ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj k.vitek
    a nebyla to spíše švédská skupina ABBA?
     
    pajaable a charlie.b46 tohle ocenili.
  2. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Jen upozorním, že je rozdíl mezi pojmy "stažení aktualizací" a "instalace aktualizací"

    Jsou to dva samostatné kroky, které mohou (ale nemusí) probíhat v závěsu a dají se nastavit každý zvlášť.

    1) Vyhledat a stáhnout aktualizace - bývá přednastavené jako automatické. Může zpomalit přenos dat z Internetu po spuštění počítače.
    2) Instalace aktualizací - bývá přednastavené na instalaci při vypnutí Windows. (nezaměňovat s volbou "uspat", kdy se aktualizace neinstalují)

    Jen pro doplnění informace - pravidelné aktualizace se obvykle vydávají druhé úterý v měsíci, takže se v našich končinách stahují a instalují ve středu. Mimořádné aktualizace se vydávají dle potřeby, ale ty bývají malé a rychle hotové.
     
    pajaable a tydýtková tohle ocenili.
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    nezmarko...
    Jasná páka že jde o Abbu.
    Autory všech skladeb byli Benny Andersson a Björn Ulvaeus.
    A
    *gnetha, B*jörn, B*enny a A*nni-Frida
    Když Abba v roce "76" nahrála tuto píseň, byla skupina už za vodou...
    Tato píseň je však o tom, jaké to je být chudý ve světě bohatých!

    Něco jako rozdíl level padesát a sto!
    :D

    [​IMG]

    Pěkný večer a pěknou hru...
    PS:Toto foto je z Austrálie 1976
     
    Naposledy upraveno: 25/6/15
  4. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    k.vitek: Nemyslíš Pink Floyd? Tam je zvuk tý kasy ...
    Teda, tak jsem tady dlooouho nebyla (byla jsem náhle bez počítače). Tak dlouho, že jsem bez sousedů. Myslela jsem si, že mi bude trvat kdo ví jak dlouho se zorientovat a ono hle ... přečetla jsem si 15 stránek tohohle vlákna a vím, že se vůbec nic nezměnilo :D a asi jsem ani o nic moc nepřišla.
    Tak teď jen nabrat zpátky ty sousedy a nazout gumáky ...
     
  5. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Objevila jsem Ameriku?
    Dnes mi Kubík nedal lístek do kola štěstí, myslím, že poprvé. Pátrala jsem a bylo to proto, že jsem u kola štěstí měla všech 5 lístků nevytočených. Takové šikovné upozornění mě od RT překvapilo. Je to novinka, nebo od začátku? Po dlouhé době dávám RT palec nahoru.
     
  6. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Nenazýval bych to zrovna "šikovné upozornění", ale je to tak od začátku.

    Maximální počet zelených lístků je 5. Pokud tohoto počtu dosáhneš, další už ti Kubík nedá ...
     
    babioli tohle ocenil(a).
  7. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Kulasec04:
    Díky, vím, že 5 je maximum, ale jak jsem za ta léta spíš skeptická, očekávala bych, že Kubík lístek vydá a nezapíše jej :p:)
     
  8. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj ajtyk,
    když ti dá Kubík pátý lístek, tak červeně napíše, že limit je dosažen. Pokud si nevytočíš na kole, příští den ti lístek nedá. Mám to mnohokrát vyzkoušeno, když jsem točení odložila a zapomněla na to. Tohle je pokud vím od začátku.
     
    evainfo, nanyblacks a terkacheerka tohle ocenili.
  9. silviec

    silviec Mistr fóra

    Zacina ve mne ryt cervicek podezdreni , zda nam ten ostrov nepredelavaji od zacatku. Jestli ten puvodni nebyla patlanina, a když zjistili, kolik hracu na nej ceka a bude to asi jejich rozhodnuti zda hrat dal, snazi se ho vylepsit,.Neumim si jinak vysvětlit takou dlouhou dobu na naprogramovani.Je to jen úvaha, vse muze byt jinak a patvor muzou vypudit))).
     
  10. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Zajímalo by mě, jestli se nedá někde zjistit, co se může vyklubat ze stájí Lyra, Soumrak, Úsvit a nevím jak se ještě ostatní jmenují. Minule při tajemných stájích bylo pár balíčků s názvy stájí, ale tyhle konkrétní jsem nikde nezahlédl.
     
  11. Ria30.

    Ria30. Guest

  12. Kašpárek

    Kašpárek Rádoby autor

    Kristýnko, platební kartu má každý, kdo o ni požádá u příslušné banky, pokud tam má konto. Ty máš určitě na mysli paysefcard, kterou si můžeš koupit na benzínkách nebo v Žabce, nebo v Tip sportu. ŘEkneš, že chceš tuhe kartu a sumu, kterou chceš za ni vydat. Dostaneš ubohoučkj papírek (chraň ho před namočením), na kterém je člslo. To když zadáš ve farmářské bance, můžeš získat floreny, které potřebuješ. Můžeš si to rozkouskovat. Třeba na tuhle akci potřebuju x florenů, něco mi na kartě(papírku) zbyde na příště.
     
  13. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Ria30 - díky moc. Je škoda, že ta želva se nedá získat, ale co naplat. Z názvů těch nových podivuhodných výběhů lze usoudit, že se jedná o souhvězdí. Nepatří místo toho Štítu Štír? Možná nějaká chyba v překladu.
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  14. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Naposledy upraveno: 26/6/15
  15. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    dismirus - ahoj, tentokrát je to bez "ztraceno v překladu", kontroloval jsem to už minule, když se nové názvy výběhů zaváděly. Štít (Scutum) je skutečně jedno souhvězdí, viz například http://hvezdy.astro.cz/souhvezdi-sct
     
  16. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    No, vidíte, kluci a holky, mně ty názvy nedošly vůbec. Asi proto, že Býk se drží při Zemi, takže celý život chodím se sklopenýma očima a koukám, jestli někde někdo neztratil peněženku s miliónama. Zatím jsem nenašla nic převratného v reálném životě ani v TS.xD
     
    švestinka, pajaable a evainfo tohle ocenili.
  17. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Prosím, co to je za akci? Jsem nějak mimo, asi, díky moc

    [​IMG]
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  18. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Ono je tam takových tajemných úkolů víc ...

    [​IMG]
     
    skalara.v, evainfo a čarodějka007 tohle ocenili.
  19. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Kulasec04 - aha, to jsem si ani nevšimla a co to tedy je? Nerada bych něco prošvihla, díky za vysvětlení ...
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Kulasec04 taky je tam mám...celkem 4 kousky, ale nic to nedělá, asi jsou to akce jen pro někoho xDxD

    [​IMG]
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.