ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    kam zmizely vsechny zdejsi prispevky??? ja tu vidim jen dve stranky...

    jinak ad kvetinar - spis napis, o co ti jde, ceho chces dosahnout - a navic, pokud se nemylim, je tu vlakno Kvetinar - strategie :¤)
    A kdyz jsme u nej, tak dneska se zadarilo - dalsi odskrtnuty cil. Predevsim diky pratelum z BG trhu (jvnouckova s rodinou a brnensky.zahradnik):
    [​IMG]
    Ted jeste ten alchymista... no, obcas tam i neco uvarim, ale pomalinku... spise skritky, co kdyby nahodou nekdy udelali zmenu a zlepsili cele remeslo :¤)
     
    Naposledy upraveno: 3/5/15
  2. silviec

    silviec Mistr fóra

    ja vam tedy s těmi dekorkama na ostrove nevim, zda ta spravna volba,osobne nemam na ostrovech ani jednu, tech 50000 tis kr. se da vydělat za 35 minut napr.za oves a tam si dam radeji nejake na bz, ale každý , jak videt to hrajem jinak a mame jiny cil, jen muj nazor
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, zmizely do archivu, aby bylo možné vlákno nadále zachovávat a nemuselo se zakládat nové. Platilo to tak na starém fóru a funguje to tak i na novém. Jednou za určitou dobu dojde k úklidu, stejně tak prošlo úklidem i vlákno závisláků. V archivu jsou témata běžně viditelná, jen do nich nelze psát.

    danda
     
    pajaable, malinkami a zemanka01 tohle ocenili.
  4. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Ahoj, dá se někde zjistit, od kdy jsem registrovaná na farmeramě?
     
  5. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    silviec
    no, já právě jedu od každého trochu :D Nijak neřeším, jak dlouho dělám level, takže BZ sice sbírám, ale nespěchám :)
    Si to tak šmudlám, a šmudlám, a ke štěstí mi stačí, že se jednou pomalu dopracuju skoro ke všemu :)
    Jediné, co trošku honím (ale taky tak docela vlažně), je Baha. Ale ani to nijak nepřeháním :D
    Prostě si hraju, a když se mi chce, tak jsem na farmě i několikrát denně. Když se mi nechce, tak to jednou za den otočím na dlouhodobky, aby se neřeklo, a je to :)
     
  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj polacka,
    po zaregistrovaní si musela dostať na svoju emailovú adresu potvrdzujúci registračný email, ak ho ešte máš, zistíš.
    Nabudúce podobné otázky smeruj do sekcie Všeobecné dotazy alebo Nováčci, ďakujem.
    Peknú hru prajem
     
  7. silviec

    silviec Mistr fóra

    zemanka01
    ahoj, to byl jen muj nahled, ja bych zas brala BZ a za to BZZ nijak neresim, co myslis, které mi neustale pribyvaji))), ja jsem celkem soutěžící typ, nemam rada stagnaci, každý jsme jiny, dnes jsem narazila na mem trhu na darce organu , který rozprodaval farmu za babku, prst si foukam ještě nyní))),par mega pryc, ale pesteni na mesice, tak spokojenost,

    az skoncim také to tak udelam, pak jiz nebude navratu)),
    ;)
     
  8. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Tak jestli si ji rozprodával sám, tak dobrý :D Horší by bylo, kdyby mu ji rozprodával někdo jiný :(
    Už jsem tady zažila pár lidí, kterým někdo rozprodal farmu za babku. Jeden z nich byl i můj známý - už se z toho nevzpamatoval, a radši s farmou skončil nadobro. Nějak ho přešla chuť znovu všechno budovat.
     
  9. silviec

    silviec Mistr fóra

    urcite, slo jen o plodiny, kdo by mel silu tam házet vse naraz) , nejaky polak,
    včera jsem na tu farmu pisla a nyní mne doletela odpověď, farma jede dal,bylo to venovani ,jelikož ma obrovske prebytky, sikovny farmar)))
     
    Naposledy upraveno: 4/5/15
  10. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    a stesti na trh :)

    (mimochodem, prave se mi vylepsilo konto o 1M diky strasidelnym kyticim... a to jsem jich zas tolik nemela :¤))
     
    Naposledy upraveno: 4/5/15
    pajaable, skalara.v a evainfo tohle ocenili.
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Copak se to zase děje? V marmeládovně se mi ukazuje 6 levelů - že by nás čekala nějaká nová zajímavá mlska? o_O

    [​IMG]

    ...a v pekárně je to samé

    [​IMG]
     
  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    čarodějka007 - to máš asi jen ty. Každopádně ti přeji hodně štěstí, pravděpodobně si pěkně mákneš ..... xD.
     
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    bbowlingu, v marmeládníkovi by mi to až tak nevadilo, tam už jsem ve stupni 5...ale v pekárně, květinářství a spa se plazím ve stupni 4 - takže přidat další level, dostavila by se nejspíš lehká frustrace, že zase nestíhám xD

    ale fakt je tam těch záložek 6...nemůžu si pomoct
     
  14. *mermaid*

    *mermaid* Pisálek fóra

    čarodějka007 - já to mám i u spa manažera, tak se připrav... ;)
    [​IMG]
     
    pajaable a evainfo tohle ocenili.
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    *mermaid* ve spa mne to až tolik nevzrušuje, míchám jen punče a je mi vcelku jedno, kdy se doberu do stupně 5, stejně ten koktejl co vypadá jak naředěná a načančaná "zelená" nehodlám vyrábět, i když recept už mám schovaný v šuplíku
     
    k.vitek, pajaable a evainfo tohle ocenili.
  16. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Nechci tě zklamat, ale šest levelů je tam od začátku. Mě se to zobrazuje pokaždé když jsem na chalupě a mám pooomalý internet.

    Napřed se načte základní rám se šesti levely a po chvíli se to překreslí na pouhých pět levelů.

    Pomalé připojení je sice na palici, ale objevují se při tom podobné "skryté" funkce na více místech. Například příprava pro sedm řemesel ...
     
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    čarodějka007
    Pravděpodobně někde něco ukáplo.
    Jen tak se ve hře nic neobjeví..?
    No ne?
    Snad jen chyby!
    :D
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Kulasec04, Jonsdorf - pánové, děkuju za povzbuzení :D. I když takovou palírnu jako sedmé řemeslo bych docela brala - zásoby ovoce se hromadí a i při dodržení klasických receptů by se daly najít opravdu atraktivní výrobky.
    Ovšem jak jsem poznala fantazii RT, tak bychom se mohli dočkat i slivovice nebo třešňovice s mlíkem xD
     
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Čarodějko...
    Ano,na druhé straně Tě musím zklamat...
    :(
    Toto (pokračování) je tam už dlouho.
    Záleží kdy si toho hráč všimne.
    Je to podmíněno, pomalou grafikou či připojením.
    Bláznivá hra!
    :D

    PS: slivovici nebo třešňovici bych bral, ale bez mlíka!
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Radku, žádné zklamání se konat nebude, v tomto jsem nad věcí. Ale třeba....kdo ví, čeho se dočkáme a kdy....občas tu někde čtu, že něco bude "již brzy" , tak uvidíme :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.