ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tak to je nějaké divné ... dávám do hry celkem dost a parfumérie mi nejde a nejde , tak
    to mi hlava nebere. Zaplatit se dá leda tak želva na jistotu za 630 FL , ale s vláčkem to
    asi tak není ...stejně mi parfumérii nepřiveze i kdybych chtěla platit třeba zlatem. xD
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, to je jednoduché: Snaží se vykolejit (nás).
     
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    dnes ráno jsem se dočkala i já žluté vejcárny.Když všichni,tak všichni.Babička taky :pxD
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    no můj skromný názor je 8) že se nás ani tak nesnaží vykolejit, jako spíše nutit prodat všechny chlévy navíc a potom ... nevíme budoucí akce a kdyby ani nebyly ... další vláček nás bude nutit už kupovat ... já jsem prodala hafo chlévů navíc a na příští akci už budu muset přemýšlet, co prodat a když se do toho zažeru ... no RT s tím počítá, že budu kupovat :wuerg: ... můj názor ... při O+D byl prodej přebytečných chlévů za FL a v této akci se jich podle nich určitě (nechtěně rádi zbavíme) :eek: ... no při další takové akci a dalším tajemném zvířátku budeme "solit prašulky" ... :wuerg: ... prostě nebude co posílat a teď neznáme jejich "budoucí" pravidla ... je mi z toho vážně smutno a boj je nerovnoměrný, protože zdejší hráčská komunita se nedokáže zcelit a udělat jim "velkou díru" v rozpočtech a říci ne!! ... no nechci říci co si opravdu myslím :sleepy: ...
     
    Naposledy upraveno: 17/5/15
  5. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Proč mi skáčou vagonky vláčku ve městě ???
    Dík za radu,už je vše ok
     
    Naposledy upraveno: 17/5/15
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Asi potřebuješ aktualizovat stránku či se odhlásit a přihlásit. ;):pxD Jsi ještě stále v éře před 14.hodinou ...
    Já mám zase jiný problém, od 14. hodiny mohu na forum v klídku, ale farma se mi načítá pomalu a pomalu a ještě pomaleji. Vyčištěno mám, aktualizace také, tak nevím čím že to...leda šotek jestli nebyl někde jako černý pasažér v některé ze stájí. xD
     
    evik1016 a babioli tohle ocenili.
  7. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    Přeji krasne nedelniod poledne. posledni dva dny mi na trhu vylitla cena ptakopysku na dvojnasobek (56000). netusi nekdo co se deje? jak je to prosim na jinych trzich.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    U mě ptakopysk okolo 50 tisíc.Ale je fakt že nejdražší nabídka je 132 tisíc
     
    kopretina.82 a evainfo tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    kopretina82 Jistě je to přidáním nového úkolu do družstva, kde je potřeba v první části úkolu 70 Ptakopysků!;)
     
    kopretina.82, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Kdyby jen Pysci,žáby šli z tisice na pět a vůbec je nějak na trhu abnormálně draho.
     
  11. silviec

    silviec Mistr fóra

    vlacek nam zmizel za horizontem, akce tohoto typu mi nevadi, i když se zadari jen občas, jelikož v liste je toho na ještě moc vlaku, co me , ale desi je , jaky bude ten další na stromy(((, na zvirectvo byl 2x za sebou a nyní v této podobe, musíme asi prijmout, ze prichazi nova doba)) a se super stromy se muzeme rozloucit, mozna tam nejaky nechaji , aby se nereklo, s pravdepodobnosti vypadnuti, 0,000001 nic, (((, spis tam daji nejaky novy, abychom se pozbavovali zasob, rada se budu mylit, ale ty obr stromy , za ty se chytaji za hlavu do ted , ze nam dali, ještě, ze jsem zadne nevracela ve vidine xxl, takze jich mam na všechny plochy, hold jiz je nevytunim)))

    když je draho tak se prodava ne nakupuje))))))))), spis mizi hraci v nizkych lvl, za chvili budem všichni chovat kraliky:cry:
     
