ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    micinka:
    stát se mi to, co tobě, tak bych si asi dlouho nezahrála, jelikož bych si rozmlátila kompík svojí hlavou. Bože můj, ty máš pech :(
     
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Farmáři, už jste koukali do lišty na položky pod vázičkou? Jsou tam (mimo dekorek) kupóny a řemeslné produkty. Takže to už jako asi nemusíme do stodoly či rozbalovat kombajn o_O (vůbec nevím, jak dlouho to tam je, snad jsem neobjevila Ameriku)

    Edit: Aha, tak žádná Amerika. Vy už se taky divíte (v jiném vláknu - tam jsem ještě nedoběhla :oops:)
     
    Naposledy upraveno: 8/7/15
    evainfo, Janké861 a evik1016 tohle ocenili.
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Podle mně je to úplně zbytečný,kupóny jsou v kombajnu přehledný až dost! Nějak nechápu proč jsou v dekoracích skřítkové!! Opravdu řeší takový kraviny ,že to až není možný!
    Oprava ,už to funguje tak jak má! Ale pořád si myslím ,že je to úprava úplně k ničemu! Nevzpomínám si,že by si zrovna na tohle někdo stěžoval!

    skalara.v To je sice pravda,ale když už to tedy rozdělili,mohli skřítky dát do spotřebního zboží!
     
    Naposledy upraveno: 8/7/15
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Kaolíne, kupony mě netrápí, bo si platim kombajn. Skřítkové tam, myslím, byly. Spíš mě zarazilo, že nám ani nedali vědět a pak přemýšlím, proč tam vlastně ty kupony jsou, když na kombajn se dostaneš úplně ze všech ploch. Marmošky by měly jít použít (ty bych v liště i chápala, ptž do stodoly se nedostaneš na všech plochách).
    Doufám, že nám nezbourají naše stodolenky, bo by se nám rozutekla nasyslená drůbež a jiný dobytek o_O
    Edit: No s těma marmoškama to fakt vymysleli >:(s kupónama takyo_O Může mi někdo vysvětlit, k čemu je to dobré, když to jde jen z hlavní ??? (to mě fakt nenapadlo, zkoušet to odevšad o_O Naprostá hovězina - to celé !
     
    Naposledy upraveno: 8/7/15
  5. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    zrovna jsem to taky objevila a šla se podívat, jestli se to už řeší... což o to, nápad to špatný není, třeba řemeslné produkty budu raději aktivovat přes "vázičku", kde si můžu konkrétní produkt rychle vyhledat a neprojíždět ten dlouhý regál v zásobárně... No jo, háček je ale v tom, že to jde jen z hlavní farmy, na vedlejší, v lese i na baha jsou marmelády přeškrtnuté, což tedy nechápu proč, když spousta produktů se týká právě baha...
    Kupony používám jen občas a tam asi budu nadále najíždět přes kombajn, zdá se mi to přehlednější, navíc opět to jde jen z hlavní farmy. Jestli to nemá nějaký hlubší záměr, tak by to mohli upravit... dá se to takto vzkázat přes modíky?
    Navíc teď jsem použila nějaké nasyslené bedny XXL od medvěda, abych mohla postavit kufrárnu, a co se mi tedy nelíbí, že se po zmáčknutí na "použít" nezeptali, kolik chci otevřít beden a automaticky se otevřely všechny... No co, bylo jich tam 6, tak to až tak nevadilo, ale dovedu si představit, že jich někdo může mít opravdu hodně, a chce si aktivovat jen část a zbytek nechat na příští nové vypadávátko... Nechápu, jak to je nastaveno, ale když otevírám ten zázrak ze stonku, co dává jeden kus cukru apod., tak se mi to taky neptá a otevírá to po jednom... Takže bych to sjednotila, buď otevírat všechny bedny po jednom, nebo se zeptat kolik...

    EDIT:
    díky kaolíne, myslela jsem že znám všechny funkcionality na farmě, ale že jdou aktivovat bonusy přes hvězdičky v boční liště, to jsem zjistila až teď :D
    ale pokud mi jde třeba o čokolívanec nebo MPS, tak to musím přes zásobárnu, že jo? Nebo tedy teď z hlavní farmy přes vázičku...
     
