ST: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem libakos, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Údajně má ještě proběhnout malá úprava bonusu u Valentýnskýho řádku.Teď je otázka u kterého?:music:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Čarodějka: 1kelímek Valašské kyšky, 2 kelímky hladké mouky, špetka jedlé sody, tuk na opečení - a máš langošek jako vyšitej....
    Když jsi včera říkala, že do peřin j ještě daleko, jak jsi to myslela, já si to říkám dneska.xD
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Baroland, tak ti odpovím já. Byl proveden zápis o provedené kompenzaci (info z herní podpory), aby se nedala náhrada inkasovat vícekrát.
    Do FAQ se podívám a pokud je tam opravdu chyba, předám info k opravě. Určitě není účelem působit zmatky.
    danda

    PS: Báro nevyjádřil ses špatně, pochopila sem tě a myslím, že by zrovna tohle sneslo nějakou lepší úpravu a díky za postřeh.
     
    Naposledy upraveno: 25/4/15
    babioli tohle ocenil(a).
  4. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ahoj Dančíí - asi jsem se vyjádřil špatně, četl jsem FAQ od začátku a tam jsou u jednotlivých řádků uváděny i ceny ve Fl.
    V konkretní haluzi - Valentýnský výprodej je uvedeno koupit a aktivovat,takže se určitě jedná o tento.Zmátlo mě,že tam není uvedená cena.

    Mě se ale spíše jedná o něco jiného. Nepamatuji si CO měl řádek dávat na svém začátku.Dekorky kupuji ani né tak pro bonus,ale abych je měl.
    Takže info o bonusu ve FAQ je původní,nebo už ta upravená ?
    Ono se hodně o řádku psalo a já nemohu najít cože nám vlastně sebrali.

    EDIT: pajdo děkuji. Tak nevím,ale není to spíše úpravou mlýna,než změnou bonusu stonku ?
     
    Naposledy upraveno: 25/4/15
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Barolande,

    FAQ je upravené. Jeho počáteční bonus byl co 24:00 hod. jednorázový bonus 2100 BZ, 2100 BBZ, bonus +10 % rychlejší produkce ve mlýně po dobu 6:00 hod.
    Ovšem bonus na mletí platil po celou dobu mletí spuštěného krmiva.
     
  6. verhora

    verhora Pisálek fóra

    Ahoj přátelé, kamarádi, sousedi !
    Vzhledem k tomu, že hraji od roku asi 2011 a hra je stále víc a víc náročná na čas tak v 91 lvl končím.Tímto bych se chtěla omluvit sousedům, kteří tak budou mít místo pro někoho jiného.Do hry se moc a moc přídávají zvířata, stromy, plodiny, ale místo ne.Tudíž je hráč nucen pořád přehazovat zvířátka za pole a nebo obráceně.A to nemluvím o tom než překlikáte bonusy v nebi.
    Omluvám se komu jsem způsobila problémy, ale jinak to už nejde....Díky Vám za spolupráci a hráčům, kteří mají výdrž přeji požítek ze hry a skvělou zábavu ! S pozdravem Verča

    Možná třeba někdy .............. :-(
     
  7. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    hurááá - právě jsem dosáhla na baha 250 levlu
     
  8. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Verčo - hodně štěstí, a absťák jen lehounký !
    STYBI - gratulka!
     
    bmv2596 a anickamalirka tohle ocenili.
  9. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Mega BZ : kdy tedy vlastně bude??? ;)

    Včera, dnes a zítra ..... nebo....... V sobotu večer a v neděli ráno?:D
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    lumat85 těžko říct, asi máme jiný kalendář - je opravdu hodně těžké, brát tady nějaké sdělení vážně, když nedokážou ani v oznámení z centrály trefit už ani datum.
    A kdy bude Mega den? No přece jak nám píše pravidelně Varun - již brzy xDxDxD
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jen jestli RT nezavítal do Ruska!
    "V zemi kde zítra znamená již včera" xD
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já v tom mám hokej úplnej - mimochodem, ja si vedeme? Věštím, že to dopadne blbě. Už jenom proto, žte jsem si na berle nalepila ty blbý figurky z Albera.
    No a ten kalendář - já mám židovskej - a tam se určitě nedozvíš, kdy jsou velikonoce, první máj a tak. Jinak mi občanský kalendář slíbila spousta řízků (když vycházel, šla jsem do bezmocnice a pak už mi ho nikdo nekoupil), ale doposud nedodali, zmetci jedni. V září mi bude fakt na nic.
     
  13. beruška1276

    beruška1276 Zelenáč fóra

    ahoj kde můžu najít strom kaki,je potřeba do splnění úkolu děkuji
     
  14. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj beruška1276,
    kaki je plod Tomelu japonského, který si aktivuješ za zlaté banány v osmé místnosti Starověkého opičího chrámu na Bahamaramě. Po aktivaci si plod můžeš zakoupit i na trhu.
     
    babioli tohle ocenil(a).
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mohl by mně někdo kompetentní s RT laskavě říci, podle čeho jsou poskládaní šlechtěnci ve stodole??:music::p Podotýkám ,že je mám "poskládané" podle levelu! Marně se nato snažím přijít nějakej ten pátek.o_O
     
  16. Kulasec04

    Kulasec04 Vycházející hvězda fóra

    Nejsem sice kompetentní, ale odpovědět ti mohu: Podle vnitřní konstanty. 8)

    Jedná se o mix abecedy a chaosu, který vnáší neošetřený nedefinovaný stav proměnné. To proto, abychom procvičili paměť a nezakrněly nám mozkové buňky. xD
     
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    kaolín i já jsem nad tím bádal a došel jsem k názoru,že zde hrají dvě identifikace.
    První je Abeceda a druhá je level šlechtěnce (neplést s lvl farmy a baha)
    Např Hnědá A ,Hnědá B,Hnědá C (Hnědé jsou všechna dále dle Abecedy zvířat)....
    Netopýr 1.v pořadí,Netopýr 2.v pořadí,Netopýr v 3 poř. (kde N-mají všichni,takže se řadí podle výše vyšlechtění)....a tak podobně.
    V každém případě po první špatné zkušenosti (kdy jsem ho ve stodole nenašel a zbytečně je nakoupil),kontroluji šlechtěnce zásadně na trhu v mé nabídce.
     
  18. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    také jsem to zkoušel se šlechtěnci ve stodole - a vzdal to.
    Zkuste si schválně řazení A-Z. To je teprve zmatek :)
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Baroland A co říkáš na tohle? S těma opicema to nějak nesedí! :music: Správně by mněly být někde ve předu a ne až úplně nakonci!
    [​IMG]
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  20. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Minutu jsem koukala do stodoly, jak jsou řazená moje zvířata prohnaná šlechtícím domkem, ale jen do okamžiku oznámení nové akce :p Protože pak jsem vlítla pod vázičku, zkontrolovat kolik mám laviček, aby bylo co pro milé sousedy xD
    No jen tři kusy...to bude dilema...komu ano a komu tůdle xD

    kaolín - spíš každý prolézá farmy, co by tak šlo z jaké vydrápnout :p
     
    Naposledy upraveno: 27/4/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.