ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ano...
    Máš pravdu.
    No, asi mají starosti jinde?
    A kde?
    No necháme se překvapit!
    Protože "již brzy"
    xD
     
  2. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Náhodou, taková slivovice do horkého mlíka nalitá - bezva proti rýmičce a na spaní. Kam se hrabe rohypnol.
    No - a chybí mi nový newsletter producenta. Čekám na něj jako na nový Dikobraz.
     
  3. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Seká se to taky někomu, když jde do družstva nebo na trh? Úplně to zamrzne, ani F5 nepomůže. Už od včerejška, dva různé počítače, to bude něco... něco ne u mně.

    EDIT: Díky Jonsdorfe za radu!
     
    Naposledy upraveno: 5/5/15
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ahoj... tydýtková
    Jukni na verzi flash playeru, upgraduj.
    Nebo vymaž historii FP
    Vymazání pomůže na 99%
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  5. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.
    Včera byl úplněk u nás a dneska na Baharamě.Jen se bojím,aby mi ti upíři nevysáli všechna zvířata.Jo to kdyby přinesli zlatý banány,nechám je i cucnout .

    [​IMG]
     
  6. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Neviem, čisi tí moji cucli, ale 2 zlaté banány dali (mimo iného).xD
     
    pajaable, evainfo a Monča*** tohle ocenili.
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    I já hlásím dva zlaté banány - ale ráda bych je vyměnila za vítězný gól.
     
    pajaable, evainfo a LubicaKrakova tohle ocenili.
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Tak u mne nemají netopýři do čeho kousnout, na farmě nemám ani slépku - ale 2 ZB už se mi taky objevily....to bude něčím jiným :music:
     
    pajaable, evainfo a LubicaKrakova tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějak sem nepochopil nový info o hnoji a vodě.:oops::music: Už sem si tak nějak zvykl na to jak to je. Sice můj hnůj od úpravy mizí do pryč, ale na trhu si ho mohu nakoupit kolik chci! Tak jak to tedy bude ??o_O
     
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    kaolin,ani ja tomu nerozumiem
    je to hotovy gulas,som zvedava ci to niekto pochopi,momentalne je kapacita hnoja neobmedzena- Zdravím farmáři,
    po mnoha diskuzích a poradách bychom vás rádi informovali o optimalizaci funkce hnoje/vody na trhu a v řemesle květinář, která bude během zítřka zavedena do hry.
    tak snad nam niekto to vysvetli
     
    Lyzarka, elen22* a kaolín11 tohle ocenili.
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Informace ohledně změnách v hnoji, tak to je fakt nevídaný hnůj xD.

    Je to jednoduchý, chtějí zabránit spekulacím s hnojem. Mezi akcemi levně nakoupíš a při akcích draho prodáš. Stejný jako kdysi, kdy zatrhli nákup v semenářství a omezili to pouze na 100ks denně.
     
    Naposledy upraveno: 6/5/15
  12. ryblabla

    ryblabla Perspektivní autor

    To je zas "vylepsenie"! Pochopil som tak ze kapacitu svoju neprekrocis t.j. 300, a na trh das max. po 100ks!!! Super! Uz som minule videl na trhu ako niekto predaval hnojivo po 1 ks! Budeme vyzobavat...Ako sa u nas vravi..."Cim horsie, tym lepsie"
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  13. Shania.

    Shania. Rádoby autor

    A není to to co bylo dříve ? Rušíme vylepšení hnojiště a vracíme se zpět ?
     
    zemanka01 a skalara.v tohle ocenili.
  14. jaji

    jaji Vévoda fóra

    ach jo....kdyz uz si jeden zvykl na funkci hnoje neomezene.... tak zas nejaky chytrak vse smaznul, vratil zpet a jeste to limitoval prodejem max 100... bravo :-( tomu rikam pokrok... najednou to jde vratit neco zpet...
     
  15. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    No teda... Se změnou hnojiště to nakonec nebylo tak špatný, nejnižší ceny v době mezi akcemi trochu stouply, ale při akcích zase ceny nešly tak rychle nahoru... takže to bylo výhodné myslím pro všechny, aspoň jak jsem vypozorovala.. nechápu co jim na tom zase vadilo...
    -.-
    EDIT: jestli to je tak, jak jsem pochopila, tak jsem vlastně naštvaná. Howgh ! Grrr!
     
    k.vitek, anickamalirka a skalara.v tohle ocenili.
  16. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Hráč nebude moci vytvořit nabídku na větší množství než 100 jednotek hnoje na jednu nabídku na trhu ---> Přestávám hnojit, kydat, prodávat, kupovat :wuerg: Dál už jsou jen nepublikovatelné slova, které nejsou před 22 hod. vidět.
     
  17. jaji

    jaji Vévoda fóra

    modici, muzu prosim dostat rozumne vysvetleni,proc ke zmene v hnojisti doslo? Komu a proc vadila zavedena zmena?
     
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, není je to horší, protože dřív člověk mohl nabídnout na trh 300 ks hnoje v jedné nabídce, teď půjde maximálně 100 ks / 1 nabídka.
    Naprosto přesně to vystihl bbowling a nemám ho prakticky čím doplnit.
    Jaji nemůžeš, kdybych ho měla, tak ti ho napíšu hned, já ho nemám a nedostanu, ale jak už sem napsala, bbowling ti dal naprosto přesné vysvětlení, které nikdy nikdo ze shora nepotvrdí.

    danda
     
  19. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Tak nám zabili Ferdinanda...

    Lidi viděl tohle někdo?
    Když se to celý změnilo, vyřvali jsme RT do mrtva, že nemyslej hlavou.
    Príma, tak místo kolenem začali myslet palcema u nohou, nebo fakt nevím. :wuerg:

    Jako 100 ks v nabídce? To jako vážně?
    Už teďka šílím, že musím kupovat po pár kusech a po 300 - 600 kusovejch nabídkách skáču skoro jak zajíc a teďka mi i tu trochu tělocviku seberou? :cry:

    WOW
    RT má vážně cit pro to, jak si vytočit hráčskou komunitu, která se konečně uklidnila po posledním průsšvihu xD

    EDIT: Koukám obnovila se aféra hnůj, hráčské podsvětí se probouzí a modi jsou bdělí a z nejvyšších postů se snaží mírnit propukající jiskřičky vzpoury xDxDxDxD
    Díky, je fajn vědět, že jste z toho stejně otrávení jako my... :inlove:
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Jaji,
    můžeš, ale jedině, že by jsi napsala přímo BP, protože zdůvodnění jsem zatím ještě nepochopil a nevstřebal ani já a ani nikdo z kolegů.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.