    Naposledy upraveno: 8/7/15
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vždyť říkám ,že je to pěkná ptákovina!Když jsem to zkoušel, byl jsem tuším zrovna na divošce! Proto jsem si myslel že to nefunguje!
    Vůbec mně nenapadlo,že to je tak vlastně asi "správně"!o_OxD
    Jinak bedýnky s přísadami se mně otevřely všechny najednou.
    Pevně doufám,že tenhle paskvil daj co nejdříve do pořádku! Anebo raději nechat to tak jak to bylo dříve!
    Marmošky aktivuji přes boční lištu,zdá se mně že je to odtud nejlepší! Akorát do stodoly musím jít aktivovat Pinkie!Co mně ale vytáčí nejvíc, je že mně pořád nějakej šotek přehazuje marmošky!
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Bedýnky s přísadami jsem na jedné farmě musela otvírat po jedné a na druhé farmě se mi otevřely najednou. No, co k tomu dodat o_O
     
  8. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Jupí! Tak se mi po cca 2 měsících podařilo dostat do 5. stupně už mé 3. řemeslo!
    Napřed třetí Marmeládník, druhý pak první Pekař... a nyní třetí to je čtvrtý Květinář :p


    A teď můžou zlevnit Jarní věnce ;)

    Začínám dřít na BahamiSpa... tam jsem ani nevím v jakém stupni. Tak budu pilovat postup do 5. 8) A to jsem ho měla jako druhé řemeslo... Holt, flákala jsem ho.
     
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Že by pozitivní změna u stonku? Jestli se nejedná jen o chybu, tak je to super vylepšení :).
    Alespoň je přehled, kdy bude stonek hotový ;).

    [​IMG]


    nezmarka.cz

    Tak to je skvělá zpráva :D
     
    Naposledy upraveno: 8/7/15
  10. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj kometak96,
    opravdu se nejedná o chybu, je to jedna z dnes zavedených novinek.
     
  11. hela3452

    hela3452 Pisálek fóra

    Právě jsem odklikala stonek a změna mě mile překvapila. Chválím :)
     
  12. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Taky jsem přišla pochválit změnu ve stonku, malá změna, ale moc potěší a usnadní farmaření. Díky :)

    EDIT: Jen mi nedalo, jak tady proběhla diskuze o bednách, tak jsem si taky chtěla pořídit nějaký ten štítek. Myslím, že asi nebude problém... xDxDxD

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 8/7/15
  13. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Já jsem taky móóóc plakala.Jednou jedinkrát jsem zapomněla na kokos a přišla jsem o dva dárky.Raději nechci ani vědět,co tam bylo.Co se dá dělat - za chyby se platí.:)
     
    -Jara05- a pajaable tohle ocenili.
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    JJJ .. ale tady se vždy řeší to, co vůbec nepotřebujeme :oops:
    Witchy ... mě málem vypadly oči xD .. kolik roků to tam střádáš :D
     
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra


    Časový údaj se ale ukazuje jen u některých řádků ve stonku. U mě např. jen u toho
    řádku, který právě odkliknu...již časově rozběhnuté řádky tento údaj neposkytují a
    můžu je objíždět ze všech stran...xD A já to zrovínka potřebuji vědět
    u těch rozběhnutých, takhle mi to nijak nepomůže.
    Už 15 minut zkouším objíždět jednotlivé řádky, časový údaj se ukáže jen
    u 1 z 20 řádků.


    BB je už dnes od 20.00 hod.
     
    Naposledy upraveno: 8/7/15
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Čemu se divit.... to říkám pořád, Farma si žije svým vlastním životem. Teď je třeba BB na 22hod ...... přitom mělo dle OFI začít až za 22hod. :-D
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Evi, mě se ten přesný čas ukazuje u všech řádků (teda projela jsem asi jenom 5 stránek) ;)

    Evainfo - vyčisti si PC, monitor a pak brýle, třeba to pomůže ;)xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 8/7/15
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Já mám všechny stonky odkliklé a u žádného nic :eek: .. tiše závidím :p
     
    -Jara05-, pajaable a kometak96 tohle ocenili.
  19. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    skalara.v .... vyčistila jsem, co se dalo , nepomohlo....u některého řádku
    se čas ukáže, některý oblézám jak tydýt a nic. Kašlu na to, to bych v
    nebíčku trávila moc času a já jsem ještě holka, co se na nebíčko dosud necítí..xDxD
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak víš co nás je :D Než každému farmářovi ke každému řádku ďobnou tuto novou funkci :oops:
    (byste to chtěli mít hned) xDxDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.