ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Stromy mám aktivované všechny, aktuálně mám 61 ZB a jedu tempo 1 lvl za týden s tím, že když je akce s BBZ tak je to rychlejší. Spekulace mne nechávají již klidným, hraji si svou hru. Není to sice tak efektivní jak bych si představoval, ale zase do toho nedávám žádné reálné penízky. Bohužel hra se mi zdá čím dál tím lehčí, vše je vyzkoušeno, ceny šlechtěnců jsou tak vysoko a stále přibývají, že splnění šlechtících úkolů jsem vzdal. Cílem je splnit všechny normální úkoly vyjma Umělecká díla z písku, který považuji za šlechtitelský. Horizont mám 5 měsíců, kdy bych měl dodělat všechny hrůzostrašné a pokud do té doby nebude Korálový ostrov tak to asi zabalím, protože už nebude motivace.
     
    charlie.b46, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Já jsem přeskočila v chrámu ( Acai, Pitomba, Kustovnice), protože šetřím ZB :p a z novinek mi chybí Baobab a Oskeruše :eek: a ani nedoufám, že je v nejbližší době získám. Určitě nové stromky budou zase o penězích a asi proto se na to vůůůbec netěším 8).
    A nová husička? :) .. nestíháme normálně získat předešlé zvířátka, natož je využít a množit na nové úkoly v družstvu, tak nové zvířátko určitě s roztomilým designem? .. snad takto? [​IMG] bych do toho šla xD.... no přesto jsem trochu zvědavá :p
     
    nanyblacks a skalara.v tohle ocenili.
  3. zdenda

    zdenda Rádoby autor

    tak si myslím, že RTsi prodloužilo víkend ještě o jeden den. Žádné zprávy o úkolech kukaček a ani o zítřejších pandách. Nebo jsem se přehlédla?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Nepřehlédla...bohužel...taky tady visim jak starej newsletter a čekám a čekám...:(
     
    kopretina.82 a evainfo tohle ocenili.
  5. matěj

    matěj Pisálek fóra

    Já bych také bral včasné informace, nová akce již za 24 hodin a kde nic tu nic.
     
    skalara.v a evainfo tohle ocenili.
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    to zdenda: Já bych to čekal buď v 11:00 (to už prošvihli) nebo ve 14:00 (to se mi zdá pravděpodobnější - v poslední době tomu tak dost často bylo).
    A kukačky? Asi podle RT po těch původních úkolech ani pták nekukne... a názory hráčů jdou zřejmě obloukem kolem sídla firmy.

    to bropyk: Tak to u mě je meta jasná - krásná, kulaťoučká stovečka... no a pak se asi zaměřím spíš jen na akce a radost ze hry, protože má snaha plnit všechny zakázky ve farmářském družstvu mě poněkud vysiluje. Ale každý má svůj cíl. Když jsem s Farmeramou začínal, netušil jsem, kam až se dopachtím. A teď to mám na dosah. Tu stovku si prostě nemohu nechat ujít!
     
    Naposledy upraveno: 26/5/15
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No .. na nedávné akce upozornili nějaký den dopředu a bylo to překvápko :p a plus pro RT ... se tu o tom diskutovalo a teď? Zase známá nejistota a utvrzení, že se vlastně nic nezměnilo :sleepy: a asi nic nezmění 8)
     
  8. gazela52

    gazela52 Aktivní autor

    Jsou nějaké zprávy, jestli se vrátí staré kukačky? Snad by RT mohlo alespoň říci zda ano či ne. To by bylo to nejmenší.
     
    cocrouche62 tohle ocenil(a).
  9. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, gazela52 staré kukačky se vrátí s novou akcí zítra ve 14. hod.
     
  10. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

  11. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Já ho mám za 1.000,- myslím to kozí
     
  12. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    zdravím, musím se tu pochlubit, dnes jsem naházela poslední zvířata do poháru, ani jedno nebylo koupené, ale škoda toho hnoje, to je vniveč několik stovek tisíc za posledních 14 dní. Tak další úkol v družstvu zmizel. Škoda že to takhle nejde se šlechtěnci.Jsem lv 94 a hraju zdarma, takže tyto úkoly, kde jsem jen poslední dvě tři na ty nejvyšší, to nedodělám, páč asi dřív farmu dám k ledu.
     
    evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  13. malyvanek

    malyvanek Pisálek fóra

    Tak trh AV kozí mléko 495,ten kdo má květináře si musí s hnojem poradit.Aspoň já to tak dělám.
    Na Baha jsem každý 4 den v levlu,otevřeno skoro vše(kromě třetího zákazníka a startovacích balíčků).Na kontě mám 91ZB a postup
    dost urychluje stonek.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak nevím, jestli odolám tak výhodné nabídce xDxD:wuerg:
    [​IMG]
     
  15. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    skalara.v,

    aj mňa niekedy udivuje, aké "výhodné nákupy" je možné robiť v pirátskej zátoke. Nie len parfémy, ale aj rôzne dekorácie, ktoré dávajú pár BZ za "doslova smiešne ceny".
     
    evainfo, skalara.v a pajaable tohle ocenili.
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    dámy, pirát ať si prodává co chce a za kolik chce....moc do toho nerýpejte, nebo si to RT dá jako prioritu a vysílí se na přecenění tak, že už nezvládne další úkoly ;)
     
  17. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    čarodějka007,

    tak ja som už úplne tichúčko.:mad: Ti verím, že to RT zase môže prešvihnúť. Z toho by sme sa potom ťažko spamatávali.:cry:
     
    pajaable, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jako hrob, velebnosti, jako hrob....
     
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    skalara.v hlavně se nepropadni do západního Německa....tam je RT xD, asi by se ti tam nelíbilo....
     
    pajaable a skalara.v tohle ocenili.
  20. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    skalara.v, čarodějka007,

    viete si predstaviť dámu v rokoch, ktorá má 3 dni do dôchodku, ako večer sedí pred PC, rehoce sa, popri tom jej tečú slzy? A to je pred monitorom úplne sama!:cry: Tak si ju rýchlo predstavte, lebo mne a to práve stalo! A to všetko len pre vaše príspevky!:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.