ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Tak konečně se mi povedl růžový rybníček :inlove: Přeskoky nic moc, tak jsem si pomohla prodejem kukašlechtěnců a rybí šlechtěnce dokupovala. Mám radost, už mi chybí jen pštrosáci, netopýři a oslíci :) (krom Baha tedy - tam se na růžovou nezmůžu ani za 100 let :wuerg::)) Všem, kteří ještě šlechtí, přeji hodně úspěchů.
     
  2. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj ve spolek ;)
    tak kotlárny jsem z plochy ještě nesundala, dorazím i družstvo jen s hrnci ;) Pak pěkně poputují do lišty a budou čekat na další expres ;)
    Dnes jsem krapet nervózní, protože jdu potřetí v životě na pohovor :D poslední jsem měla v roce 2001 :D chicht to už je taky nějaký ten pátek. No tak uvidíme ;) Držte mi pěsti a vzhůru novým zítřkům a hlavně k novým pracovním příležitostem :D abych měla co utrácet, takže Ty RT taky pěkně držet pěsti, ju?? :D Je to i v Tvém zájmu :D :D
    Krásný slunný den Andulííí
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    anickamalirka: "To zvládneš, [​IMG] držím i palce na nohách." ;)
     
  4. jaji

    jaji Vévoda fóra

    Andulííí, taky čekám na 450 hrnců....50 už jsem jich dodala... :-(

    ale jsem ochotna věnovat nějaké to mega, pokud by mi nějaký dobrák hrnce prodal za max 8000 krejcarů... ;) samozřejmě za ks ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/5/15
  5. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    jaji - kdyz chvili vydrzis, tak to prijde, u nas uz jsou za 8500 :)
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No, aničkomalířko, tak to ti držím palce. Doufám, že se nebudeš držet svého hesla o mlčení.
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Na nápěv písně "Kdepak ty ptáčku hnízdo máš?"

    Kdepak kukaččí úkoly teď jsou -
    tamty původní?
    Kdepak je hráči naleznou?
    Schválně uhodni.

    Snad hnízda ptáků přepadly
    ty kukačky tak záhadnýýýýý...
    Sliby - chyby jsou
    a náhodou nepřekvapíííí...

    Kampak se mršky schovaly,
    krátké úkoly?
    Kampak je zase zandali?
    Dělaj z nás ...y (zde je rým na úkoly, ale nechci použít to slovo...)

    Snad problém RT vyřeší
    a úkoly nám navrátííí...
    a nebo ne,
    jak příznačnéééé...

    A mohl bych ve své teskné písni pokračovat...
    Jsem zvědav, jak se RT postaví ke svým slibům, že staré krátkodobé kukaččí úkoly budou hráčům, kteří je dosud nesplnili,nadále přístupné...
     
  8. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    na starem foru byvalo vlakno s kuriozitami - tady uz neni, tak se "pochlubim" zde - myslite si, ze to nekdo koupi? :)

    [​IMG]

    A moje pandy vypadají, jako by se napily vody z Dejvic :)

    [​IMG]

    Jo a ta informace o nejnovejsich postech a zmenach profilu, co je na titulni strance, se mi tedy vubec nelibi...
     
    Naposledy upraveno: 25/5/15
  9. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Mám to už za sebou, mám to už za sebou :D Jak znějí slova jedné postarší písně ;) možná bych dodala, že již několik let :D :D
    Děkuji za podporu, ze začátku jsem byla jak zařezaná :D ale pak jsem se rozpovídala a dokonce i rozesmála "čtyřčlennou porotu" ;)
    Nejvíc jsem je asi uzemnila výrokem, že jsem cílevědomá, celkem i chytrá a inteligentní a že mě prostě potřebují :D
    Výsledek budu vědět do konce tohoto týdne ;)
    Prý... "To se ani neptáte na peníze???"
    chicht.. "Méně mi už dát ze zákona nemůžete, než jsem měla doposud, takže ne :D nechám se mile překvapit :D
    Mám docela dobrý pocit :D
    A abych nebyla úplně mimo téma, tak si tak přemýšlím co s našlechtěným kukaččím společenstvím, které jsem chtěla naházet do staronových úkolů, to ani nespotřebuji, no co maximálně to střelím na trhu :D :D
    Andulííí
     
  10. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.
    Tak tu brouzdám po víc jak týdnu,moc práce bylo,času málo.
    Varun je asi s promítačem na dovče,novinky od něj stále žádné.
    Trošku jsem si o víkendu mezi prací zašlechtila a vlastně nic nevyšlechtila.Všechno poctivě vydřené.Ani ten jeden poslední velbloudí zázrak se mi nepovedl.Tak zas úkol bude až na příště.