    Naposledy upraveno: 17/5/15
  12. ryblabla

    ryblabla Perspektivní autor

    Tak,tak draho, cudujem sa ale tym "borcom" co predavaju tie potapacske potreby, kde treba tusim 2x vtakopyska za 23.000Gr?! Na mojom trhu by mali 90.000Gr sup-lup :) len za zvieratka...no, jo....
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    no tyto akce začínají být docela nepříjemné ... a je pravda, že jen my starší hráči si můžeme dovolit tolik utrácet ... nováčci jsou někde hodně za reálem 8) a nechápu RT :oops: ... každý nový hráč velice rychle "vystřízliví" při náročnosti nových akcí .. asi téměř u všech ... fakt, že je zde nemá co zaujmout o_O ... mít farmu, kde neboduji, či nemohu získat a jít dál! :oops: ... pravda je taková, že kdybych začínala dnes ... je to jasné :D ... kouknu, zkusím a mizím xD [​IMG] ... vlastně zcela nechápu tuto novou strategii v této hře, která je určitě velmi náročná i pro starší domácí hráče :sleepy: .. a "in kompetence" našeho vedení .. musí "frustrovat" snad všechny a všechno, co zde bylo za ty roky vytvořeno a co momentálně ničí existenci této úžasné hry!! ..... je to smutné a otázka proč? .... proč nějaký [​IMG] [​IMG] "nezodpovědný a nenažraný team" ničí to krásné "fluidum", které jsem poznala před třemi roky a docela mě nakoplo při osobních pádech? ... asi chci taky pryč a nejde to ... [​IMG] .... :p ... no i tak časem zřejmě uteču .....
     
    Naposledy upraveno: 18/5/15
  14. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Ptakopysk trh BC 37 500 Kr
     
    kopretina.82 tohle ocenil(a).
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Na AD stále za 50. Tak prodávám a kupuju jiné potřebnosti, jako třeba hrnce ;), už se to blíží, už jen pár kousků :Da bude růžovoušká kotlárniška :music:. Šnorchlárnu mám v liště, bo co s ní, že jo. Někdy později...Teď frčí motýli a voňavky
     
    evainfo, anickamalirka a tydýtková tohle ocenili.
  16. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Ahojte, nevíte někdo jestli budou dostupné u Kukaček i staré akční úkoly jak tomu bylo při minulých akcích ;)
    rád bych si doplnil stonek :music:

    Upozornění!
    Tento úkol je sice dočasný, akce “Šlechtění kukaček” se však pravidelně opakuje. Pokud tedy nestihnete úkol dokončit, budete mít tuto možnost při příští šlechtící akci. O dodané kukačky nepřijdete, budete v úkolu pokračovat tam, kde jste skončili. Všechny zbylé kukačky (základní i vyšlechtěné) zůstanou ve stodole pro příští kukaččí akci.

    V případě, že úkol stihnete splnit celý, při další akci se vám tento již znovu neaktivuje. Nezoufejte však, pro všechny hráče (tedy bez ohledu na to, zda budou mít tento úkol splněný či nikoliv) spustíme při příští akci další úkol.
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hagerr přečti si FAQ jsou tam uvedené všechny úkoly, i ty staré :music:
     
    evainfo a Hagerr tohle ocenili.
  18. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Skalara.v - to já jsem si poctivě hrnce vymlátila ve výrobnách :D už chybí něco málo přes 60. kousků, takže do konce týdne už budou další dvě růžovky ;)
    Ale kdyby onehdá nebyly v nějaké akci kdy se dodávalo 8 hrnců podle "losu" tak jsem už měla hotovo, ale neodolala jsem prodeji po 30000 za kus :D :D
     
    -Jara05-, skalara.v a evainfo tohle ocenili.
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Andulííí
    Už mám, mám ji :D Je krásňoučká, zlaťáčková, no prostě nádherná :inlove: Jsem to čekání už nevydržela a tak jsem dala trochu přivydělat prodejcům na trhu a nějaký ten hrnéček dokoupila. Musím myslet také na ostatní farmáře, no ne? Ceny jsou vcelku příznivé. Jen ať oběživo obíhá, že xD:music:
    [​IMG]
     
  20. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Tééda Skalara.v gratuluji, zase mě svrbí prstíky, že bych posledních pár taky dokoupila ??? :D I Ty našeptávači :D :D
    NE vydržím to :D než bud BB s mýma 17ti kotlárnama to stihnu :D :D raz dva ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.