ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaji

    jaji Vévoda fóra

    Pajdo, opravdu to jde, mám jí v nabídce a zkusila jsem jí odeslat mojí mamince, která je vyšší lvl než já a má moringu otevřenou. Ukážu, jdu na obrázek
    zde u mě v liště
    [​IMG]

    volba toho, co chci darovat
    [​IMG]

    darování
    [​IMG]
    tak opravdu mi to jde, ale jen tomu, kdo má otevřenou moringu. Když jí odešlu, zpět už jí nedostanu, protože jí otevřenu nemám :-(

    když jsem chtěla zkusit odeslat bratranci, který je níž než já, pak to nešlo, ani se mi v nabídce neukázala.... a je to moringa xxl získaná z Renzova obchodu

    tak asi tolik
     
    Naposledy upraveno: 29/4/15
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Jaji: ptal jsem se schválně herní podpory a ti mi tvrdí, že jsi odeslání moringy neprovedla. Jde o to, že by ti to zrovna u této moringy mělo napsat hlášku - V inventáři nemáš dost zboží. Ale až při odeslání a na to asi naráží Baroland.
     
    tatkanas1 tohle ocenil(a).
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Bingo !
     
    evainfo a jaji tohle ocenili.
  4. jaji

    jaji Vévoda fóra

    vždyť jsem psala, že kdybych jí odeslala, tak by se mi nevrátila zpátky... ale jdu to zkusit, bez moringy se obejdu

    edit:
    a bingo! správně baroland i pajda... nelze to.... opravdu se ukázalo info okno o nedostupnosti zboží......

    tak proč se to kruci k nabídce objeví a pak se to chová takhle blbě??????? Jak dlouho že pracovali na funkčnosti OD???
    no nic, to jen hypotetická otázka, že mě něco překvapuje....:eek:
     
    Naposledy upraveno: 29/4/15
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  5. -šmudla2004-

    -šmudla2004- Pisálek fóra

    dnaska měl byd jarmark proč není 8)
     
  6. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak restartuj a budeš tam
     
  7. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Tak jsem lidi koukala do výměny, a už jsem zase znechucená, co lidi nabízejí, a hlavně, co za to chtějí :(

    Ale zároveň jsem i spokojená. Získala jsem dalšího Květinového králíčka za dekorku Slyšte andělé zpívají (to je podle mě odpovídající), a pak jsem nějaký čas toužila po Romantickém leknínu. Za toho jsem sice dala žabky, ale to bylo to "nejlevnější", co za něj někdo chtěl. Růžovou stáj se mi za něj teda dávat nechtělo. Žabky jsem naštěstí měla 3x, tak přestože se mi teda prsty kroutily, tak jsem ty jedny obětovala :) Ale fakt, někteří tam nemají soudnost :(
     
    jaji, Iwuska a sisinka tohle ocenili.
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, jde mi kino ale nevím co s ním. Zkuste to někdo, prosím
     
  9. jaji

    jaji Vévoda fóra

    mě nejde, jsem na trhu BG, jestli se dá podle toho zjistit komu jde a komu nejde
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Už zase nejde asi jenom úlet, ach jo:oops:Já jsem asi AA
     
  11. jaji

    jaji Vévoda fóra

    kino už dávno neřeším a využívám toho, kdy zrovna funguje, třeba i ta přihlouplá anketa....

    hele, co se stane, až získám dalších 243 zlatých banánů, aktivuju si celý chrám a pak co????? nic? bude všechno aktivované a žádné překvápko se nekoná?
     
  12. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    jaji

    keď získaš ďalších 243 banánov, nebudeš mať aktivovaný celý chrám.Toho by som sa vôbec nebála,lebo budeš potrebovať ešte najmenej ďalších 243, dovtedy totiž otvoria ďalšie miestnosti.:D
     
  13. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    jaji - divné to počty..jestli je tvůj podpis aktuální,jsi 178 baha + 48 (243:5) = 226-7 lvl . TO v žádném případě na celý chrám nestačí,budeš muset mít skoro 260 lv aby jsi mohla tlouc špačky.
    (a to nepočítám šlechtící darovací sochy)
    PS -jen tak pro info,v té době bude cca 1,5 Mega BBZ mezi levely

    EDIT: Kulasec - i kdybych počítat zapomněl,stačí vycházet z mého lvl. + chrámu.
    a propó...sniž ty darované ZB na polovinu,i tak nebudeš na skutečné cifře.
     
    Naposledy upraveno: 30/4/15
    zemanka01 tohle ocenil(a).
  14. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    To Baroland: Nezapomeň, že nejméně 100 ZB se dalo získat díky různým bonusovým kódům a úkolům v družstvu ...

    EDIT: My staří harcovníci jsme přece byli při "přelevelování" Baha ošizeni banánovou reformou.

    Jestli Jaji jede "nové levely" od nuly a využívá všech bonusových kódů, tak věřím, že může mít v levelu 178 okolo 1000 ZB.

