,tak bylo uvedeno.
     
    pajaable, zemanka01 a Witchy.D tohle ocenili.
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    zemanka01 neboj, RT se na tvoje prachy těší a určitě ti dá příležitost - přece by nás neobrali o tu rozkoš, nastoupit do vzducholodi, zas tak zlí na nás nejsou xDxD
     
  9. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Hm,tak jsem po těch útrapách z lítání po doktorech krapet vysílená.Později večer na pohotovosti v Ivančicích,ale jistý nemám nic.K PC jsem se dostala až teď a stašně se divím,že BB tak krátce,snad stihnu něco našlechtit aspoň na ten Husí úkol.Jsem měla včera hódně nepříjemnou nehodu,šlápla jsem na rezavý ,špinavý hřebík,zajel do nohy rychlostí blesku cca 5cm hluboko.
    Tetanovka byla aplikována naštěstí v roce 2011,teď nezbývá než čekat estli se s tím moje tělo vypořádá samo.Hrozí otrava krve,ale snad to ustojím.přitom jsem tak opatrnná ... :( nemůžu nic dělat,na nohu nestoupnu,snad se nebudu hojit dlouho nebo umřu z toho nic nedělání.Aspoň,že mám 14 let dceru ,co mě hodně pomáhá,ji to pak musím vynahradit :)

    Šlechtit budu za cca 35min,co sklidím ,snad se bude krapet dařit.
     
  10. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    kaolín11: jojo, to jsem nedávno dávala jako zlepšovací návrh...
     
    tydýtková, Witchy.D a kaolín11 tohle ocenili.
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ještěřice, tohle se mi stalo před 33 lety, kdyř jsem čekala synka. Babička lstivě rozhodila po zahradě prkna s hřebíky a tvrdila, že to jsou cestičky k záhonům. Lékaři samozřejmě neporadili, tak jsem si nožku máchala v hypermanganu, i počasí tenkrát tomu lavóru nahrávalo. Jo a jitrocelový odvar. Používej jitrocel kopinatý.
     
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Mně do jámy po zrzavém hřebíku dali drén. Hlavně nepodceňovat otravu krve. Hlídat změnu barvy končetiny...Ošetření chirurgem považovat za samozřejmost. To není žádná legrace. Mě tenkrát tak seřvali, když jsem dorazila až po dvou dnech, že by si ode mně ani pes buřta nevzal :oops:

    A super je také řebříček, třezalka tečkovaná, zlatobýl a řepík
     
    Naposledy upraveno: 10/7/15
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jrdnou jsem v lese šlápla na zapomenutý sklopec - kdyby to nebolelo jak sviňa, dobře bych se bavila. Mám takovou duševní úchylku, když je malér, stojím vedle sebe a nezaujatě pozoruji. Takže jsem se sledovala, jak se z lesa plazím k nejbližšímu obydlí, jak mě nakládaj do sanitky a saniťáci z toho maj druhý výnoce, jak mě v benešovské nemocnici ošetřují, jak jim nejde otevšít ten sklopec a chirurg volá tchánovi myslivcovi.... No a když mě ošetřili, asi v půl dvanácté v noci, pravili: Děkujeme, nashledanou. Ptasla jsem se, jak se dop... mám dostat třicet kiláků na chatu a oni, že to je můj problém. Byl, až do sedmi do rána. Skučela jsem na lavičřce v nemocničním parku a
    prosila kolemjdoucí, aby mě nechali zavolat z mobilu.
     
  14. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    No, tak to je fajn, že BB bude i v sobotu :) V tom případě má smůlu můj manžel, protože zas bude o 2 stovky lehčí :D
     
  15. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    ...se mi v nebi u některých řádků objevilo, že mám počkat 1193044:27...
    ...aha...
    :cry:
    ...to asi trošičku víc zešedivím :D
     
  16. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Jednodenní BB navíc je super;)akorát to už mohli napojit s tím dvoudenním dohromadyo_OZase tulidomky bourat se mi teda moc nechtělo:p
     
  17. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    No, do pj... 8) se mezi honěním dětí do/z mořské vody a vařením "náhodou" dozvídám, že se mi přesunuly bedny s nářadím...
    ...ale kam? Najdu tu změnu někde napsanou a popsanou? o_O Na prolízání tohoto fóra fakt nemám prostoru... V oficiálních oznámeních to nevidím... a nebo jsem netrefila "chlívek" :music:


    EDIT: A o mimořádném BB jsem ze dozvěděla za 1 min. konec :D Holt, řádná dovolená... kdo by ji trávil jen u PC. Stejně se tu o notebook "pereme" 3...

    EDIT2: Díky moc za odpověď! Taky si mě mohla odkázat do Začátečnických dotazů ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/7/15
    burds, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  18. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj k.vítek - bedny s nářadím byly přemístěny do lišty pod ikonku vázičky do Spotřebního zboží - kuk

    Přeji ti fajn hru.
     
  19. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    -pechfógl-

    To je síla,ale tak to v našem státě funguje,zdraví lidí není na prvních příčkách,kde by stát víc zadotoval :(:( Sanitku zpět nezajišťují,já musela cestu zpět saniťákovi zaplatit :( Řekl si sám
    nevím kde bych kolem 01h v noci sháněla v Ivančicích taxi,takže mě to bylo nakonec jedno a byla ráda,že mám odvoz ... :(
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám teda smolu.Že si postavím obchod s batožinou a ja nemám ani jednu tú ceduľu.Tak obchod nepostavím.Musím sa teda posnažiť a urobiť nejaké úlohy v hale ale pochybujem že ich toľko vydolujem,ako aj hrebene.Skrátka to bude na dlhé lakte úzkoprofilový tovar.Čarodejka007 v tom je ten háčik že som mal 14 tých štítkov ale postavil som si ružovú stajňu a už mi ich viac nezvýšilo.Kým vyšľachtím na obchod do Vianoc aj štítky dovtedy napadajú.
     
    Naposledy upraveno: 11/7/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.