ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Týý jo, to je akcí...ještě by to chtělo Den stromů a vlak co odváží xl kraviny do pryč a budu si myslet, že nás chtějí zavalit euforií xD Za poloviční floreny asi nic nepotřebuju, ale jak tady čtu...někdo si to asi vyprosil :)
     
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak a bude výprodej za polovic xDxDxDo_O
    Tak to už ten ohňostroj zaručeně bude:eek:
     
    jaji tohle ocenil(a).
  3. jaji

    jaji Vévoda fóra

    to já potřebuju - dekorky 2x1 :-D


    hele, ale APRÍL už byl....

    no, nebo že by si mysleli, že jak budou čáry máry, že jim zmizíme z krku a nebudeme remcat xDxDxDxD
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Aby se jim to nesesypalo jako domeček z karet :Dtolik akcí najednou:p
     
  5. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    RT nás chce uhnat? :¤) nebo čeká, že nakoupíme a vyměníme? kdyby radši přidal všechny recepty...
    to zas budou doma zanedbané děti a naštvaný manžel :¤) no, stejně je to hodně blbý čas...

    jaji, jestli půjdou poslat Santovi pomocníci, pošlu...
     
  6. jaji

    jaji Vévoda fóra

    jj, souhlasím s Tebou - děti unudlený, plotna studená :)))

    losiksobik - super, díky :)
     
    evainfo, ezzra a tydýtková tohle ocenili.
  7. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tak nevím - testujou svoje systémy nebo nás? Já se tak těšila na svoje první OaD a asi to vůbec nedám, Na Renza se ... teda Renza vynechám, a zkusím aspoň něco darovat, když už ne vyměnit, ani jsem ještě nezkoumala, jak se to dělá. chjoooo...
    U nás spíš děti naštvaný a muž unudlenej, poslední dobou vařím jenom špagety xD Hlavně že je šťastnej pes!
     
    evainfo a jaji tohle ocenili.
  8. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    nejsem si jista, jestli uz to nezacina kolabovat... mela jsem pocit, ze je limit na pocet zprav - a ted jsem koukala, ze mam ve slozce vsechny odeslane od roku 2011 :¤)
     
    jaji tohle ocenil(a).
  9. dohousli

    dohousli Rádoby autor

    Tydýtková, tvůj pes papá špagety? V tom případě jsi ho slušně vychovala, stejně jako celý zbytek rodiny. :D
    No, já taky spíš daruju než obchoduju, ale mám bobky, protože po tu delší dobu, co OaD nebylo, jsem komukoli slíbila cokoli (už jsem se viděla na marách, tak co bych nehýřila), že vůbec nevím komu co - a jestli se mi neozvou, mají smolíka.
     
    jaji a tydýtková tohle ocenili.
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Kdyby stačilo podívat se tam, kde prodávám... on se totiž stejně seřazený seznam dostupných šlechtěnců na trhu a seznam šlechtěnců, které mohu nabídnout, rovněž liší. A kdo si má pak pamatovat v té záplavě zvěře, který šlechtěnec je na které úrovni...
    Přitom by stačilo dát jednotlivým šlechtěncům kódy ve tvaru zvíře.level, kde level=0 je základní zvíře, level=1 je první šlechtěnec atd. To by se jim to pak snadno setřídilo podle levelu. Hezky zvíře_A.1 ... zvíře_A.8, zvíře_B.1 ... zvíře_B.8 atd.
    Ale proč bychom jim měli radit, jak to programově zajistit, že?
     
  11. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Ahojte,

    asi budem teraz za blbú, alebo som zaspala dobu, ale odkiaľ sú tie gaštanové dekorky? Gaštanový ježko, cisár,...? o_O:music: To teda vyzerá takto, keď človek nemá čas poriadne na hranie hry a hľadanie info.
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj drobecbobo1,

    že by šlo o dekorky z posledních dožínek?
     
  13. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Pajdí, ďakujem, túto akciu som bola úplne vidieť...a vidieť preto, že som z toho úplne mimo, ani som nemala šajnu, že také čosi bolo :D, ďakujem ešte raz.
     
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Renza si nevšimnu ani náhodou...minule jsem prošel (za jejich účasti) farmy svých dětí ... nabouchal s Lukášem body,vyměnil za Moringu XXL a ted zjištuji,že mě ji nemohou darovat !!! Protože není rozložená na zakl+xxl a rozložit nejde,bo není v chrámu otevřená,tudíž nelze dát na plochu.
     
    jaji tohle ocenil(a).
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    tak jsem chtěla systému prodat ty výrobny co mi stále padají na kole štěstí,jako je výrobna vajec,mléka a to i žluté verze atd a oni žádné výrobny nechtějí:-(( To snad není možný ,já si chtěla namastit kapsu a ted si to nabouchám asi kam? :))
     
  16. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    To je hezké, že už máme v plodinách k pěstování hořec a protěž, ale FAQ, pokud se nemýlím nikde. Snad aby si to hoši z RT srovnali napřed v hlavinkách a ihned následně i ve hře.
     
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  18. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Víš, dando, člověk nestihne všechno. Uvařit poživatinu, vynést smetí, vyprat, vyžehlit, vyhodit kočku z lednice, nakrmit virtuální zvěř, zasít... To pak tvůj unavený zrak leckams nezabloudí.....:p
     
    jaji tohle ocenil(a).
  19. jaji

    jaji Vévoda fóra

    no, máš pravdu výrobny nechtějí ale zato bobry clasic ++ ocenili celkem sušně.... šup a už je mají zpátky :) a já mám namaštěný krejcarové konto :)))

    baroland - mě moringa xxl darovat jde.... zkusila jsem :) ale musíš někomu, kdo jí má otevřenou. Já jí otevřenou nemám, ale získala jsem jí v krámku za body od Lukáše a jde mi poslat tomu, kdo jí má otevřenou a dle původní informace by měla jít vložit na plochu tak jak je, ale opět, musí být odemčeno...

    také jsem naletěla, protože jsem to špatně přečetla... takže místo abych šetřila body na něco, co bych potřebovala víc, tak jsem je projela na moringu xxl, kterou mám v liště a čeká a čeká a čekat bude:sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 29/4/15
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Jaji,

    moringa XXL pokud ji nemáš otevřenu by zasílat jít neměla a ta od Lukáše už vůbec ne, protože je složená za základu a upgradu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.