    Vzhledem k tomu, že celý chrám má dohromady 1473 ZB, tak mu teoreticky zbývá ještě cca 90 levelů, což odpovídá tvému odhadu 260 levelu ;)

    Přehled Chrámu a ZB

    P.S. Já mám v lvl 232 1268 ZB. Do 100% mi chybí 205 ZB, což je teoreticky 41 lvl ...
     
    Naposledy upraveno: 30/4/15
  15. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Mno děvčata a hoši, teorie je pěkná věc, ale já na vás půjdu praxí :)
    Jsem level 208, mám 19 banánů a otevřené všechny místnosti, bez zákazníků v družstvu a šlechtění velbloudů a opic (na pandy jsem banány obětovala, protože 666 pand je za ty banány docela přiměřené) a chybí mi ty 3 nové stromy.
    Takže mám spočteno, že už "jen" 23 levelů a budu mít taky "všechno", i když do té doby určitě zas něco přidají...
    Mám jednu dekorku, která šla koupit, takže jeden banán týdně, tuším, z toho padá a taky si nejsem jistá, jestli jsem šlechtění pand (nebo velbloudů) neodemkla za prachy směněné na floreny, páč jsem chtěla dělat nějaký úkol.

    Jelikož jsou 2 dekorky, co dávají banán a některé sochy lze odemknout i za floreny, tudíž u každého může být potřebný level na tlučení špačků jiný. A to nepočítám úkoly v družstvu, dárky v punčoše a bonusy, jak píše Kulasec04...
     
  16. elizabeta862010

    elizabeta862010 Zelenáč fóra

    flexka,píšeš že jsou na baha 2 dekorky na banán. Jedna je na chrám zlatých banánů, a ta druhá mi nějak utekla. Mužeš mi prosím napsat, která to je? Děkuji
     
    babioli tohle ocenil(a).
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Druhá dekorka bude ten "India Džones" či jak se přesně jmenuje xD a jelikož byl jen do určítého umístění v tom "vybílení farem",tak ho má jen pár čecho-slováků.

    Faktem zůstává,že Baha Lvl/BZ/Chrám, je snad jediná věc zde, co nemá pevnou konstantu. Což vzhledem k tomu,že ZB je rozhodující činitel vlastnictví všeho,je podivné i na experimenty RT.
     
    zemanka01, evainfo a flexka tohle ocenili.
  18. jaji

    jaji Vévoda fóra

    no, ze jsem pocitala jen posledni chramovou mistnost a na neco jsem zapomnela je u me dost pravdepodobne :), tak jsem to spocitala znovu. Mam jen 1 dekorku na ZB - zbyva mi otevrit posledni mistnost 45 + 202 za sochy = 247 - 19 které už mám, zbývá 228ZB.... :)

    sochy na šlechtění otevřené mám, nemám otevřené sochy na dárky a ani je otevírat nebudu, protože velbloudi se mi zatím šlechtit nechtějí a pak ty stromy, které se dají koupit za floreny...
    jo a pak ještě ty 2 trhovce, někde jsem kdysi dávno četla, že nemá cenu je ani otevírat, páč jsou to .... nemám slušné slovo :)))
     
    babioli tohle ocenil(a).
  19. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Přesně, jak píše Baroland - jednou kocour upustí prášek, přejde a sebere banán (tu mám za peníze) a podruhé mrskne bičem (tu nemám, stodola zeje prázdnotou a TOPky se neúčastním)

    Opravuji minulý příspěvek - šlechtění otevřené mám, nemám u velbloudů a opic ten balíček a šlechtěnce, aby balo jasno. Blbě jsem to napsala.

    A jinak teda tahle hra začíná ztrácet pravidla a pevné konstanty tak nějak víc a víc. Poprvé jsem s tímhle chtěla seknout, když jsem se dozvěděla, že existuje jakési číslo náhody na vypadávátka, kolo neštěstí a úspěchy při BB, TS. Ale pořád tam byla možnost, že když splním živoucí legendu (díky bohu za kukačky), vydělám krejcary, postavím za ně něco atraktivního a pak směním, že budu mít, co mé farmářské srdce žádá. Navíc mi dali balíčky se zárukou novinky, tak je kupuju, páč zajíc v pytli opravdu je.

    Ovšem podíl "práce" na úspěchu se rapidně tenčí a přestává mě to bavit, teď osekali O&D tak, že neseženu textilní mlýn, nemůžu vyměnit maskovací obchod apod., nejedu švýcarskou akci, protože nechci dostat za svou "práci" žlutou výrobnu vajec a bobry c++, nebo stromky xl - jelikož se mi nikdy nic růžového nevylíhlo, nemyslím si, že to 2 letech se to změní. Podle mě se z toho stává ruleta a jelikož jsem jednoduchý člověk, který chce jasně stanovit co za co, tak jsem zklamaná.
    Ono taky nemám štěstí, buď něco vydřu úsilím, nebo to nemám a pokud mi berou možnost úsilí a nechávají jen náhodu, děkuji, dávám ruce pryč.
     
    babioli, Mikeš a jaji tohle ocenili.
  20. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Akce jedu, abych se nenudil. Co taky jiného. A těch 10 TS je jakýsi bonus. Pro mě je to takové kindervajíčko. Nic zázračného nečekám, takže je to vždy příjemné překvapení ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.