ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Pitrýsku , to máš tak - někdo je opravdu zvědavý na novinky ve zpravodaji , někdo
    se na zpravodaj těší , že se konečně pořádně zařechtá . Někdo se možná opravdu při
    čtení zpravodaje potřebuje vyvztekat. Ať tak či onak, v každém případě Newsletter už
    měl být a že ještě není pro mě značí , že je opět něco špatně v říši jménem RT . A
    řekněme si to jasně přátelé, pokud jsem zaměstnán a za svoji práci honorován, makám,
    neflákám se a takto se to dá brát jako neplnění pracovních povinností .xDxDxD
     
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, na newsletter sem se ptala opakovaně, což mohou dosvědčit mí kolegové, ale samozřejmě vždy odpověď zjistíme a doteď nic už 9.5. tady měl viset.
    Co k tomu říct? že nejspíš viset nebude.

    danda
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    To je škoda, že nebude viset :(
     
  4. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    skalara: Ty jsi ale drsná na ty zprávy :D !
    Taky se těším.
    :)
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Moc to radši nepitvej xD
     
  6. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Pitrýsku - co je na komentářích k srandaletteru tak nechutného? Za daleko nechutnější považuji přezíravý postoj RT a jeho vedoucího manažera k hráčům, kteří ho koneckonců živí. Tak aspoň může komunitu pobavit, ne?
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, počkáme si a uvidíme jaké příspěvky budou, bude-li "srandaletter", všichni víme jaký obsah můžeme očekávat, tak už to ani k smíchu není.
    Nezdá se mi, že je postoj RT a vedoucího přezíravý, zřejmě nemá inspiraci a možná ani schopného programátora;) nebo člověka, který by na otázky odpověděl.
     
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    -fannylove-, kdy vyjde další newsletter, ti můžu napsat úplně přesně: již brzy xD.
    A protože bude mít nejspíš stejnou informační hodnotu jako ty předešlé, se ti divím, že na něj tak netrpělivě čekáš :)

    ale jak nám před časem psal Varun - zůstaň naladěn... (v jakém tónu se tam nepsalo, tak si můžeš i vybrat) :music:xD
     
  9. rozie1980

    rozie1980 Zelenáč fóra

    Dobry den, chtela jsem se zeptat, proc pro obnovu Nepalu nemuzu 38,-kc zaplatit prevodem,kdyz nemam kreditni kartu. Chtela jsem napsat primo Vedeni,ale nenasla jsem kam.
     
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj rozie1980, na tvoju otázku si odpoveď nájdeš od kolegu pozri >tu<.
    Nabudúce ťa poprosím podobné otázky smerovať do sekcie DOTAZY k bance, platbám, florenům, ďakujem.
    Peknú hru prajem
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    mám pocit, že i forum nějak upadá :oops: ... dříve jsem vážně nestíhala číst různé sekce a dnes to asi žije jen u "závisláků" xD ... možná proto, že mají jiná a příjemnější dilema, než neférovost v této hře :p ...
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Evainfo, máš pravdu. Po tom Pyrrhově vítězství s mlýnem se hráčům do debaty moc nechce. A vůbec se jim nedivím. U mě to není jiné.
    Přeji pěknou sobotu.
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už to začalo :cry: hnůj za 3 Kr je neprodejný a na vedlejší farmě, kde jsou jen zvířata už je 10 nabídek na trhu a další nejde. Joooo prémium kvůli 3 Kr si platit nebudu, to ať se raději hnůj vypaří a hlavně ať je to cítit až do Hamburku, aby věděli, co udělali za velkoooouuuu blbost, dávat nabídky jen na 100 hnoje a trh se tak naplní, když je čas mimoakční a hnůj je neprodejný. Teď už těžko si na trhu někdo bude schovávat hnůj na horší časy. No kam až to farma dopracovala. Proč co je dobré, to se stále mění na horší a co je špatně, toho si RT raději ani nevšímá. Taky jim to v anketě vždy nandám a stále se nic neděje
    :music: klídek a tabáček, to je heslo v Hamburku
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    evoku57 - zrovna jsem se přišla vyvztekat kvůli hnoji. Byla jsi rychlejší ;). Zrovna koukám na plné hnojiště, už jedu pár dní všude jen chlívky. Na trhu pod 3 krejcary a nikdo ho nejspíš nechce, když ho nemá kam dát, že...Takže ho nechávám jednoduše propadnout...Takový škody...
    Někoho bych za to do tý hromady zakopala >:( (nechala mu koukat půlky a parkovala tam koloběžku)
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Přesně došlo k tomu co jsem čekal,hnůj je za babku a nikdo ho nechce.Ale jen do té doby než začne akce,to ho pak budou chtít všichni a zase nebude.Už se nemůžu dočkat,až budu na trhu číhat jak sup a klikat jak pomatenec!:music::mad:
     
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hnůj je v současné době naprostý propadák . Zvířata mám na všech plochách a prodej aktuálně
    za 1,90 kr se opravdu vyplatí !!! xD To už ani nemá cenu řešit ... prostě, když si vždycky někdo
    z RT umane, že začne myslet , dopadne to katastrofálně .
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bych řekl,že úprava hnojiště proběhla po velice "těžké" noci!:p Kdyby aspoň umožnili prodej po 300 a 600 kusech,takhle hnůj bude skoro vykoupen po druhe otočce setí akční plodiny!! :oops: Toto je snad nejhorší úprava co se RT "povedla" I na ten mlýn už sem si tak nějak zvykl!
     
  18. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Z hnojiště v této podobě mohou mít radost snad už jen mouchy....A RT,to se fakt nepovedlo.Škoda,že názor hráčů na tuto změnu rovněž skončil na hnojišti.Také mám teď všude zvířata a hnůj končí vniveč.:sleepy:
     
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kaolín11 to víš, když se pracuje dnem i nocí, jak nám Varun psal, to jsou pak zapotřebí i silnější stimulanty než je kafíčko a čajíček....ale ty následky ...:sleepy:
     
  20. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj ;)

    tak konečně.... čekala jsem jsem na poslední hrnec skoro den :D prostě ten krejcar nepustím jen tak, že :D
    [​IMG]

    Krásnou neděli ;) Andulííí
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.