ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak to je píp,se na to můžu píp,děte píp.............o_O
    Tím to od RT požaduji kompenzaci ve výši 2.520.000 Krejcarů za hnůj,kterej sem dneska nakoupil!:eek::oops::music:xD
     
  2. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Ať se jdou vycpat....:mad:

    Hlavně že nabízí ke koupi další řádek v nebi.Ten si můžou nabouchat k tomu hnoji.
     
    Naposledy upraveno: 6/5/15
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    obávám se, že toto se rozumově vysvětlit a pochopit nedá....(smajlík ťukající si na čelo)
    jediné, jak na akci hnůj reagovat, je vzkaz klukům a holkám z RT: UŽ TO NEBERTE!!

    EDIT: kaolíne, já si spíš myslím, že je na čase, aby se na ně pořádně podíval odborný lékař...
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    V jednom z příspěvku jsem psal ,že by si RT měl také orazit.Je vidět ,že Varum už je zase ve formě a máme se nač těšit!o_O
     
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Takový prachy ... ty nenakupuješ ve slevě?? :p;)xD
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    bbowling To víš 40 krejcarů se mě zdálo strašně moc a tak sem ho dneska nakoupil za pouhých 180 KR kus!:p xD Nějak sem zazdil další akci a zapoměl si udělat pořádný zásoby!

    Až teď sem to jaksi celé pochopil a už teď RT strašně děkuji. Nemůžu se dočkat až zase budu číhat na trhu jak sup a nakupovat hnůj po stech kusech!:p Bych neřekl že RT přemýšlí kolenem či palcem u nohy,ale jinou zadní částí těla!:p:p:p
     
    Naposledy upraveno: 6/5/15
  7. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Já to nějak nechápu, takže tady zítra opět znamená včera, ne sorry předevčírem? Super, fakt super! Jdu zvracet!
     
  8. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    A je to tady zas. Milé RT se zkrátka rozhodlo, že nás otestuje, co tak asi vydržíme. Ale v poslední době se mně zdá, že nás testuje příliš často. Jen se bohatá diskuze s hnojem zklidnila, přišel na řadu Valentýnský řádek, přišlo zklidnění a RT opět vymyslelo změnu s hnojištěm. Vlastně se vrací k původnímu jen si ještě trošku přitvrdilo tím, že já budu odklikávat nákup po 100 ks. Proč zas tohle omezení, když mám kapacitu hnojiště třeba 300/600?
    Ach jo, proč raději nepracují na něčem užitečným co bude pro farmu přínosem?! Proč mění již zaběhnuté věci? To nechtějí, aby byl na foru klid a hráči spokojení? To tak rádi čtou kritické reporty od moderátorů.?!
     
  9. jaji

    jaji Vévoda fóra

    je, to je hezky... jen co jsme se vzpamatovali z prvotniho soku, tak uz to bereme relativne s humorem...witchi, carodejka, kaolin, bowling, ale i ostatni, moc pekne jste to napsali
    pajda, diky, ale prdim na ne :)
     
  10. Muriel

    Muriel Perspektivní autor

    Konečně se opraví chyba s tou neomezenou kapacitou hnojiště. Ale že to trvalo. xD
     
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    holka zlatá, ono je několik možných vysvětlení, například:

    a) reporty nečtou
    b) reporty čtou ale je jim to u ledvin a níž...
    c) reporty čtou, ale neumí číst = pochopit smysl čteného textu, přesto se snaží dnem i nocí
    d) reporty čtou a velmi dobře jim rozumí, ale jedná se o diverzanty nastrčené konkurencí - v tomto případě odvádí perfektní práci
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Myslím, že Varun ještě nevytáhl atomové zbraně. Důkaz: Ještě ani nesesmolil květnový newsletter.
    čarodějka: Myslím, že čtou s využitím překladače, proto tomu nerozumí- i lečemus jinému - bez překladače.
     