    Andulííí-přeju ať ti to vyjde.Být na pohovoru u mne,tak tě beru. Mě jsi tedy přesvědčila,že pokud tě nevezmou,přijdou o dobrou pracantku,znalou zákonů a hlavně pozitivně naladěnou.
     
  11. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Juj, dostala jsem se sem po dlouhé době tak jsem se rozhodla přihodit aspoň pár písmenek... Hrůza, kvůli zaneprázdněné práci jsem zapomněla sklidit zelí a teď pracně vytrhávám plevelem zarostlá políčka ani kombajn to nebere, uvízla jsem s ním uprostřed pole... Koukám, že i tu proběhl jarní úklid aspoň se nemusím brodit přes moře stránek, nemusela bych to přebrodit... :music:
    Aničko, držím palce ať ti to vyjde;) v dnešní době najít práci je unikum pokud pominu fakt, že člověk chodí do počtu a předem je vybráno ve většině případů...
     
  12. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ahojda, nějak se mi zbláznil trh - včera kozí mlíčko za 500,- a dneska ho pod 750,- neseženu.... Je to nedostatek jen u nás na AM, bo se to děje i jinde? Nebo že by nadcházející akce? ;)
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  13. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Tak kníry splněny :p a teď váhám, zda má cenu cpát mou jedinou kukajdu hrdinku do úkolu nebo raději počkat až (a jestli) vzroste cena na trhu a prodat....
     
    evainfo, Julinka11 a pajaable tohle ocenili.
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    X-mole ....trh AB celkem v normě , t.j. jako obvykle 487,41 kr . Prozatím. A kozího
    mléka dost.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. jaji

    jaji Vévoda fóra

    trh bg taky klid
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  16. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Trh BE kozího mlíka dost a cena kolem 430 až 440 kr.
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  17. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    A zase mají přibýt další tři stromy, a já se na ně NETĚŠÍM !!!
    Kdysi jsem měla radost, teď už mi RT na radost NEDÁ ČAS - navalí ne jeden, ale hned 3 stromy, a nové zvíře, kdoví co bude husa produkovat (létající talíře? kameny do akvária? papír? ???), spočítal někdo, kolik zvířat, produktů a stromů přibylo za doby vlády Varuna Velkého Vydělávajícího? A kolik za stejnou dobu předtím?
    Kvůli tomu byla ta hra tak dobrá přece - měli jsme čas se potěšit z něčeho nového, nebo sázet sklízet pěstovat chovat proto, abychom dosáhli na to, co chceme = těšili se. Když jsme na to dosáhli - těšili jsme se!
    Já vím, je to moje věc, jestli se nechám, nebo nenechám....
    Promiňte, nechci kazit náladu.
    Tak z jiné strany - mám radost z hvězdičky navíc v knírech.
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ježkovy voči, já ještě nemám aktivované ani ty tři na Bahošce. Banáni by sice byly, ale prostoru málo. Tak je zatím ignoruju o_O
    Vy nás ale zásobujete, pane Karfík
     
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Tak mě chybí zázvor a ty poslední tři stromy,(nepočítam balíčky u opic a pand a velbloudů a tedy třetího obchodníka to je nepodstatné a odsunuto až se budu topit ve zlatě :D ) sice mám nasysleno 140 zlatých pozlátek banánových, ale doufám že při akci den moře z gamfanu by mohlo dojít na stále omílaný korálový útes :D
    Já vím zabrousila jsem do sci-fy :D :D ale štěstí přeje připraveným :D
    Andulííí
     
    evainfo, tydýtková a skalara.v tohle ocenili.
  20. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já mám aktivovaný skoro všechno,takže banáni nět.Ani jsem popravdě v nějaký útes nedoufala.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.