ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Došel mi a tak sem si říkala, že ti určitě nebude chybět, když tak poctivě kydáš do hnojiště :D
    Od doby co ho nekupuju na trhu, tak nějak musím sosat zásoby.

    danda ;)

    PS: Mikeši, tak těch 10 kousků od tebe ti asi nepřišlo tak podstatných :D já sosám opatrně, nenápadně ...
     
    Naposledy upraveno: 10/6/15
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Dando - přiznání je polehčující okolnost :D Snad Ti to Mikeš odpustí xD
     
    danda-vnovis, pajaable a Mana12396 tohle ocenili.
  3. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    z trhu mizi biolepidlo... par kousku, co jsem koupila za 13 tis, jsem ted prodala za 25, tak nevim, jestli si je nemam schovat...
     
    pajaable a evainfo tohle ocenili.
  4. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Na našem trhu je 83 nabídek, za cca 12tis.kr. hmmm... že by se dělo něco chameleoního?
     
    pajaable a evainfo tohle ocenili.
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Zdravím přátelé...
    No, třeba nám slepují korálový ostrov.
    :D
    Ale ne, myslím že je to jen nějaký šílenec, co vykupuje produkt,třeba jako já!
    Nedivte se, vždyť už brzy!
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    mám na vás prosbu, kdo má plnou aktivitu a chodí mu do pošty emaily "Proč si přestal(a) hrát hru Farmerama?"
    [​IMG]
    Potřebovala bych pro řešení té závady vaši spolupráci. Stačil by mi link screenu celého toto emailu s vaším nickem a emailovou adresou, abych mohla závadu předat dál. Nedávejte to sem na forum kvůli vašim údajům, ale kdo by mohl poslat screen mě do herní pošty, budu za něj vděčná a nahlásím dál.
    Díky všem za spolupráci
    danda-vnovis
     
    evainfo a Kulasec04 tohle ocenili.
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tohle uz jsem udelal minule na podporu, dostal jsem reakci, takze ted necham tu zbytecnou praci na ostatni... fakt je SMESNY posilat podpore to, co jim VLASTNI system generuje... vzdyt to posula primo firma BP z jejich adresy na muj herni nick do registrovany posty - to jako bych ja chtel po klientovi, aby mi poslal dukaz, ze jsem mu poslal postu, co mam v odeslany...
     
    evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  8. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    to Tassadar11: Nemůžu si pomoct, ale tvůj poslední příspěvek postrádá jakýkoli náznak užitečnosti. Akorát kolem sebe šíříš negativní emoce.

    Možná by občas bylo lepší neodpovídat a "nechat to na ostatních" , kteří jsou ochotni pro řešení něco udělat ...
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, Tassi já tě sice chápu, ale moc mi to nepomůže problém řešit. Budu tedy ráda, když se najde někdo, kdo by ten problém se mnou řešit chtěl. Za to všem předem moc děkuji
    danda
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dando, já ten mail ve stylu "proč jsi přestala hrát" dostala taky - dokonce necelou hodinu poté, co mi přišlo potvrzení platby za nákup SK. Už ho ale nemám, protože kraviny mažu a jak se znám, až se to objeví znovu, dožere mne to tak, že to zase smáznu, takže ti asi nepomůžu.
    A v tomto případě souhlasím s Tassadrem - nechť si ty nesmyslné maily najde v odeslané poště ten, kdo je nastavil, případně jeho nadřízený - snad se v té partě najde někdo, kdo je schopný dělat pořádně práci, za kterou je placen
     
    veverka.sandy, evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    No říká se "líná huba holé neštěstí" a za zeptání nic nedám. Třeba se někdo ozve. :)
    danda
     
    Witchy.D, terkacheerka a AsDYxC tohle ocenili.
  12. miroslavhesko

    miroslavhesko Pisálek fóra

    halo kto odpovie kedy bude strasidelna noc. cakam uz od 6 ale stale nic. abo som ju prepasol
     
  13. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Strašidelná noc bude zítra a potrvá 4 dny, máš to v kalendáři.
     
    evainfo a terkacheerka tohle ocenili.
  14. karabert

    karabert Zelenáč fóra

    Mám dotaz, asi to sem nepatří, ale nějak nemůžu najít diskuzi, kam by to patřilo :))) Odstranila jsem z Bahama louky Šunčíka- tunel lásky a chtěla jsem ho z důvodů praktičnosti přesunout na Divokou louku .... a už jsem ho v inventáři nenašla ..... co s tím?:-(
     
  15. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj karabert, mazlík Šunčík-Tunel lásky sa dá umiestniť len do parku a na ostrov pokladov. Na divú lúku ti nepôjde. V inventári nájdeš pod dekoráciami. Ak by si predsa len nenašla, tak skús reštartovať (obnoviť)hru.
    Ak potrebuješ kedykoľvek pomôcť máme tu sekcie Všeobecné dotazy alebo Nováčci.
    Peknú hru prajem
     
  16. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Já bych řekl, že děsivka potrvá 3 dny (72 hodin), sice rozdělená do 4 kalendářních dnů, ale delší asi nebude. Uvidím jak se dostanu ke compu, ale počítám, že alespoň nasbírám tolik hrozivek co normálně za 2 dny. Ke splnění hrozivých úkolů potřebuji ještě 5 dnů.
     
    tydýtková, evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  17. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Uz me nebavil ten pohled na ten malinkaty kousicek bile v ukazateli mezi lvl, co zbyval, a tak jsem se nacpala vsim, co jsem mela ve stodole, vcetne tech vyhodne nakoupenych kralovskych vencu (diky RT) a dala si darek k dnesnimu jinak nic moc dni :¤) a baha tam nejak spadla sama hlavne diky stonku a ostrovu :¤) Mimochodem - od postupu na farme uplynuly ctyri mesice, to tu stovku nedam... a na baha od 255 necely mesic - to me fakt bavi :¤) A kdyz to tak jde, tak jsem si aktivovala dalsi strom a uz zbyva jen jeden a zasoba 140 ZB :¤)

    [​IMG]
     
  18. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Ve Farmeramě máme údajně 50 milionů herních účtů. Počítám, že v ostatních hrách BugPointu to bude podobný počet.
    Odhaduji, že celkově půjde o nějakých 200 milionů herních účtů.

    Opravdu si myslíte, že BugPoint používá něco jako Outlook a v Odeslané poště si uchovává kopii všech stamilionů odeslaných mailů ...

    Vše je generováno scryptem přímo z databáze !!!
    V lepším případě budou mít LOG, kde bude id účtu, email adresáta a čas odeslání, případně použitá šablona textu zprávy.

    Vím o čem hovořím. Také provozujeme "hromadný spaming". Sice se jedná pouze o 20 000 adres, ale princip bude stejný.
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Krásné odpoledne přátelé Farmáři...
    Čínský superpočítač "Tchien-che 2" (Mléčná dráha 2) je schopen trvale zpracovávat 33,86 petaflopu za sekundu...
    Tedy, 33 860 biliónů početních úkonů za sekundu!
    A už vůbec nebudu psát, jakou mají kapacitu jeho pravděpodobně vodíkem chlazené HDD
    Ale ani to vám není nic platné, když na křesle u něho sedí průměrný programátor...že?

    [​IMG]

    Tak že, buďme rádi co máme a veselou hru Farmáři...
     
  20. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Akce máme na tento víkend krásné, ale hned 3 naráz, to zase beztak farma pojede jak šnek :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.