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    noo,mne z toho vychadza ,ze uz ich to nebavi a preto sa nam snazia hru co najviac zneprijemnit,pretoze niektore zmeny [ a je ich dost] vedu len k horsiemu
    a varun ? nemyslim ,zeby nam oznamil nieco konkretne, zas to bude take nemastne -neslana,ani hlava ani pata,same uz coskoro ..... takze neocakavajme nieco co je -nemozne
     
  14. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    @alexandrakerulova00 Ale hlavně to bude JIŽ BRZY... xD

    EDIT: já už snad ani nejsem naštvaná, já už se fakt jenom bavím... no tak to potěš koště :eek:

    EDIT2: bbowlingu, to odpovídá těm diverzantům, které zmiňovala čaro :p
     
  15. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    alexandrakerulova - kdepak, ono je to baví. Ale nejvíc je baví každý pondělí si při kafi otevřít e-banking a kochat se nad tím, co jsme do nich zase přes víkend nasypali. A bavit je to bude ještě dlouho, protože tato hra je pro BP stále nejziskovější.

    Spíš bych to viděl na trochu anarchie v rámci teamu, protože některá rozhodnutí nebo náhlé změny vypadají, jakoby si tam dělali mezi sebou naschvály, kdo co komu pokazí a kdo to zase bude žehlit. Změny, které ve finále odnesou hráči. Nic jiného mě nenapadá.
     
  16. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Já si v klídečku nakupuji hnůj na akci, která zítra začíná.. Říkám si, že pár stovek mi pro začátek bude stačit, však kdyby náhodou, můžu ještě dokoupit i v průběhu hry, vždyť místa je tam nekonečno.... A teď tak koukám na fórum, projíždím toto vlákno a vidím, jak si tady někteří stěžují na hnůj.. No, nechápala jsem to, tak jsem vlezla do nejnovějších příspěvků a nestačím se divit.. Zase budou kopat do hnoje? A zase vše rozm...tralaláá?! Na to neznám žádné slušné slovíčko.. A to jsem si před pár dny říkala, že už jsem si konečně zvykla na "nový" hnůj, že je to vlastně fajn. (Dokonce i na ten mlýn si už začínám zvykat! Takže čekám na to, kdy to zase dají do toho stavu, kdy nebyli žádné sloty..apod.)
    Takže vy něco změníte - lidi si začnou stěžovat, ale po nějaké době se uklidní a začnou si zvykat. Potom zjistí, že to tak špatné není a jsou i rádi. - Potom si řeknete, že když to vyšlo minule a předminule a předpředpřed...minule, že to výjde i teď - a zase něco změníte. Lidi si zase stěžují, nadávají, vytahují brokovnice, dělají si oprátky..ale potom to zase vyšumí a my si zvykneme... a tak stáále dokola. Ano, ano, krásná taktika, vždyť o nic nejde, že - však my tu brokovnici zase schováme ;) Dále se rozepisovat raději nebudu, to by bylo zlé.
    - Ale jinak úsměv :))) a držet tlamičky nebo bude sekec. :inlove:
     
  17. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já myslím že ne, podle mně tam spíš ...nepořádek byl, a tak najali Varuna, aby to uklidil. Ten má jasné zadání - vytáhnout "nějak" více peněz z hráčů, a vylepšit - vycepovat tým programátorů aby nemívali takovou ostudu, a tak Varun někde mezi tím lavíruje. A myslím si, že se mu to daří. Hra nepadá když akce začne, nezačíná o pět hodin později, a o placení ani nemluvím - to všichni vidíme, jak nám to rvou pod nos.
    To, že se mu manažerské zadání asi daří plnit - a já mu to přeju - to je hezké, ale nemyslím, že je to takový profík, aby ctil hru a hráče. Je to prostě krizový manažer a na nás ...kašle. Nemá důvod to nedělat. Zkusí a uvidí. V tomhle směru je to diletant. Proto taky doufám, že ho časem vymění.
    A je směšné, když psal na začátku o tom, jak hrál. Kecá. No. No co.
    Allarise: Ano.
    :)
     
    Naposledy upraveno: 6/5/15
    k.vitek, evainfo a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Já jsem nikdy žádný problém s hnojem a hnojištěm neměl a nemám ho ani teď.
    :D
     
    Shania., čarodějka007 a tydýtková tohle ocenili.
  19. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    A pak že nečtou......, čtou .......dnem i nocí i forum a tohle je tou pravou příčinou té náhlé změny v hnojišti ......

    ;)
     
  20. jaji

    jaji Vévoda fóra

    Mikesi, Mikesi... sorry, ale me fakt nebavi nakupovat hnuj po 1ks... a ver, ze takovych inteligentu se na trhu najde sakra dost :-(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.